PORTRÉTY Z JULISKYMatúš Hruška

A-tým

Týmové foto

kolodatumdomácíhosté
přát.pá 14. 2. 2020 SV Ried Dukla Praha2:0(2:0)
přát.so 22. 2. 2020 Chrudim Dukla Praha12:00

Dukla odjela na soustředění do Trutnova

pondělí 17. 2. 2020 | Redakce

logo Start jarní sezóny se blíží, a tak Dukla odjela na soustředění do Trutnova, aby do března doladila formu. Na konci soustředění se pak svěřenci trenéra Skuhravého utkají s Chrudimí, které mají po podzimní části soutěže rozhodně co vracet. Utkání se odehraje v sobotu 22.2. ve 12:00 na hřišti v Mikulovicích.

Na rakouský SV Ried jsme nestačili

pátek 14. 2. 2020 | Redakce

logo Svěřenci trenéra Skuhravého se v rámci zimní přípravy utkali s rakouským druholigovým celkem SV Ried. Dukla sice vstoupila do utkání dobře, své šance však neproměnila. Rakušané byli produktivnější a díky gólům v prvním poločase zvítězili poměrem 2:0.

#HOLÍK2022 ✍️ Lukáš Holík podepsal nový kontrakt

čtvrtek 13. 2. 2020 | Redakce

logo Záložník Lukáš Holík zůstane na Julisce minimálně do konce června 2022. Ve čtvrtek se s Duklou dohodl na prodloužení kontraktu.

S Varnsdorfem jsme prohráli

středa 12. 2. 2020 | Redakce

logo Dukla se v kombinované sestavě utkala s druholigovým Varnsdorfem. Hosté měli více ze hry a vsítili pět branek. Svěřenci trenéra Skuhravého dokázali proměnit jen jednu šanci, když se v závěru utkání prosadil Karel Houha.

Ve středu vyzveme Varnsdorf, v pátek jedeme do Rakouska

úterý 11. 2. 2020 | Redakce

logo Svěřence trenéra Skuhravého čeká náročný týden. Ve středu ve 12:00 vyzvou v Satalicích svého druholigového soupeře FK Varnsdorf. V pátek ve 14:00 se pak utkají s rakouským celkem SV Ried.

Vítězná série pokračuje i po utkání s Hradcem Králové!

sobota 8. 2. 2020 | Redakce

logo Svěřenci trenéra Skuhravého se v přípravě utkali s druholigovým celkem FC Hradec Králové. Zápas přinesl šance na obou stranách, tím nebezpečnějším mužstvem však byla Dukla, která také zaslouženě vyhrála.

Další stránky
123456>>