Jednogólová výhra nad Pardubicemi

25. 1. 2017 | Redakce

Jednogólová výhra nad Pardubicemi

Na ohrazenické umělé trávě sehráli naši hráči třetí přípravné utkání v tomto roce, ve kterém se postavili druholigovým Pardubicím. O jediný gól zápasu se ve druhé půli zasloužil Emmanuel Edmond.PU, středa 25. 1. 2017, 11:00, Ohrazenice, UMT | Zápas ON-LINE
Pardubice Pardubice
0:1
(0:0)
Dukla PrahaDukla Praha

Pardubice: Knobloch – Přibyl, Piroch, Šejvl, Pospíšil – Kayamba, Kudrna, Jeřábek, Řezníček, Fusek – Ladra.
Dukla Praha: Rada - Kušnír, Šimůnek, Smejkal, Preisler - Hanousek (Bezpalec), Brejcha, Považanec (46. Edmond) - Juroška, Holenda, Demeter (46. Miloševič).
Branky: 57. Edmond.
Rozhodčí: Ondřej Berka - Miroslav Fišer, Milan Frimmel

Komentář

Ve 22. minutě zahrávali hráči Dukly přímý kop z pravého okraje pokutového území. Po jeho rozehrání se dostal ke střele Juroška, který však pálil nad bránu. Po půlhodině hry to byl opět aktivně hrající Juroška, který si naběhl z pravé strany za obranu, ale jeho následná křižná střela minula vzdálenější tyč Knoblochovy brány. Na Šimůnkův centr naskakoval před koncem poločasu Holenda společně s pardubickým gólmanem, ten však po vzájemném souboji neudržel míč ve svých rukavicích a dukelský útočník jej pohodlně uklidil do brány. Gól ale neplatil z důvodu odpískaného faulu na Knoblocha.

V 53. minutě předvedli Pražané parádní kombinaci, na jejímž konci se Brejcha ocitl ve slibné střelecké pozici před soupeřovým brankářem, který jeho střelu pravou rukou vyrazil. Za tři minuty se již skóre měnilo. Proti Miloševičově střele stihl ještě Knobloch zasáhnout, míč se však odrazil pouze k EMMANUELU EDMONDOVI, kterého čekal snadný úkol a to poslat míč do odkryté brány, jehož se zhostil bezchybně. Na opačné straně hlavičkoval po rohovém kopu na přední tyči jeden z pardubických hráčů těsně nad Radovu bránu. V 69. minutě donutil Hanousek soupeřova gólmana k zákroku proti střele ze střední vzdálenosti. O pár chvil později málem vyšlo efektní zakončení patou Juroškovi, který takto minul pouze o decimetry. Na druhé straně zahřál Radu Jeřábkův pokus. Poslední možnost na vyrovnání měl jeden z pardubických hráčů v poslední minutě zápasu, ale Rada jeho štiplavou střelu zneškodnil.

Fotogalerie


Ohlasy trenérů

Jaroslav Hynek: „Do dnešního zápasu jsme chtěli jít s tím, že 75 % hráčů by mělo odehrát celé utkání, což se nám podařilo. Z defenzivního hlediska jsme tento zápas, až na jednu výjimku, zvládli dobře. Plnili jsme to, co jsme si řekli, takže v tom vidím kvalitativní posun. Co se týká ofenzivy, tak jsme se v první půli trochu hledali, kvality tam bylo málo. Myslím si, že nám chyběla odvaha k tomu, abychom se dostali do naší hry, která by měla větší tempo a lepší kombinaci. Domácí praktikovali vysoký presink, hráli hodně odvážně, takže i to hrálo určitou roli. Do druhého poločasu jsme chtěli některé věci zlepšit, kluci se postupně dostali do tempa. Celkový obraz hry se zrychlil a naše nebezpečnost byla vyšší. Celkově zápas splnil to, co jsme od něj očekávali.“

 


Fotogalerie


Partneři klubu