PORTRÉTY Z JULISKYJiří Piroch
    FANSHOP

Dukla vsítila tři branky za poločas. Připsala si tak první kyperské vítězství.

5. 2. 2015 | Redakce

Dukla vsítila tři branky za poločas. Připsala si tak první kyperské vítězství.

Premiérové utkání na Kypru v roce 2015 vyšel Dukle na výbornou, o vítězství 3:0 rozhodli Blažek a Děrgačev již v první půli.PU - Kypr, čtvrtek 5. 2. 2015, 14:00
Dukla Praha Dukla Praha
3:0
(3:0)
AtlantasAtlantas

Dukla Praha: Rada - Kluk (70. Karavajev), Štetina (46. Jeřábek), Polom (46. Vorel), Matěj Hanousek (46. Preisler) - Považanec (46. Tetour Dan.), Gedeon (70. Hlinka), Kovaľ (70. Čajič) - Juroška, Blažek (70. Berger), Přikryl (41. Děrgačev).
Branky: 33. a 39. Blažek, 42. Děrgačev.

Komentář

Po půlhodině hry zakončoval z bezprostřední blízkosti Juroška po přihrávce Hanouska, ale trefil pouze litevského brankáře. Ve 33. minutě se prosadil Jan Blažek, po prostrčení Štetiny poslal Duklu do vedení 1:0. Aby toho nebylo málo, tak útočník Blažek přidal i druhou branku. Míč získal Koval´, přihrál Juroškovi, který našel Blažka a testovaný hráč zvýšil na 2:0! Třetí branku přidal ruský bohatýr Děrgačev, který zakončoval z 13 metrů a zvýšil náskok Dukly na tři branky. V 53. minutě mohl litevský Atlantas snížit, ovšem Eliošius trefil tyč. V 74. minutě měl velkou šanci Berger, ale jeho střelu k tyči vychytal brankář soupeře.

Ohlasy trenérů

Luboš Kozel: "Spokojený můžu být určitě s výsledkem. V úvodu na nás byl vidět přechod do tohoto podnebí a chvíli trvalo, než jsme našli jistotu. Úsek hry od 25. minuty byl asi nejlepší, vstřelili jsme tři branky, mohli jsme vstřelit i další a měli jsme hru pod kontrolou. Ve druhém poločase mě trošku mrzí, že jsme nějaký gól nepřidali, protože na to šance byli. Honza Blažek mohl dát svou třetí branku a Tomáš Berger měl dvě tutové šance. Chtěli jsme to odehrát s nulou, což se podařilo. Přesto měl hlavně ve druhé půli soupeř šanci dát branku. Takže je určitě co ke zlepšování. Dobrá prověrka, jediný stinný bod utkání je zranění Tomáše Přikryla. Budeme doufat, že to nebude nic vážného."
 


Fotogalerie


Partneři klubu

×
Odehráno v 10:15
FK Dukla Praha
FK Fotbal Třinec