PORTRÉTY Z JULISKYMohamed Doumbia
    FANSHOP

Mladší dorostenci hráli se Zaglebií Lubin, o vítězi rozhodla jediná branka

1. 12. 2014 | Redakce

Mladší dorostenci hráli se Zaglebií Lubin, o vítězi rozhodla jediná branka

Vyrovnané utkání se stejně starými hráči polského týmu Zaglebie Lubin sehráli dorostenci kategorie U16. O vítězi rozhodla branka z 18 metrů hráče z týmu hostí.PU - Aritma, pátek 28. 11. 2014, 16:00, Aritma
Dukla Praha Dukla Praha
0:1
(0:0)
LubinLubin

Dukla Praha: Štovíček – Hamborský (41. Uher), Kysela, Šmalcl (41. Praus), Bell (41. Mašek) – Macháček (41. Sejkora), Mentberger (41. Amro), Štědrý (41. Bannykh) – Bažo (48. Brewer), Kubů (48. Janko), Šolaja.

Ohlasy trenérů

Tomáš Kulvajt: "Velmi zajímavá mezinárodní konfrontace se nám naskytla prostřednictvím dvojzápasu (U16, U17) s polskou Zaglebií Lubin. S týmem, jehož kvality byly srovnatelné s týmy naší elitní skupiny v ČL mladšího dorostu, jsme sehráli velmi dobré utkání. Vyrovnaný první poločas branku nepřinesl, v tom druhém postupně Lubin zvyšoval aktivitu a v několika silných šancích nás podržel výrazný brankář Šťovíček. Nakonec však ani on nezabránil brance hostů, kteří nakonec dvě minuty před koncem střelou z 18 metrů převážili skóre na svou stranu. Otevřené utkání, vedené z obou stran ve velké hernosti bylo pro nás cennou zkušeností."
 


Fotogalerie


Partneři klubu