PORTRÉTY Z JULISKYRoman Skuhravý

A-tým

Týmové foto

kolodatumdomácíhosté
PUst 16. 1. 2019 Dukla Praha Živanice4:2(3:1)
PUso 19. 1. 2019 Dukla Praha Chrudim11:00

Dukla v přípravě porazila Živanice

středa 16. 1. 2019 | Redakce

logo Dukla sehrála první duel v rámci soustředění. V areálu hradecké Slavie ve středu večer porazila třetiligové Živanice 4:2.

Pablo Gonzáles Juárez posílí útok Dukly

středa 16. 1. 2019 | Redakce

logo Dukla posiluje svůj útok – dnešním dnem je součástí A týmu španělský útočník Pablo Gonzales Juarez, kterého klub sledoval už delší dobu. Hráč přestupuje ze španělského třetiligového klubu Salamanca CF.

Martin Chlumecký odchází na hostování

středa 16. 1. 2019 | Redakce

logo Obránce A týmu Martin Chlumecký už s Duklou neabsolvuje jarní část sezony, tento týden se připojil k přípravě s týmem Vysočiny Jihlava.

Ženy zahájily zimní přípravu

úterý 15. 1. 2019 | Redakce

logo V pondělí 14.1.2019 zahájil ženský A tým zimní přípravu. Příprava bude letos opravdu dlouhá. Máme před sebou 12 týdnů, během kterých odehrajeme několik přípravných utkání s týmy žen i chlapců. Pro zpestření se vydáme i na hory, kde vyzkoušíme lyžařské a běžecké umění hráček a realizačního týmu. V únoru nás čeká odložené utkání poháru s Čáslaví.

První přípravné utkání A tým zvládl

sobota 12. 1. 2019 | Redakce

logo V sobotním dopoledne Dukla odehrála první přípravné utkání zimní přípravy. Na benešovském hřišti se utkala s tamním třetiligovým celkem.

Daniel Kozma: Dukla do ligy patří

pátek 11. 1. 2019 | Redakce

logo Fotbalový univerzál Daniel Kozma doplnil tým Dukly těsně před začátkem zimní přípravy. Jak se adaptuje na prvoligové tréninky a co od něj očekává trenér Roman Skuhravý? O tom jsme si povídali v jeho prvním rozhovoru na Julisce.

Další stránky
123456>>