PORTRÉTY Z JULISKYDaniel Souček

A-tým

Týmové foto

kolodatumdomácíhosté
27. so 27. 6. 2020 Dukla Praha Chrudim3:0(2:0)
28. so 4. 7. 2020 Líšeň Dukla Praha17:00

Za dalšími body do štatlu na hřiště Líšně

pátek 3. 7. 2020 | Redakce

logo Hráče Dukly po sedmidenní pauze čeká zápas 28. kola FORTUNA:NÁRODNÍ ligy na půdě brněnského SK Líšeň. V posledním vzájemném střetnutí zvítězila Dukla na Julisce vysoko 4:2, teď se ovšem karta obrátí a žlutý balet čeká nelehké utkání před bouřlivým líšeňským kotlem.

Vítězná série pokračuje, Dukla porazila doma Chrudim 3:0

sobota 27. 6. 2020 | Redakce

logo V rychlém sledu druhé mistrovské utkání na domácí Julisce. Los 27. kola FN Ligy přisoudil Dukle soupeře ze středu tabulky: MFK Chrudim. Oproti říjnovému střetnutí si hráči Dukly dobře rozehraný duel pohlídali a zvítězili 3:0.

🔴 Matchday LIVE | Tři body počtvrté v řadě

sobota 27. 6. 2020 | Radek Šamša

logo O poslední červnové sobotě míří na Julisku osmý celek FNL MFK Chrudim. Duel 27. kola druhé nejvyšší české soutěže startuje v 17 hodin, tady vám ho přiblížíme.

Dukla bude napravovat říjnový propadák

sobota 27. 6. 2020 | Redakce

logo Dvacátésedmé kolo FORTUNA:NÁRODNÍ ligy přinese souboj aktuálně třetího týmu tabulky s osmým. Do pražských Dejvic přijíždí MFK Chrudim. Oba kluby dělí v tabulce rozdíl čtrnácti bodů. Zdání klame, sílu soupeře s ohledem na poslední vzájemné střetnutí nelze podceňovat. Na chrudimském stadionu Za Vodojemem totiž Dukla loni v říjnu překvapivě kapitulovala.

Třetí vítězství v řadě - Dukla si poradila s Vítkovicemi

středa 24. 6. 2020 | Redakce

logo Dukla nedala v utkání 26. kola svému soupeři nejmenší naději na úspěch a MFK Vítkovice tak z Julisky odjížděli s porážkou 4:0. Žlutý balet splnil roli favorita a posunul se znovu na příčky zaručující baráž o Fortuna ligu.

Na zápas s posledními Vítkovicemi se speciální akcí pro táty!

úterý 23. 6. 2020 | Redakce

logo Jako souboj Davida s Goliášem. To nabídne zápas 26. kola FORTUNA:Národní ligy, ve kterém se utká domácí Dukla okupující čtvrtou příčku s beznadějně posledními Vítkovicemi. Dukla si na zápas připravila speciální akci ke Dni otců (21.6.). Tatové s dětmi budou mít vstupné zdarma.

Další stránky
123456>>