PORTRÉTY Z JULISKYJakub Výmola
    FANSHOP

Mladší dorostenci U17 zakončili přípravu generálkou s Baníkem Ostrava

10. 3. 2015 | Redakce

Mladší dorostenci U17 zakončili přípravu generálkou s Baníkem Ostrava

V posledním přípravném utkání přivítali dorostenci tým Baníku Ostrava. Utkání se odehrálo na UMT FK Slavoje Vyšehrad. První mistrovské utkání čeká mladší dorostence s Plzní v neděli 15. března na hřišti v Luční ulici v Plzni od 10:15 hodin.PU, sobota 7. 3. 2015, 14:00, UMT Vyšehrad
Dukla Praha Dukla Praha
3:6
(2:2)
OstravaOstrava

Dukla Praha: Šťovíček - Joun (50. Masopust), Kaník, Barták (41. Koubek), Garček - Kocourek, Šimek, Král - Vácha (17. Vyleta, 55. Bagou), Vlček, Douděra (65. Ulan).
Branky: Vlček (Douděra), Douděra z p.k. (Vlček), Bagou (Kocourek).

Ohlasy trenérů

Jan Skoupil: "V posledním přípravném utkání před ligovým startem jsme na Vyšehradě přivítali silný tým Baníku Ostrava. Čekal nás soupeř, který má ve svých řadách několik reprezentantů a patří k nejlepším v naší kategorii. Začátek utkání jsme měli silný a prakticky z prvního útoku jsme šli po krásné akci do vedení. Ihned z rozehrávky však soupeř dokázal srovnat po naší špatné defenzivní činnosti polařů. Zápas se pak odehrával ve vysokém tempu a byl plný rychlých akcí z obou stran. Po faulu v pokutovém území jsme šli opět do vedení, ale Baník dokázal po křídelní akci srovnat. Chvíli po začátku druhého poločasu jsme postupovali do otevřené obrany ve třech proti dvěma, ale klíčovou šanci jsme promarnili. Soupeř poté zúročil kvalitu směrem dopředu a trestal naše špatné defenzivní chování, především mezery v obranné řadě i individuální chyby. Na konci utkání už byl jasně lepší a zaslouženě zvítězil.
V utkání s takto kvalitním soupeřem se opět jasně ukázaly naše slabiny: neproměňování vyložených šancí, individuální chyby a neochota pracovat poctivě v defenzivě. Zejména mě mrzí slabá činnost při nabírání volných hráčů, která souvisí se zodpovědností jednotlivých hráčů podílet se na defenzivě celého týmu. Útočné a obranné činnosti nemáme vyvážené, a proto inkasujeme dlouhodobě dost branek. Budeme se na to muset silně zaměřit v tréninkovém procesu.
Soupeři děkujeme, že vážil dalekou cestu a umožnil nám kvalitní konfrontaci."
 


Fotogalerie


Partneři klubu

×
Odehráno v 15:30
FK Varnsdorf
FK Dukla Praha