PORTRÉTY Z JULISKYVojtěch Hadaščok
    FANSHOP

Ptejte se: Filip Rada

Ptejte se brankáře Dukly Filipa Rady.

Dotazy posílejte do půlnoci 30. června. V následujících týdnech najdete odpovědi mezi novinkami na webu.

Žádáme, aby dotazy měly smysl. Vyvarujte se dotazům typu "Fandímeeee!" nebo "Dukla je nejlepší!!!!!!!!".


Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 20 odpovědí v této kategorii celkem.

Ondra
29. 6. 2013, 08:28
 
Dobrý den doufáte že Dukla v příští sezoně dosáhne na poháry.A doufám že v příští sezoně budete mít nejvíc čistých kont

Odpověď:
Dobrý den, tak poháry nevím, ale určitě bychom chtěli navázat na poslední dvě sezony!!!
Honza
28. 6. 2013, 15:49
 
Tak Filipe, už se to blíží. Jak ty vidíš šance Dukly v nastávajícím ročníku GL a zajímá mě, jestli pokládáš za reálné umístění na pohárových příčkách. Přeji hodně úspěchů!

Odpověď:
Tak možné je všechno, proto ten fotbal hrajeme, abychom něco dokázali. Takže uvidíme, jak se nám bude dařit. A poháry? To ukáže až průběh sezony.
jozef pecko (jozef.pecko@gmail.com)
27. 6. 2013, 14:40
 
Fandim Dukle ,kopal som za Duklu Plzeň-Bory ako základak.Prosim poradiť kde si možem zakupiť odznak Dukly,ďakujem s pozdravom Váš fanda Jozef

Odpověď:
Dobrý den, pro koupi odznaku kontaktujte Moniku Juráškovou na e-mailu: juraskova@fkdukla.cz.
Jan Šafránek (HanesLiberec@seznam.cz)
24. 6. 2013, 12:19
 
Zdravím Filipe.Chtěl bych se zeptat zda neuvažuješ o nějakém angažmá do ciziny. Jestlí ano tak kde by se Ti líbilo.Díky za odpověď a přejí hodně úspěchu.

Odpověď:
Tak samozřejmě asi každý fotbalista by si chtěl zahrát v zahraničí. Lákalo by mě to, ale momentálně se nikam nechystám, mam smlouvu v Dukle!!!
23. 6. 2013, 15:14
 
Zajímalo by mě, zda máš nějaký předzápasový rituál, talismana ap. a jaký brankář se ti líbil, nebo líbí a popřípadě tě svým pojetím chytání nejvíc inspiroval.

Odpověď:
Žádný pravidelný předzápasový rituál nemám. V mládí jsem sledoval Petra Koubu a nebo Fabiena Bartheze. Teď se mi líbí styl chytání a hlavně kopací technika například Pepeho Reiny z Liverpoolu!!!
Vlabos
22. 6. 2013, 13:53
 
Ahoj, muzes popsat jak vypada tvuj brankarsky trenink na dukle? Dik...

Odpověď:
Ahoj, tak začíná 15 minutovou rozcvičkou, pak už začínáme pracovat s trenérem gólmanů. Po takových 40 minutách se připojujeme k týmu na střelbu nebo hru.
Pavel
20. 6. 2013, 11:21
 
Dobrý den, chtěl bych se zeptat jaký váš zápas se vám osobně líbil z týhle sezony nejvíc a který nejmín? Chodí vám na zápasy fandit táta nebo rodina?

Odpověď:
Dobrý den, tak nejmíň asi doma s Plzní :-) A nejvíce doma s Jabloncem, když jsme vyhráli 5:1. Na zápasy se chodí dívat moje mamka s babickou a samozřejmě má přítelkyně s jejími rodiči.
Michal Srba (agentmiky007@seznam.cz)
15. 6. 2013, 17:22
 
Dobrý den,chtěl bych se zeptat,jakému týmu jste fandil v dětství? Děkuji Vám za odpověď a přeji mnoho úspěchů do budoucna.Michal Srba

Odpověď:
V dětství jsem fandil vždycky týmu, ve kterém hrál můj táta :-)
14. 6. 2013, 15:31
 
AHOJ Filipe gratuluju tobe i vsem klukum vykonum jsou skvele chci se zeptat jak hodnotis minulou sezonu a jak bys reagoval na trenovani tveho otce v Dukle samozrejme teoreticky pan Kozel je skvelej trener mjej se s pozdravem fanousek Roman VOLF

Odpověď:
Myslím, že minulá sezona byla hodně úspěšná!!! Dvakrát po sobě skončit na šestém místě, je krásný výsledek! A kdyby táta trénoval na Dukle? Tak to si asi nedokážu představit. Nevím, jestli by to bylo ideální! A myslím, že ani tátovi by se to nezamlouvalo.
Honza
14. 6. 2013, 14:19
 
Filipe, je v GL stadion, kam byste raději vůbec nejezdil, neboli hodně neoblíbený a opačně. Ať se daří v nové sezóně stejně dobře jako v uplynulé.

Odpověď:
Krásný stadion má Sparta nebo Slavia, neoblíbený je asi v Hradci, ale ten tuto sezonu sestoupil.

Další stránky
12>>


Fotogalerie


Partneři klubu