PORTRÉTY Z JULISKYDominik Preisler

A-tým

Týmové foto

kolodatumdomácíhosté
8. ne 22. 11. 2020 Vlašim Dukla Praha1:0(1:0)
9. st 25. 11. 2020 Dukla Praha Chrudim13:30

Dukla se ve Vlašimi nedokázala gólově prosadit a vrací se bez bodů

neděle 22. 11. 2020 | Lukáš Šonský

logo Podruhé v sezoně jsme vyšli bodově naprázdno. Dukla v utkání 8. kola ve Vlašimi ani jednou neskórovala a prohrála 0:1. Domácí o svém vítězství rozhodli gólem v závěru první půle.

Po skoro dvou měsících venkovní zápas. Dukla se představí ve Vlašimi

pátek 20. 11. 2020 | Lukáš Šonský

logo Naposledy 27. září ve Varnsdorfu. Od té doby jsme hlavně kvůli koronavirové pauze další venkovní zápas nesehráli. Až teď po téměř dvou měsících čeká Duklu znovu výjezd na hřiště soupeře – v neděli od 13:30 odehraje duel 8. kola ve Vlašimi.

Kdy hraje Dukla? Rozpis zápasů do konce podzimu

pondělí 16. 11. 2020 | Lukáš Šonský

logo FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA zná svůj zápasový řád do konce letošního roku. Odehrajeme ještě pět zápasů a podzimní část ligy pro nás skončí 6. prosince na hřišti Táborska. K úpravě termínů došlo kvůli vynucené přestávce zaviněné koronavirem.

Takové zápasy musíme zvládat, mrzelo Lukáše Buchvaldka

neděle 8. 11. 2020 | Lukáš Šonský

logo První gól padl po jeho centru z rohového kopu, druhý sám vstřelil. Tři body z toho ale nebyly. Dukla po divokém průběhu remizovala s Jihlavou 3:3. „Jsme zklamaní, měli jsme vyhrát. Je to škoda,“ říkal po zápase Lukáš Buchvaldek.

Dukla ztratila dvoubrankový náskok a s Jihlavou remizovala 3:3

neděle 8. 11. 2020 | Lukáš Šonský

logo Ve třetím utkání za sebou bere Dukla pouze bod za remízu. V rámci 7. kola po restartu soutěže jsme doma remizovali s Vysočinou Jihlava 3:3, přestože jsme po první půli vedli 2:0 a jedenáct minut před koncem o gól. Soupeř ale vždy dokázal vyrovnat.

Hlasatel z Julisky k utkání s Jihlavou v online verzi

sobota 7. 11. 2020 | Klub

logo Přestože se naše nedělní utkání odehraje bez diváků, o náš zápasový magazín Hlasatel z Julisky nepřijdete. Připravili jsme ho pro vás v online verzi, kterou najdete po kliknutí na titulní stránku níže.

Další stránky
123456>>