PORTRÉTY Z JULISKYMartin Chlumecký

A-tým

Týmové foto

kolodatumdomácíhosté
15. st 21. 4. 2021 Dukla Praha Blansko2:1(2:1)
20. so 24. 4. 2021 Dukla Praha Vlašim17:00

Skvělý úvod rozhodl. Dukla doma porazila Blansko

středa 21. 4. 2021 | Lukáš Šonský

logo Dva góly v prvních jedenácti minutách rozhodly o tom, že Dukla v domácí dohrávce 15. kola porazila na Julisce Blansko 2:1. Soupeř ještě v první půli snížil, další branky už ale nepadly. Pod vedením trenéra Bohuslava Pilného jsme tak uspěli i podruhé.

Souboj o další body. Vrátíme Blansku porážku z úvodu sezony?

úterý 20. 4. 2021 | Lukáš Šonský

logo Sérii dvou zápasu na domácím hřišti zahájí Dukla středeční dohrávkou 15. kola proti Blansku, se kterým jsme v letošním ročníku na jeho trávníku o gól prohráli. Utkání má začátek v 17:00 a bude zároveň domácí premiérou pro trenéra Bohuslava Pilného a jeho asistenta Aleše Majera. Ze zápasu pro vás připravujeme internetový stream.

Rezerva Dukly podlehla béčku Plzně o dva góly

úterý 20. 4. 2021 | Redakce

logo Ve třetím přípravném zápase zavítala rezerva Dukly na stadion Josefa Žaloudka v Plzni Skvrňanech, kde se v sobotu 17. dubna 2021 utkala s rezervou FC Viktoria Plzeň. Pro oba týmy šlo o přípravu po dlouhé přestávce a tak domácí trenér Fořt využil celkem šest hráčů spadajících věkově do kategorie dorostenecké a k nim pak zkušeného ligistu Kovaříka, brankáře Sváčka a útočníka Matějku. Dukelskou rezervu vedl Tomáš Kulvajt, který měl v kádru pět hráčů ještě dorosteneckého věku. Premiérový zápas v B-týmu si v Plzni odehráli v obraně A. Knobloch a v záloze J. Uhlíř.

Dukla veze z Jihlavy tři body! Výhru trefil v první půli Buchvaldek

neděle 18. 4. 2021 | Lukáš Šonský

logo Premiéra nových trenérů Bohuslava Pilného a Aleše Majera dopadla na výbornou. Dukla v utkání 19. kola vyhrála na hřišti Jihlavy 1:0 po gólu Lukáše Buchvaldka z první půle a cenné tři body zapsala do tabulky znovu po více než měsíci.

Premiéra kouče Pilného. Duklu čeká střetnutí v Jihlavě

sobota 17. 4. 2021 | Lukáš Šonský

logo Druhý venkovní zápas v řadě a hlavně první, ve kterém Duklu povede nově složené trenérské duo Bohuslav Pilný – Aleš Majer. Zápas 19. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY má v Jihlavě naplánovaný začátek v neděli v 17:00 a živě ho můžete sledovat na internetovém streamu.

Mám rád agresivní fotbal. Duklu chci posunout zase nahoru, říká trenér Pilný

pátek 16. 4. 2021 | Redakce

logo V pátek dopoledne vedl mužstvo na prvním tréninku, hned v neděli čeká Bohuslava Pilného premiéra v roli hlavního kouče Dukly v mistrovském utkání na hřišti Jihlavy.

Další stránky
123456>>