Mladší dorost U16 má za sebou generálku s Baníkem Ostrava

10. 3. 2015 | Redakce

Mladší dorost U16 má za sebou generálku s Baníkem Ostrava

Remízou 1:1 proti Baníku Ostrava se v sobotu rozloučili mladší dorostenci se zimní přípravou. První mistrovské utkání čeká mladší dorostence s Plzní v neděli 15. března na hřišti v Luční ulici v Plzni od 12:30 hodin.PU - UMT Vyšehrad, sobota 7. 3. 2015, 16:00
Dukla Praha Dukla Praha
1:1
(1:0)
OstravaOstrava

Dukla Praha: Pakeš – Hamborský, Šmalcl (44. Bělíček), Mašek, Lukeš (50. Bell) – Kott, Mentberger (50. Palivec), Kubů – Bažo, Janko (52. Mruvčinský), Šolaja (50. Bannykh).
Branky: 14. Janko (Šolaja, Mentberger).

Komentář

V silné úvodní pětiminutovce jsme si vytvořili čtyři dobré šance, branku jsme ale vstřelili až ve 14. minutě. Šolaja vydribloval z křídla a přistavil míč Jankovi, který z hranice velkého vápna mířil po zemi přesně k tyčce. V dalším průběhu se střídaly šance na obou stranách, Baník ani my jsme je však nedotáhli do gólového zakončení. Ve druhém poločase byl Baník kombinačně o něco přesnější a vytvořil si mírnou územní převahu. Rozdílovou branku jsme mohli přidat v 70. minutě, Palivec však sám před brankářem hlavou minul. Z následného rychlého protiútoku naopak vykopával z odkryté branky Mašek. Po následném rohovém kopu jsme bohužel faulovali a z nařízené penalty ostravští vyrovnali na konečných 1:1.

Ohlasy trenérů

Tomáš Kulvajt: "S moravskými týmy se v průběhu roku potkáváme zřídka, proto byl pro nás zápas s Baníkem Ostrava velmi zajímavou konfrontací. Oboustranně ofenzivní utkání se hrálo ve vysokém tempu. Proti druhému nejofenzivnějšímu týmu MSL jsme byli první poločas aktivnější a vytvořili si více šancí, z nichž jsme jednu proměnili. Ve druhém byl o něco lepší Baník a jeho vyrovnání z penalty bylo zasloužené. Zápas nám ukázal naše možnosti v ofenzívě a zároveň odkryl rezervy, na kterých budeme v dalších týdnech pracovat."
 


Fotogalerie


Partneři klubu