Těsná prohra s Olomoucí

13. 10. 2022 | Martin Babača

Těsná prohra s Olomoucí

Smolné utkání sehrála naše sedmnáctka se Sigmou Olomouc. Po vyrovnaném průběhu rozhodla zápas vlastní branka.10. kolo, sobota 8. 10. 2022, 15:15, SC Radotín
Dukla Praha Dukla Praha
0:1
(0 : 0)
Sigma OlomoucSigma Olomouc

Dukla Praha:

Medenica - Matěj Pokorný, Štěpán, Leidl, Krameš (Nečas) - Regal, Sandev, Maneval (Sladovník) - Mara (Tomáš Pokorný), Dinov (Kejmar), Korbel (Srba)


Komentář

Hodnocení hráče Sebastiana Manevala:

Do utkání jsme vstoupili s tím, abychom hned neinkasovali a nerozhodovali zápas hned na začátku, což se nám povedlo. Z celého týmu bylo vidět nasazení a chuť oproti zápasu s Českými Budějovicemi. Bohužel jsme si v prvním poločase nevypracovali žádnou gólovou příležitost, nejvíce příležitostí jsme měli z autových vhazování, ale toho jsme nevyužili. Do druhého poločasu jsme vstoupili dobře už od začátku po naší šanci. Průběhem zápasu ale začala Olomouc táhnout za kratší konec a důsledkem toho byl inkasovaný gól. Pak po našem faulu v našem vápně kopali hosté penaltu. Medenica nás podržel a chytil ji, to nás nakoplo, ale se zápasem se nám už nepodařilo nic udělat a zapas skončil 0:1. Určitě je vidět rozdíl oproti minulému zápasu, ale stále se máme kde posouvat.

Nejlepší hráči podle Sebastiana Manevala: Medenica, Regal, Leidl

 


Fotogalerie


Partneři klubu