PORTRÉTY Z JULISKYTomáš Obermajer

A-tým

Týmové foto

kolodatumdomácíhosté
přát.so 25. 1. 2020 Sokol Hostouň Dukla Praha0:6(0:1)
přát.st 29. 1. 2020 Táborsko Dukla Praha14:00

Dukla nezaváhala ani proti Hostouni

sobota 25. 1. 2020 | Redakce

logo Druhým dnešním soupeřem pražské Dukly byl Sokol Hostouň. Hráči z Julisky potvrdili roli favorita a třetiligovou Hostouň porazili zcela jednoznačně 0:6.

Viktoria Žižkov na nás dnes nestačila

sobota 25. 1. 2020 | Redakce

logo Dukla na Julisce vyzvala svého pražského rivala Viktorii Žižkov. Hosté se sice hned v úvodu dostali dovedení, hráči ve žlutém však dokázali ještě do poločasu utkání otočit. Ve druhém poločase se už hostujícímu celku branku vstřelit nepodařilo a z vítězství se radovala domácí Dukla.

Dukla v sobotu sehraje dvě přípravná utkání

čtvrtek 23. 1. 2020 | Redakce

logo V sobotu 25. 1. Dukla odehraje hned dvě přípravná utkání. První část týmu se na UMT na Julisce utká s Viktorií Žižkov, druhá část týmu vyzve celek Hostouně v Rynholci. Oba zápasy začínají v 10:00.

Bravo! Dukla porazila prvoligovou Příbram 6:0!

středa 22. 1. 2020 | Redakce

logo V posledním zápase zimní Tipsport ligy se svěřenci trenéra Skuhravého utkali s Příbramí. Dukla po většinu zápasu na hřišti jasně dominovala a po poločase vedla už 4:0. Ve druhé půli pak přidala další dvě branky a jednoznačně zvítězila. Do zápasu navíc zasáhla i nová posila dukelského kádru - Marek Fábry.

V posledním zápase Tipsport ligy se utkáme s Příbramí

pondělí 20. 1. 2020 | Redakce

logo Poslední zápas Tipsport ligy se blíží! Ve středu 22. 1. v 10:30 se svěřenci trenéra Skuhravého utkají s Příbramí. Jak se na zápas dostanete a jak skončil poslední vzájemný zápas?

Dukla podlehla Jablonci 2:3

sobota 18. 1. 2020 | Redakce

logo Druhý zápas Dukly v rámci zimní Tipsport ligy přinesl hned 5 branek a dramatický závěr utkání. Jablonec se ve druhém poločase dostal do tříbrankového vedení, hráči ve žlutém však ke konci zápasu zabojovali, vstřelili dvě branky a postarali se o dramatickou koncovku.

Další stránky
123456>>