PORTRÉTY Z JULISKYTomáš Obermajer

A-tým

Týmové foto

kolodatumdomácíhosté
16. so 23. 11. 2019 Dukla Praha Hradec Králové1:2(0:1)
přát.so 11. 1. 2020 Bohemians 1905 Dukla Praha10:30

Jiří Piroch: Se svými výkony jsem věčně nespokojený

pátek 6. 12. 2019 | Redakce

logo Obránce Jiří Piroch letos rozšířil řady dukelského kádru. Jak vzpomíná na dětství ve Francii a jak je spokojený se svými výkony, to se dozvíte v našem rozhovoru.

Štěpán Krunert: Snažím se neustále zlepšovat

středa 4. 12. 2019 | Redakce

logo Mladý záložník Štěpán Krunert je jedním z dukelských reprezentantů. V rozhovoru nám mimo jiné prozradil, jak vzpomíná na svůj gól v reprezentačním dresu i zda bývá před zápasem nervózní.

Jan Podolák: Kluky musím pochválit za jejich pracovitost

pátek 29. 11. 2019 | Redakce

logo Podzimní sezóna B-týmu skončila dokonce o týden dříve, než sezóna dukelského A týmu. Hlavní trenér B-týmu Jan Podolák v rozhovoru shrnul sezónu a prozradil nám, s jakými ambicemi bude tým vstupovat do jarní části sezóny.

Roman Skuhravý: Přejeme si vychovávat komplexní hráče

úterý 26. 11. 2019 | Redakce

logo Podzimní část sezóny je už minulostí. Jak sezónu hodnotí hlavní trenér dukelského A týmu? Se kterými týmy se Dukla utká v zimní přípravě? O tom jsme si povídali s Romanem Skuhravým v našem rozhovoru.

Na závěr podzimu jsme nestačili na Hradec Králové

sobota 23. 11. 2019 | Redakce

logo Dukelský A tým už má za sebou poslední utkání podzimní části FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY. Na Julisce přivítali svěřenci trenéra Skuhravého Votroky z Hradce Králové. Hosté vstoupili do zápasu lépe a už od druhé minuty vedli. Ve druhém poločase pak svůj náskok navýšili na 2:0. Dukla dokázala snížit, v závěru sahala po vyrovnání, nakonec však zůstala bez bodu.

Poslední utkání podzimu je tu!

pátek 22. 11. 2019 | Redakce

logo V sobotu 23. 11. odehraje dukelský A tým své poslední utkání podzimní části druhé ligy. Na Julisce se představí FC Hradec Králové. Výkop je v 10:15.

Další stránky
123456>>