Junioři do třetice remizovali s třetiligovou Čáslaví

27. 1. 2015 | Redakce

Junioři do třetice remizovali s třetiligovou Čáslaví

V pořadí třetí přípravné utkání v této zimní přípravě skončilo povedenou remízou. "Zápas byl celou dobu vyrovnaný herně i na šance, což je proti takovému týmu povzbuzující," uvedl trenér Jaroslav Hynek.PU - Mikulova, sobota 24. 1. 2015, 12:30, UMT Mikulova
Dukla Praha Dukla Praha
3:3
(1:0)
ČáslavČáslav

Dukla Praha: Vávra - Kulikov, Bohánek, Troníček, Vosátka (46. Schindler)- Volek, Cvrček, Schimanov (46. Zoubek) - Moravec, Gajecký (46. Brabenec), Mejdr.
Branky: 4. Gajecký (Kulikov), 56. Volek (Zoubek), 82. Zoubek (PK).

Ohlasy trenérů

Jaroslav Hynek: "Opět jsme se posunuli v principech hry dobrým směrem. Určitě byly ve hře chyby, do kterých nás kvalitní soupeř třetí ligy dostal, ale dokázali jsme to i my u nich. Měli jsme problémy se souvislejším držením míče, ale na druhou stranu jsme se dokázali prosadit tahově a přímočaře. Právě této fázi se nyní hodně věnujeme. Z tohoto pohledu utkání splnilo účel nadstandardně. Zápas byl celou dobu vyrovnaný herně i na šance, což je proti tak kvalitnímu týmu povzbuzující. Soupeři děkujeme za kvalitní zkušenost s dospělým fotbalem a přejeme hodně vyhraných utkání během jarní části soutěže."
 


Fotogalerie


Partneři klubu