PORTRÉTY Z JULISKYMartin Chlumecký

A-tým

Týmové foto

kolodatumdomácíhosté
15. ne 10. 11. 2019 Varnsdorf Dukla Praha1:1(1:0)
přát.pá 15. 11. 2019 Dukla Praha Bohemians 190513:30

V Libčicích nad Vltavou se utkáme s prvoligovými Bohemians

čtvrtek 14. 11. 2019 | Redakce

logo Ani v reprezentační pauze dukelský A tým nezahálí a poctivě se připravuje na páteční přátelské utkání. V Libčicích nad Vltavou poměří své síly s prvoligovým týmem Bohemians Praha 1905. Zápas se odehraje na hřišti AFK Libčice n. V., U Přívozu 570 (poblíž železniční stanice).

Ze severu Čech jsme si odvezli remízu

pondělí 11. 11. 2019 | Redakce

logo Utkání předposledního kola podzimní části F:NL odehráli svěřenci trenéra Skuhravého ve Varnsdorfu. Domácí vstoupili do zápasu aktivně a na konci prvního poločasu šli do vedení zásluhou Adama Housera. Karsten Ayong vyrovnal na začátku druhé půle, další šance však zůstaly nevyužity a oba celky si do tabulky připisují jeden bod.

Poslední venkovní utkání odehrajeme ve Varnsdorfu

úterý 5. 11. 2019 | Redakce

logo Konec podzimní části sezóny už se blíží a svěřenci trenéra Skuhravého mají před sebou poslední dvě utkání. V neděli 10. listopadu se podívají na hřiště FK Varnsdosrf, který bude chtít navázat na své předchozí dvě domácí vítězství!

Třetí brunch s Duklou se nesl v přátelském duchu

pondělí 4. 11. 2019 | Redakce

logo V neděli 3. listopadu proběhl v již tradiční brunch s Duklou. V dopoledních hodinách se v krásném prostředí v podniku Café Záhorský setkali příznivci klubu s hráči i vedením.

Dukla v atraktivním zápase porazila Líšeň

sobota 2. 11. 2019 | Redakce

logo Svěřenci trenéra Skuhravého se po měsíční pauze opět představili na domácí půdě, kde přivítali brněnskou Líšeň. Dukla potvrdila roli papírového favorita a navázala na předchozí domácí výhry. Na lídra tabulky Pardubice tak nadále ztrácí pouze dva body.

Přijďte podpořit Duklu!

pátek 1. 11. 2019 | Redakce

logo V sobotu 2. 11. přivítají svěřenci trenéra Skuhravého Líšeň. Výkop je v 10:15 na Julisce. Co všechno potřebujete vědět, než vyrazíte na zápas?

Další stránky
123456>>