PORTRÉTY Z JULISKYŠtěpán Krunert

A-tým

Týmové foto

kolodatumdomácíhosté
25. pá 15. 3. 2019 Dukla Praha MFK Karviná2:1(2:1)
26. so 30. 3. 2019 Opava Dukla Praha15:00

Štěpán Krunert: Anglie drží evropskou špičku

pátek 22. 3. 2019 | Redakce

logo Hráč Dukly Štěpán Krunert je na srazu české reprezentace do 19 let, které právě probíhá elitní fáze kvalifikace na mistrovství Evropy. Ze skupiny, kde je Česko společně a Anglií, Řeckem a Dánskem, postoupí na šampionát jen jeden tým. Jaké jsou šance Čechů a jak vypadá tréninkový komplex, ve kterém Češi tráví sraz?

Jarní brunch byl příjemným setkáním fanoušků s hráči

úterý 19. 3. 2019 | Redakce

logo Již druhou dukelskou snídani jsme se si užili v sobotu 16. března dopoledne v krásných prostorách dejvického podniku Café Záhorský. Neformální setkání se neslo v příjemném duchu a museli jsme slíbit, že ho na podzim zase zopakujeme.

Po osmi kolech přišla sladká výhra

pátek 15. 3. 2019 | Redakce

logo Utkání mezi dvěma posledními týmy tabulky jsme zvládli lépe než náš soupeř z Karviné, díky rychlému vedení v prvním poločase jsme zvítězili 2:1 a můžeme pomýšlet na baráž.

Večer přivítáme souseda v tabulce

pátek 15. 3. 2019 | Redakce

logo Po delší době se na Julisce hraje v páteční termín, dnes od 18 hodin hostíme Karvinou. Pro oba soupeře je nyní prioritou udržení v nejvyšší soutěži. Stadion se otevře v 17 hodin, přijďte Duklu podpořit ve veledůležitém boji o záchranu!

Komise rozhodčích rozhodla ve prospěch Dukly

středa 13. 3. 2019 | Klub

logo Komise rozhodčích FAČR včera při svém zasedání uznala, že rozhodčí zápasu mezí Zlínem a Duklou chyboval u obou gólů Zlína, jak potvrzuje oficiální komuniké.

Souboj dvou posledních

úterý 12. 3. 2019 | Redakce

logo Přímý boj o záchranu – to nás čeká v pátek večer na Julisce. Od 18 hodin hostíme MFK Karviná, která má v tabulce po 24 kolech jen o bod víc než my. Jistě se bude jednat o tvrdý a velmi emotivní zápas, který si správný fanoušek nenechá ujít.

Další stránky
123456>>