PORTRÉTY Z JULISKYTomáš Kott

Partneři

Rádi bychom vám nabídli možnost stát se partnerem jednoho z nejúspěšnějších fotbalových celků v historii Československa. FK Dukla Praha stále patří k významným sportovním klubům – ať už na půdě České republiky, tak za jejími hranicemi. Díky úspěchům ze 60. a později z 80. let má náš klub zvuk v Evropě i na americkém kontinentu. Fotbal je v českém prostředí stále sportem číslo jedna - se statisíci registrovaných hráčů a diváků u televizních obrazovek. Skrze náš klub vám nabízíme možnost prezentace buďto jednorázové nebo celosezonní v rámci oficiálního partnerství. Proč se stát partnerem FK Dukla Praha?

• fotbal je nejpopulárnější světový sport, stejně tak sport číslo jedna v České republice
  • síla sportovní značky Dukla je na českém území velmi významná, a to nejen ve fotbale
  • Dukla je třetí nejúspěšnější klub v československé historii
  • klub má velké mezinárodní renomé i v zahraničí z důvodu např. několikanásobných účastí v PMEZ
  • Dukla má prvotřídní mládež opírající se o pilíře RODINA - ŠKOLA - FOTBAL
  • jako rodinný klub má Dukla za cíl vychovávat budoucí fotbalové hvězdy a bojovat proti fanouškovským násilnostem ve fotbale

V případě jakýchkoliv dotazů mě neváhejte kontaktovat na emailu: lupinek@fkdukla.cz

Generální partner
Hlavní partner
Mediální partner
Oficiální dodavatel

Generální partner

CARBOUNION BOHEMIA

Skupina Carbounion je největším nezávislým obchodníkem s uhlím a elektřinou a dodavatelem plynu na českém trhu. Svými aktivitami pokrývá celý palivo-energetický řetězec - od obchodu s černým a hnědým uhlím a jeho zpracováním až po dodávky elektrické energie a plynu. Má také významný podíl na středoevropském trhu s energetickými komoditami.

CARBOUNION BOHEMIA, spol. s r. o.
Václavské náměstí 846/
Praha 1 - Nové Město 110 00, Česká Republika
www.carbounion.cz

Hlavní partner

CARBOSPED Adidas
11teamsports Emeran 1860
Humatex FORTUNA

Mediální partner

Šestka Impuls

Oficiální dodavatel

PEPSICO CZ s.r.o. Sportprogres s.r.o.
VÝROBAPRO.CZ

Partneři

O2 Sport Čechymen  PEPSICO CZ s.r.o.
Koh-i-noor Praha 6 Niosport Agency
URC Systems Hujeval RockZone