PORTRÉTY Z JULISKYPetr Malý

A-tým

kolodatumdomácíhosté
PUst 27. 6. 2018 Vlašim Dukla Praha17:00

Dukla přivedla první letní posilu

úterý 19. 6. 2018 | Redakce

logo Obránce Martin Chlumecký je první novou tváří, která se po letní pauze objevila na Julisce. Jednadvacetiletému hráči a členovi reprezentačních týmů U20 a U21 skončila smlouva s Libercem a nyní posílí Duklu Praha.

Dukla zahájila letní přípravu

pondělí 18. 6. 2018 | Redakce

logo V pondělí 18. června zahájila Dukla letní přípravu. Hráči se poprvé sešli na Julisce ve 12.30, mužstvo prozatím vede trenér Pavel Drsek.

Odvolání realizačního týmu A-mužstva

středa 13. 6. 2018 | Redakce

logo Představenstvo klubu na svém dnešním mimořádném zasedání jednomyslně rozhodlo o odvolání realizačního týmu A mužstva. S jednotlivými členy týmu proběhnou osobní rozhovory o jejich dalším možném uplatnění v klubu. Složení nového realizačního týmu bude předmětem jednání v nejbližších dnech.

Hráči Dukly na reprezentačních srazech

středa 6. 6. 2018 | Redakce

logo Pro některé členy kádru dejvického týmu neskončila sezona posledním ligovým utkáním proti Plzni, ale ještě se vydali plnit své reprezentační povinnosti. Přinášíme přehled toho, jak se jim v národních výběrech vedlo.

Jaroslav Hynek: Snažím se vyhýbat očekáváním

pondělí 4. 6. 2018 | Redakce

logo Před týdnem se uzavřela ligová sezona 2017/18, v němž Dukla obsadila jedenácté místo tabulky. Jak moc byla sezona náročná, na jaké okamžiky bude rád vzpomínat a jak vnímal podporu i kritiku fanoušků shrnuje trenér A týmu Jaroslav Hynek.

Plán letní přípravy

čtvrtek 31. 5. 2018 | Redakce

logo Dukla Praha má po sezoně, příprava na tu novou začne už za pár týdnů. Už tradičně je v plánu zahraniční soustředění a také několik přátelských zápasů, které ještě před startem nového ligového ročníku náš A tým odehraje.

Další stránky
123456>>