Poslední utkání zimního turnaje na Motorletu U16 zvládla

3. 3. 2015 | Redakce

Poslední utkání zimního turnaje na Motorletu U16 zvládla

Na závěr zimního turnaje na Motoreltu se mladší dorostenci U16 střetli s týmem Benešova. V utkání padly celkem tři branky a díky skvěle vychytané penaltě Pakeše, skončily všechny v brance soupeře. Generálka čeká kategorii U16, v dvojutkání s U17, v sobotu na Vyšehradě proti Baníku Ostrava od 14 a 16 hodin.PU - Motorlet, sobota 28. 2. 2015, 12:00
Benešov Benešov
0:3
(0:1)
Dukla PrahaDukla Praha

Dukla Praha: Pakeš – Lukeš (41. Hamborský), Kubů (60. Janko), Šmalcl (41. Mentberger), Lauko (41. Bell) – Bannykh (50. Kott), Palivec (41. Štědrý), Bělíček (50. Lauko) – Bažo (41. Vlasák), Janko (41. Mruvčinský), Šolaja (60. Bažo).
Branky: 14. Janko (Bělíček, Lauko), 44. Mruvčinský (Bell, Šolaja), 71. Bažo (PK).

Komentář

Poslední zápas zimního turnaje na Motorletu jsme zvládli, vzhledem ke čtvrtečnímu náročnému zápasu s Bohemkou však byla na klucích znát mírná únava a naše hra postrádala lehkost. Proti dobře bránícímu Benešovu jsme se prosazovali složitě, ke zklidnění nám však pomohla branka po na krátko rozehraném rohovém kopu a přesném voleji Janka ve 14. minutě. Druhý gól jsme přidali chvilku po přestávce přesným zakončením Mruvčinského na přední tyči po centru zleva. Benešov se však nevzdal a v 67. minutě mohl snížit z penalty, nařízené za faul. Pakeš ji však skvěle zneškodnil a když jsme o čtyři minuty později dostali stejnou možnost po ruce hostů, Bažo se nemýlil a uzavřel skóre na končených 3:0.

Ohlasy trenérů

Tomáš Kulvajt: "Benešov dobře bránil v hlubokém bloku, přes který se nám nedařilo prosadit. Když už se tak stalo, vychytal nás hostující brankář. V únavě jsme paradoxně často řešili situace individuálně, z čehož plynulo množství nepřesností. Ve druhém poločase jsme kombinaci zjednodušili a šancí jsme si vytvořili víc. Ze hry jsme ale dokázali proměnit jen jedinou. Celkově turnaj splnil naše očekávání a umožnil nám více se věnovat ofenzivě, vyzkoušet nové hráče a různé herní varianty. Další možnost otestovat si naše schopnosti budeme mít příští týden v posledním přípravném utkání proti silnému Baníku Ostrava."
 


Fotogalerie


Partneři klubu