PORTRÉTY Z JULISKYDaniel Kozma
    FANSHOP

Sedmnáctka na Zimním turnaji na Meteoru vyhrála i podruhé

26. 1. 2015 | Redakce

Sedmnáctka na Zimním turnaji na Meteoru vyhrála i podruhé

Vysokým rozdílem zvládl vyhrát tým dorostenců do 17 let nad týmem Tempa (U19). Po oboustranně kvalitním poločase, odešly soupeři v druhém dějství síly a tým Dukly zvítězil 7:0.Turnaj - Štěpničná, neděle 25. 1. 2015, 10:00, Štěpničná
Tempo Praha Tempo Praha
0:7
(0:1)
Dukla PrahaDukla Praha

Dukla Praha: Šťovíček - Joun, Kaník, Barták, Garček - Šimek, Ulan, Vyleta - Jardeky, Pont, Vácha - Klimov, Hosnedl, Masopust, Kubů.
Branky: Jardeky, Garček, Kubů, Šimek, Pont, Ulan, Vyleta.

Ohlasy trenérů

Jan Skoupil: "Do utkání s Tempem jsme nastupovali s početnou marodkou, kvůli které jsme museli přeložit sobotní utkání. I přes tento fakt jsme chtěli utkání zvládnout ve vysokém rytmu, s dobrou mezihrou a četným zakončením. Všechny tyto cíle se nám dařilo naplňovat, především první poločas byl oboustranně kvalitní a hrál se svižný fotbal. Po přestávce už soupeř fyzicky odpadl a nám se otvíraly prostory pro útočení. Dá se vytknout snad jen slabší koncovka, efektivnější dohrávání situací před brankou a některé laciné chyby a ztráty. Z hlediska herního šlo o povedené utkání. Věřím, že nám s blížícím se soustředěním vyprázdní marodka a na hory odjedeme v s kompletním kádrem."
 


Fotogalerie


Partneři klubu