PORTRÉTY Z JULISKYMartin Chlumecký

A-tým

Týmové foto

kolodatumdomácíhosté
9. so 21. 9. 2019 Dukla Praha Ústí n. Labem3:2(1:0)
10. so 28. 9. 2019 Sokolov Dukla Praha10:15

Tři body pro Duklu zajistil hattrickem Hadaščok

sobota 21. 9. 2019 | Redakce

logo V dalším kole F:NL Dukla přivítala na Julisce Ústí nad Labem. Domácí vedli po prvním poločase 1:0 a hned v úvodu druhého poločasu přidali druhou branku. Nakonec se o výsledek ještě strachovali, když hosté dokázali snížit a nakonec i vyrovnat na 2:2. Výborně hrající Hadaščok však v závěru utkání dovršil hattrick a tři body zůstaly na Julisce.

Cestu na sobotní zápas zkomplikují uzavírky

středa 18. 9. 2019 | Redakce

logo V sobotu 21. 9. v 10:15 přivítáme na Julisce Ústí nad Labem. V sobotu bude zároveň probíhat závod "Pražská padesátka" a uzavírky se dotknou i okolí stadionu a jízdní řád autobusů MHD bude omezen.

Napravíme s Ústím zaváhání z minulého kola?

úterý 17. 9. 2019 | Redakce

logo Po reprezentační pauze se Dukla opět představí na domácím hřišti. Na Julisce přivítá celek z Ústí nad Labem, který v letošní sezóně rozhodně není spokojen se svými výsledky. Dukla navíc doma třikrát v řadě neprohrála!

Dukla si z Pardubic body neodvezla

sobota 14. 9. 2019 | Redakce

logo Šlágr 8. kola F:NL mezi prvními Pardubicemi a druhou Duklou nabídl hned 4 branky a řadu dalších zajímavých akcí. Produktivnější však byl domácí celek a Pražané se po prohře 3:1 propadli na třetí místo tabulky.

V Pardubicích svedeme boj o první místo

středa 11. 9. 2019 | Redakce

logo Pardubice jsou pro mnohé velikým překvapením. Letos ve druhé lize na domácím hřišti vždy vyhrály a zaslouženě jim patří první místo tabulky. O to je však v sobotu může obrat pražská Dukla!

Osmdesátý portrét v Galerii A týmu - Jiří Piroch

středa 11. 9. 2019 | Redakce

logo Portréty z Julisky, které tvoří elektronickou knihu Zuzany Maléřové umístěnou na našich stránkách, dosáhly úctyhodného čísla 80. "Jubilejní" příběh vypráví o hráči Jiřím Pirochovi, který mimo jiné zná dobře prostředí pardubického týmu, se kterým se utkáme o první příčku tabulky v nadcházejícím kole.

Další stránky
123456>>