FANSHOP

Novinky - Starší dorost U18

Týmové foto

kolodatumdomácíhosté  
12. so 30. 10. 2021 Roudnice n. Labem Dukla Praha2:0(1 : 0)

Opatření na Julisce

středa 24. 11. 2021 | Klub

logoOd dnešního dne platí na Julisce nová opatření. Jedná se o vojenský areál a je nutné tyto nařízení respektovat a dodržet.

 
 
 

Program mistrovských utkání FK DUKLA Praha, spolek - 29.-31.10.2021 a výsledky

pátek 29. 10. 2021 | Tomáš Hubáček

logoPodzimní část mistrovských soutěží našeho klubu jde do finále. Žákovská družstva hrající soutěže ŘKČ skončila již minulý týden a družstva mladších přípravek dohrávají svá utkání s Viktorií Žižkov. Pozornost se tedy soustřeďuje na všechna dorostenecká družstva. První jarní kolo předehraje také náš C-tým.

 
 
 

Akademie mládeže DUKLY začíná mít velmi dobrý zvuk v naší společnosti

pondělí 25. 10. 2021 | Tomáš Hubáček

logoV pátek 22. října 2021 vyšel v Hospodářských novinách krásný článek o výchově hráčů naší mládežnické akademie. S autorkou článku Anetou Šaferovou jsme hovořili někdy na začátku podzimní části sezony a jak čas běžel a ležela před námi celá řada úkolů, na povídání s ní jsme pomalu zapomněli. Když se však článek v HN v pátek objevil na stáncích trafik a dalších prodejen tisku a dostal se k nám do kanceláří na Julisku, přerušili jsme každý na chvíli svoji práci a s nadšením jsme hltali každou větu. Přiznám se, že tak krásně zachycenou historii naší mládeže za zhruba posledních deset jsme téměř nikdo z nás nečekal. Ještě krásnější však byla odezva v podobě emailu, který doputoval do mé služební schránky již v pátek odpoledne.

 
 
 

Program mistrovských utkání FK DUKLA Praha, spolek - 23.-24.10.2021

pátek 22. 10. 2021 | Tomáš Hubáček

logoKonec podzimní sezony finišuje a my budeme s napětím sledovat, jak si naše mládežnická družstva vedou v posledních nebo předposledních utkáních podzimu.

 
 
 

U12 - rovněž postup do celostátního finále Poháru mládeže

středa 20. 10. 2021 | Tomáš Hubáček

logoTaké mladší žáci U12 dokázali zvítězit v semifinálové fázi turnaje Pohár mládeže. Je to společně s vítězstvím kategorie U13 velký úspěch celé naší mládežnické akademie. Odráží se v tom výborná práce našich trenérů a je jedině dobře, že se to projevuje již v kategorii mladších žáků.

 
 
 

Naše U13 vyhrála semifinálový turnaj Poháru mládeže

středa 20. 10. 2021 | Tomáš Hubáček

logoNaši třnáctiletí žáci zvítězili ve SA SK Aritmy Praha v semifinálovém turnaji Poháru mládeže a postupují do celostátního turnaje. Je to velký úspěch celé naší mládežnické akademie a svědectví o velmi kvalitní práci našich trenérů.

 
 
 
Další stránky
123456>>
 

Fotogalerie


Partneři klubu