A-tým

Týmové foto

kolodatumdomácíhosté  
30. ne 28. 5. 2023 Líšeň Dukla Praha1:3(0:0)

Jakub Jeřábek podepsal prodloužení smlouvy

čtvrtek 8. 6. 2023 | Klub

logo Dvaadvacetiletý záložník Jakub Jeřábek podepsal prodloužení smlouvy s Duklou Praha. Talentovaný hráč se na Julisku vrací po sezónním hostování v Příbrami.


Zemřel František Tichý – odchovanec Dukly Praha

čtvrtek 8. 6. 2023 | Miloslav Jícha

logo Fotbalový klub FK Dukla Praha a.s. sděluje všem svým příznivcům a přátelům, že ve věku 82 let zemřel náš bývalý odchovanec – čs. dorostenecký reprezentant pan František Tichý.


Obránce Jiří Piroch se loučí s Duklou

pondělí 5. 6. 2023 | Tisková zpráva

logo Sedmadvacetiletému obránci Jiřímu Pirochovi skončila smlouva a na prodloužení se s klubem nedohodl. Kontrakt vypršel i Štěpánu Krunertovi, Ondřeji Rumlovi a Davidu Bredovi. Brankář Jan Čtvrtečka se po hostování vrací zpátky do Sparty. Vedení klubu aktivně jedná o působení dalších hráčů, kteří byli v Dukle Praha letos na hostování nebo jim končí smlouva.


Dukla dostala licenci pro příští ročník druhé fotbalové ligy

pátek 2. 6. 2023 | Tisková zpráva

logo Fotbalisté Dukly Praha se i v příštím ročníku zahrají tuzemskou druhou nejvyšší soutěž. Klub obdržel od Fotbalové asociace České republiky SILVER licenci pro sezónu 2023/24.


V posledním zápase sezóny porážíme Líšeň a končíme čtvrtí

neděle 28. 5. 2023 | Redakce

logo Ve posledním kole FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY se Dukla představila na hřišti brněnské Líšně. Po bezbrankovém prvním poločase, ve kterém se do velkých šancí dostával zejména pražský celek, otevřel skóre domácí David Pašek. Dukla ale zásluhou Martina Douděry, Jiřího Hrubeše a Jiřího Hudce zápas otočila a z Brna si veze výhru 3:1.


Poslední ligový zápas. O čtvrté místo v Líšni

pátek 26. 5. 2023 | Redakce

logo Fotbalisty Dukly čeká v Líšni poslední ligové utkání. Oba týmy už nemají šanci na barážové příčky, půjde tak o souboj o čestné čtvrté místo. Utkání v Brně začíná v 17 hodin.Další stránky
123456>>
 

Fotogalerie


Partneři klubu