A-tým

Týmové foto

kolodatumdomácíhosté
30. so 14. 5. 2022 Vyškov Dukla Praha1:1(0:0)

CELÁ DUKLA TOČÍ FILM aneb JEN TAK SI HRAJEM

pátek 20. 5. 2022 | Redakce

logo Ve čtvrtek 19. května proběhla premiéra velkého mládežnického projektu, na kterém se tvůrčím způsobem podílely týmy napříč věkovými kategoriemi a který autoři nazvali "Celá Dukla točí film aneb Jen tak si hrajem."

Obránce Jiří Piroch prodloužil na Julisce smlouvu

středa 18. 5. 2022 | Tisková zpráva

logo Stálice naší obrany šestadvacetiletý stoper Jiří Piroch prodloužil v Dukle o rok svůj stávající kontrakt.

Trenér Bohuslav Pilný i jeho asistent končí na lavičce Dukly

neděle 15. 5. 2022 | Klub

logo Hlavní trenér A-týmu Bohuslav Pilný a jeho asistent Vít Vrtělka skončili po posledním utkání sezony své působení v Dukle. Jména jejich nástupců oznámí klub v blízké době.

Na závěr sezony remíza. Dukla se s Vyškovem rozešla smírně

sobota 14. 5. 2022 | Lukáš Šonský

logo V posledním utkání sezony jsme remizovali v Drnovicích s Vyškovem 1:1. Soupeř jako první otevřel skóre, David Kozel vyrovnal čtyři minuty před koncem.

Dukla zakončí sezonu utkáním v Drnovicích proti Vyškovu

pátek 13. 5. 2022 | Lukáš Šonský

logo Poslední výjezd a zároveň poslední zápas celé sezony. Ve 30. kole FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY nastoupíme na hřišti v Drnovicích proti Vyškovu. Utkání má výkop v 17:30.

Poslední domácí zápas vítěze nepoznal. Dukla hrála s Vlašimí nerozhodně

středa 11. 5. 2022 | Lukáš Šonský

logo Z domácí rozlučky se sezonou bereme bod za remízu 1:1 s Vlašimí. V duelu 29. kola jsme brzy zásluhou Jiřího Pirocha otevřeli skóre, soupeř srovnal dvanáct minut před koncem a další branka už nepadla. Ročník definitivně uzavřeme v neděli v Drnovicích proti Vyškovu.

Další stránky
123456>>