PORTRÉTY Z JULISKYSamuel Dancák

A-tým

Týmové foto

kolodatumdomácíhosté
TL1ne 10. 1. 2021 Táborsko Dukla Praha3:3(2:1)
TL2so 23. 1. 2021 Dukla Praha Sparta Praha B10:30

Změny v realizačním týmu po podzimní části sezony

pátek 15. 1. 2021 | Redakce

logo Realizační tým prošel stejně jako hráčský kádr po podzimu změnami. S Duklou se rozloučil náš dlouholetý masér Radek Havala, kterého nahradila fyzioterapeutka mládežnických týmů Kaisa Brabcová.

Odchody do Mladé Boleslavi. Preisler jde na hostování, Dancák přestupuje

středa 13. 1. 2021 | Redakce

logo Záložník Dominik Preisler a obránce Samuel Dancák opouští Duklu a budou působit v Mladé Boleslavi. Preisler odchází do prvoligového klubu na půlroční hostování s opcí na přestup, Dancák přestupuje.

Pohyby v kádru v zimním přestupovém období

úterý 12. 1. 2021 | Lukáš Šonský

logo Všechny týmové novinky na jednom místě. V tomto článku najdete aktuality z A-týmu v právě probíhajícím přestupovém období. Článek pravidelně aktualizujeme.

S Táborskem pouze bod. Dukla třikrát dotáhla ztrátu a remizovala 3:3

neděle 10. 1. 2021 | Lukáš Šonský

logo Z prvního utkání Tipsport ligy na neutráním hřišti v Praze-Horních Počernicích si zapisujeme bod za remízu 3:3. Proti Táborsku naše omlazená sestava třikrát prohrávala, vždy jsme ale dokázali srovnat. Turnaj pro nás pokračuje v sobotu 23. ledna zápasem se Spartou Praha "B".

Vítězný vstup do nového roku. Dukla dala Jablonci tři góly

sobota 9. 1. 2021 | Lukáš Šonský

logo První zápas v novém roce a první vítězství. Dukla v přátelském utkání porazila na tréninkovém hřišti v Satalicích prvoligový Jablonec po dobrém výkonu 3:1. Góly dali Štěpán Šebrle, Lukáš Buchvaldek a Daniel Souček.

Dva zápasy ve dvou dnech. Duklu čekají souboje s Jabloncem a Táborskem

pátek 8. 1. 2021 | Lukáš Šonský

logo Dukla odehraje první zápasy v roce 2021. V sobotu od 11:00 nejprve změříme síly v přátelském utkání s provoligovým Jabloncem, hned den nato (výkop 10:30) máme na programu první zápas zimního turnaje Tipsport liga proti Táborsku. Obě utkání můžete sledovat živě online.

Další stránky
123456>>