PORTRÉTY Z JULISKYFilip Rada
    FANSHOP

Sedmnáctka vyhrála první zápas na Zimním turnaji na Meteoru.

19. 1. 2015 | Redakce

Sedmnáctka vyhrála první zápas na Zimním turnaji na Meteoru.

V rámci zimního turnaje na Meteoru se dorostenci do 17 let střetli se stejně starým týmem Meteoru. Po vlažnějším začátku začalo utkání nabírat na obrátkách a skončilo příznivým výsledkem pro Duklu 6:2.Turnaj - Štěpničná, neděle 18. 1. 2015, 12:00
Meteor Meteor
2:6
(1:2)
Dukla PrahaDukla Praha

Dukla Praha: Klimov - Joun, Kaník, Barták, Burget - Ulan, Šimek, Vyleta - Jardeky, Vlček, Vácha - Šťovíček, Melen, Šíma, Hosnedl, Pont.
Branky: 2x Hosnedl, 2x Vlček, Kaník, Burget.

Ohlasy trenérů

Jan Skoupil: "Úvodní zápas zimního turnaje na Meteoru jsme odehráli se stejně starým domácím týmem. Utkání se celkově neodehrálo v nějak vysokém tempu, bylo vidět, že jde o první utkání na velkém hřišti po delší době. Postupem času se přeci jen začala projevovat naše individuální kvalita a v závěru utkání jsme domácí znatelně přehrávali. Ve hře však bylo i několik nedostatků - pomalá mezihra, slabé zapojení beků do ofenzivy a pasivita útočné trojice. Pochválit musím naopak stoperskou dvojici, která pracovala spolehlivě a byla silná v rozehrávce. Věřme, že se nám kádr začne postupně vyzdravovat a budeme moci týmově pracovat na našich nedostatcích."

Další utkání:

  • Sobota 24. 01. 14:00 Motorlet (UMT Štěpničná)
  • Neděle 25. 01. 10:00 Tempo (UMT Štěpničná)
 


Fotogalerie


Partneři klubu

×
Odehráno v 15:30
FK Varnsdorf
FK Dukla Praha