PORTRÉTY Z JULISKYMohamed Doumbia

A-tým

Týmové foto

kolodatumdomácíhosté
8. pá 17. 9. 2021 Dukla Praha Příbram2:3(1:2)
9. pá 24. 9. 2021 Žižkov Dukla Praha17:00

Daniel Souček prodloužil smlouvu v Dukle. Nově má kontrakt do roku 2023

úterý 21. 9. 2021 | Tisková zpráva

logo Záložník Daniel Souček podepsal na Julisce novou smlouvu. Dukle se upsal do roku 2023.

U19 vyhrála na Tempu a je v čele soutěže

neděle 19. 9. 2021 | Tomáš Kulvajt

logo V přímém souboji o první příčku v tabulce ČLD byl nakonec úspěšnější náš celek a po dnešním utkání je na čele soutěže.

Náš B-tým remizoval s rezervou Liberce

neděle 19. 9. 2021 | Jiří Uldrich

logo B-tým Dukly přivítal v 8. kole ČFL, skupiny B na domácím hřišti v Jirnech B-tým FC Slovanu Liberec. Během zápasu se potvrdilo dosavadní celkové skóre hostí v tabulce 6:9, což značilo společně se Zbuzany nejmenší počet vstřelených gólů, ale také druhý nejmenší počet inkasovaných gólů ze všech týmů skupiny B. Dukla, povzbuzena bodovým ziskem ze hřiště Velvar, postupně získávala půdu pod nohama, ale ani Liberec svojí hrou nenaznačoval, že by se smířil s dosavadním umístěním v tabulce. Byl vidět oboustranně útočný fotbal, v němž hrály prim obrany obou týmů. Výsledkem byla bezbranková remíza, ale fanoušci obou táborů se nenudili, protože oba týmy se až do konce utkání snažily zvrátit vývoj zápasu ve svůj prospěch.

U14 rozstřílela Háje

sobota 18. 9. 2021 | Tomáš Hubáček

logo Po zcela jednostranném průběhu utkání si naši chlapci s chutí zastříleli a připsali si další vítezství v soutěži.

Dukla v divokém zápase proti Příbrami sahala po výhře, nakonec nemá ani bod

pátek 17. 9. 2021 | Lukáš Šonský

logo Už to vypadalo, že bychom mohli v zápase 8. kola doma proti Příbrami v závěru senzačně otočit skóre po dvoubrankové ztrátě. Nakonec to ale byli hosté, kteří nám v 89. minutě zasadili rozhodující úder. Góly Dukly při prohře 2:3 vstřelili Lukáš Buchvaldek a Jakub Barac.

Naše "céčko" jede do Řep

čtvrtek 16. 9. 2021 | Tomáš Hubáček

logo Naše "C" mužstvo zajíždí k dalšímu utkání své mistrovské soutěže na hřiště Sokola Řepy

Další stránky