PORTRÉTY Z JULISKYMohamed Doumbia
PU, sobota 2. 8. 2014, 10:00
Benešov Benešov

Dukla Praha: Steinbauer (60.Hladký) - Čermák (Brabenec), Sell, Pešička (60. Čížek), Hájek - Farkaš(60. Mammedov), Petrák(60. Šíma), Tokár(45. Kozel) - Stýblo, Brabenec (45. Šahini), Tylšar
Branky: Šahini.

Hodnocení Filipa Soukupa: "Dnešní zápas sehraný na hřišti TJ Sokol Drachkov nabídl kvalitní a pohledný zápas. V úvodu utkání se domácí dostávali kvalitní kombinací do mírné převahy, která vyústila v několik šancí. Postupem času jsme se soupeři vyrovnali jak v držení míče, tak v šancích, ve kterých jsme nezachovali potřebný klid. Byl to ale právě soupeř, který udeřil jako první. Ve 42. minutě hráč domácího týmu nedal šanci, dnes jinak výbornému, B. Steinbauerovi, kdy napřáhl z 35 m a míč uklidil do pravého horního rohu branky. Krásný fotbalový okamžik mohl vzápětí soupeři oplatit sólovou akcí Brabenec, kterému se  bohužel nepodařilo překonat i za vydatného přispění brankové konstrukce brankáře domácích. Po poločase se tak soupeři rozešli za stavu 1:0 pro domácí. V druhém poločase byla znatelná naše chuť po vyrovnání. Veškerou snahu však ukončila naše zbrklost ještě před boxem, jindy rukavice domácího brankáře. S postupně narůstajícím tlakem domácí hrozili pouze z brejkových situací, ve kterých nás podrželi ať už Steinbauer, nebo Hladký. V závěru zápasu se kluci dočkali zasloužené odměny v podobě vyrovnávacího gólu. V 92. minutě téměř ztracený míč u soupeřovy brány vybojoval na rohový kop Mammedov, který zahrál Kozel na volného Šahiniho, ten se rychle zorientoval a upravil skóre zápasu na konečných 1:1. Dnešní zápas zvládnutý dobře takticky i herně s kvalitním soupeřem ukázal vnitřní sílu a potenciál našeho týmu. Kluci si tak mimo jiné odvážejí i pochvalu a cenné zkušenosti."