PORTRÉTY Z JULISKYDavid Douděra

A-tým

kolodatumdomácíhosté
9. so 22. 9. 2018 Olomouc Dukla Praha1:0(1:0)
10. so 29. 9. 2018 Dukla Praha Zlín15:00

Bez bodů z Olomouce

sobota 22. 9. 2018 | Redakce

logo Utkání, které se psalo ve znamení nevyužitých šancí, vyhrála v zakončení lepší Sigma Olomouc, které stačil k vítězství jediný bod.

Do Olomouce pro tři body?

pátek 21. 9. 2018 | Redakce

logo Souboj posledního s předposledním, to bude zápas 9. kola, k němuž zajíždí Dukla do Olomouce. Na Andrově stadionu startuje v sobotu v 15.00 a Dukla by ráda zopakovala úspěch z minulého kola, kdy získala tři body nad Libercem.

Dukla zlevňuje permanentky

čtvrtek 20. 9. 2018 | Redakce

logo Od 20. září si můžete zakoupit permanentky ve slevě. Zajistíte si tak vstup na všechny domácí zápasy Dukly, a to jak v základní části, tak v nadstavbě.

Uroš Djuranovič: Týmový duch šel nahoru

pondělí 17. 9. 2018 | Redakce

logo Svůj první gól v sezoně vstřelil v neděli do sítě Liberce Uroš Djuranovič. Když jeho spoluhráč Ivan Schranz proměnil v 89. minutě penaltu, Dukla zvítězila 2:0 a připsala si do tabulky první tři body. Radost černohorského útočníka z vítězství byla spontánní a neskrýval ji ani před novináři. Z hlediště Djuranoviče sledovala manželka se dvěma dcerami, tu starší si vzal nedělní střelec i na rozhovor.

Tři body s Libercem

neděle 16. 9. 2018 | Redakce

logo Nedělní utkání dopadlo pro Duklu vítězně. Velká očekávání dokázal obměněný tým proměnit ve skutečnost a trenér Roman Skuhravý si připsal výhru v prvním ostrém startu.

Po reprezentační pauze hostíme Liberec

sobota 15. 9. 2018 | Redakce

logo Neděle 16. září, 15.00. To je čas výkopu zápasu 8. kola FORTUNA:LIGY mezi Duklou a Libercem. Který z týmů přes reprezentační pauzu lépe potrénoval a bude se v neděli večer radovat z úspěchu?

Další stránky
123456>>