PORTRÉTY Z JULISKYVojtěch Hadaščok

A-tým

kolodatumdomácíhosté
přát.so 19. 6. 2021 Dukla Praha Sparta Praha B10:30

Spouštíme prodej permanentek na nadcházející sezónu s heslem „Přeju to Dukle“

čtvrtek 10. 6. 2021 | Redakce

logo Zajistěte si své místo na tribuně včas! Zahajujeme prodej permanentních vstupenek na sezonu 2021/2022. Permanentky můžete snadno nakoupit online z pohodlí domova.

Trenéra Bohuslava Pilného doplní u A-týmu asistent Vít Vrtělka

středa 9. 6. 2021 | Redakce

logo V trenérském týmu vítáme novou tvář. Je jí Vít Vrtělka, který bude asistentem kouče Bohuslava Pilného u našeho A-týmu. Spolu už povedou mužstvo příští týden při startu přípravy.

Další remíza našeho béčka, tentokrát proti diviznímu Kladnu

úterý 8. 6. 2021 | Redakce

logo V dalším ze série přípravných zápasů po dílčím rozvolnění remizoval v sobotu 5. 6. 2021 B-tým Dukly Praha s divizním Kladnem 1:1 na stadionu Fr. Kloze, v těsné blízkosti právě rekonstruovaného zimního stadionu. Výsledek odpovídá průběhu na hřišti, zatímco v první půli byli domácí nebezpečnějším soupeřem, vytvořili si více nebezpečných situací a po zásluze šli do vedení gólem Šnobla již v 6. minutě, dukláci pak vyrovnali ve 23. minutě, když střelcem byl agilní Fojt. Naproti tomu pak ve druhé půli byla rezerva Dukly aktivnější než soupeř, vytvořila si šest dobrých příležitostí, ale výsledkem byly "jen" dvě nastřelené tyče J. Uhlířem, a tak výsledek zůstal nerozhodný jako po prvním poločase. Zajímavostí bylo, že za Kladno nastoupili ještě nedávní hráči dorostu Dukly, v brance D. Bičistě a v útoku J. Šátek. Nutno dodat, že potvrdili svoji kvalitu a doufáme, že pro kladenské budou přínosem. V týmu Dukly nastoupil poprvé J. Trajhan.

Sportovní ředitel Staněk hodnotí uplynulou sezonu i důvody neúspěchu

čtvrtek 3. 6. 2021 | Lukáš Šonský

logo Osmé místo a výsledky jak na houpačce. Jan Staněk, sportovní ředitel Dukly, se v rozhovoru rozpovídal o právě skončené sezoně a mluvil také o plánech do budoucna či změnách v kádru.

Přípravné zápasy: Dukla se utká s Libercem i se Spartou

úterý 1. 6. 2021 | Redakce

logo 14. června start přípravy, 19. června první zápas. A-tým Dukly zná svůj harmonogram pro přípravu před novou sezonu. Ta začne čtvrtý víkend v červenci.

Šest gólů ve druhém poločase. Devatenáctka porazila Admiru

pondělí 31. 5. 2021 | Redakce

logo Výběr Dukly do 19 let proti stejně starým hráčům Admiry zapsal v přípravném utkání vysokou výhru 7:1, přičemž šest gólů nastřílel ve druhém poločase.

Další stránky
123456>>