PORTRÉTY Z JULISKYDaniel Kozma
    FANSHOP

Juniorka zvládla generálku a vyhlíží start ligy

25. 7. 2014 | Redakce

Juniorka zvládla generálku a vyhlíží start ligy

Poslední přátelské utkání sehráli junioři proti diviznímu týmu Rokycan. V utkání nastoupili i tři hráči z Ghany, kteří by se měli představit i v pondělním utkání proti Slovácku.PU, čtvrtek 24. 7. 2014, 17:00
Rokycany Rokycany
1:4
(0:2)
Dukla PrahaDukla Praha

Dukla Praha: I. poločas: Vávra - Kulikov, Reiter, Toman, Patris - Brejcha, Bezpalec, Prosper - Bezdička, Aful, Vopat. 2. poločas: Vávra - Růš, Reiter, Toman, Schindler - Farkaš, Tetour, Volek - Bezdička (75. Aful), Vopat, Zoubek.
Branky: 25. Aful (Prosper, Brejcha), 35. Prosper (Patris, Toman), 63. Farkaš (Bezděk, Tetour), 72. Volek (Farkaš).

Ohlasy trenérů

Jaroslav Hynek: "Hráli jsme v příjemném prostředí nového hřiště v Rakové u Rokycan. Po celé utkání jsme kontrolovali hru a hráči, až na dvě chyby v každém poločase, splnili záměry utkání. Potěšil nás i vzrůstající počet brankových příležitostí, které však neskončili v síti. Co mě však mrzí, je, že jsme podruhé za sebou dostali branku z nekoncentrovanosti na konci utkání. To je třeba změnit. Utkání s námi absolvovali i hráči na stáži z Ghany. Po jednom tréninku s A-týmem se připojili na celý týden k nám a jednoznačně zvedli kvalitu tréninku i utkání. V dnešním utkání se všichni podíleli na prvních dvou brankách, byla v nich vidět chuť i kvalita. Měli by s námi odehrát i pondělní první mistrovské utkání. Tam nás však čeká Slovácko, které vždy patří k nejsilnějším týmům Juniorské ligy. Věřím, že náš mladý tým i společně s nimi start zvládne."
 


Fotogalerie


Partneři klubu