PORTRÉTY Z JULISKYDaniel Kotek

A-tým

kolodatumdomácíhosté
PUpá 13. 7. 2018 Hertha Berlin Dukla Praha3:2(2:1)
1. pá 20. 7. 2018 Dukla Praha Viktoria Plzeň18:30

Sezonu zahájíme s mistrovskou Plzní

pondělí 16. 7. 2018 | Redakce

logo Tradice? Dukla zahájí letošní sezonu Fortuna ligy s Viktorií Plzeň, tak, jako tomu bylo již v minulém ročníku. Dukla tehdy prohrála 0:4, jak tomu bude letos se ukáže na Julisce už dnes.

Po vyrovnaném souboji jsme prohráli 2:3 s Herthou

pátek 13. 7. 2018 | Redakce

logo Ligovou generálku Dukla odehrála proti silnému soupeři z první Bundesligy. Hertha BSC z hlavního německého města Berlína nás v pátek večer porazila 3:2, vyrovnané utkání rozhodl smolný vlastní gól.

Druhý zápas soustředění: Výhra 2:1

středa 11. 7. 2018 | Redakce

logo V úterý odehrála Dukla druhý zápas německého soustředění, jejím soupeřem byl celek z 5. německé soutěže Bichofswerdaer FV 08. Utkání skončilo pro Duklu vítězně, góly vstřelili Patrik Brandner a David Breda.

Dukla prohrála 0:2 s Cottbusem

neděle 8. 7. 2018 | Redakce

logo V nedělním přípravném utkání, které se odehrálo v rámci letního soustředění ve Finsterwalde, prohrála Dukla 0:2. Náš německý soupeř Cottbus ukázal své kvality ze špičky třetí ligy.

Přichází Dávid Bobál

čtvrtek 5. 7. 2018 | Redakce

logo Do zadních řad Dukly přivádíme po Martinovi Chlumeckém další posilu, maďarského obránce Dávida Bobála. Dvaadvacetiletý levonohý bek přichází do klubu po vypršení smlouvy. Jeho posledním působištěm byl budapešťský Honvéd FC.

Na soustředění Dukla odehraje tři zápasy

středa 4. 7. 2018 | Redakce

logo V rámci letní přípravy absolvuje Dukla zahraniční soustředění, které náš A tým stráví od 6. do 13. července v německém Höckendorfu. Tam odehraje tři přátelská utkání včetně ligové generálky.

Další stránky
123456>>