PORTRÉTY Z JULISKYJiří Piroch
    FANSHOP
PU - Tuklaty, sobota 26. 7. 2014, 10:30, Tuklaty
Úvaly Úvaly
4:4
(3:1)
Dukla PrahaDukla Praha

Dukla Praha: Němčanský – Čermák (69. Barták), Čížek, Pešička, Vosátka – Petrák, Farkaš, Mammedov (69. Tkačenko) – Greš (69. Stýblo), Brabenec, Polách (69. Tylšar).
Branky: 25. Vosátka (Greš, Farkaš), 70. Brabenec (PK), 74. Tkačenko (Stýblo, Tylšar), 88. Vosátka (Brabenec, Tkačenko).

Komentář

První branku jsme inkasovali hlavou po rohovém kopu, dorážkou Grešovi střely Vosátka vyrovnal. Do poločasu jsme však opět dvakrát inkasovali ze vzduchu. Druhý poločas jsme postupně přebrali iniciativu a domácí přehrávali, z rychlého protiútoku jsme však inkasovali čtvrtou branku. V poslední dvacetiminutovce se nám však povedl parádní obrat. Nejprve Brabenec proměnil penaltu po faulu na vlastní osobu, na rozdíl jedné branky snížil Tkačenko po parádní kombinaci „do mrtva“ a na konečných 4:4 vyrovnal Vosátka dorážkou dvě minuty před koncem.

Ohlasy trenérů

Tomáš Kulvajt: "V prvním poločase byl znatelný rozdíl v důrazu v osobních soubojích. Nedařilo se nám soupeře dostatečně pokrývat a třikrát jsme inkasovali ze vzduchu. Druhý poločas jsme ale zvládli velmi dobře. Přestože Úvaly v poločasové přestávce vystřídali devět hráčů, na hřišti to nebylo znát a kondičně jsme na tom byli paradoxně lépe my. V závěru jsme si vytvořili herní převahu a šance jsme dokázali proměňovat. Nebýt nastřelené Petrákovi tyče, obrat mohl být úplný. Těší nás vysoká produktivita, počet inkasovaných branek je však stále vysoký."
 

Aktuálně z kategorie

U19: U19 porazila Žižkov

13. 9. FK Dukla Praha - FK Viktoria Žižkov 5:1 (2:0)

U19: 5. kolo České ligy dorostu

5. 9. FK Písek U19 - FK Dukla Praha U19 2:3 (1:1)

U19: 5. kolo České ligy dorostu

5. 9. FK Písek U19 - FK Dukla Praha U19 2:3 (1:1)

Facebook


Fotogalerie


Partneři klubu