PORTRÉTY Z JULISKYDavid Douděra

A-tým

Týmové foto

kolodatumdomácíhosté
N5so 25. 5. 2019 Příbram Dukla Praha3:2(1:1)

Dukla prohrála poslední prvoligové utkání

sobota 25. 5. 2019 | Redakce

logo V rámci posledního kola nadstavby se Dukla utkala s Příbramí, která v zápase bojovala o umístění v tabulce mimo barážové pozice. Dukla hrála aktivně a vytvořila si množství šancí, nakonec Příbrami podlehla těsně 2:3.

Sezonu uzavřeme v Příbrami

čtvrtek 23. 5. 2019 | Redakce

logo V sobotu od 17 hodin odstartuje poslední kolo FORTUNA:LIGY. Dukla se v něm rozloučí se svou prvoligovou příslušností na hřišti 1. FK Příbram.

Roman Skuhravý: Chyby jsou proto, aby nám ukázaly směr

středa 22. 5. 2019 | Redakce

logo K týmu Dukly přišel Roman Skuhravý po sedmi ligových kolech, v nichž jsme nezískali ani bod. Náročný cíl – zachránit Duklu v nejvyšší soutěži – bohužel splnit nedokázal, věří ale, že v nastavené cestě by se mělo pokračovat a že bolavý půlrok pomůže vybudovat něco silného.

Bohumil Paukner: Po časech smutných mohou přijít časy nadějnější

sobota 18. 5. 2019 | Redakce

logo Dukla zažila nejhorší sezónu od návratu do nejvyšší soutěže, prohrou v Karviné bohužel spadla do druhé ligy. Předseda představenstva klubu Ing. Bohumil Paukner hovořil v obsáhlém rozhovoru pro Hlasatel z Julisky o následcích sestupu a dalším směřování Dukly. Rozhovor zveřejňujeme i zde.

S Juliskou jsme se rozloučili bezgólovou remízou

sobota 18. 5. 2019 | Redakce

logo V rámci předposledního utkání nadstavby se Dukla utkala se Slováckem. Utkání, ve kterém ani jednomu týmu nešlo o bodový zisk, skončilo bez jediného gólu, byl to na delší dobu poslední zápas Dukly na Julisce v nejvyšší fotbalové soutěži.

Oplatíme v sobotu Slovácku podzimní porážku?

středa 15. 5. 2019 | Redakce

logo V sobotu od 17 hodin nás na Julisce čeká poslední ligový zápas, a jak už víme, bude to poslední vystoupení v první lize na delší dobu. Naším soupeřem bude 1. FC Slovácko, které absolvuje dalekou cestu z Uherského Hradiště, a kterému se ve FINÁLE FORTUNA:LIGY zatím dařilo, ze tří zápasů získalo 7 bodů a je definitivně zachráněno.

Další stránky
123456>>