přát.út 6. 8. 2019 Vyšehrad Dukla Praha1:4(0:4)
2. st 21. 8. 2019 Dukla Praha Sokolov10:15

U18: Dukla vyhrála i další přípravné utkání

neděle 11. 8. 2019 | Redakce

logoV přípravném utkání jsme sehráli dobrý zápas s Vyšehradem U19. V prvním poločase jsme vedli 4:0 a vítězství jsme udrželi s výsledkem 4:1.

U18: Dukla v přípravě porazila Admiru

pondělí 5. 8. 2019 | Redakce

logoV dalším přípravném utkání jsme porazili U19 Admiry. V prvním poločase byl stav nerozhodný 1:1 a nakonec jsme vyhráli 3:1.

U18: Z Kovářova si odvážíme bronz

pátek 2. 8. 2019 | Redakce

logoV druhém utkání na turnaji v Kovářově jsme porazili tým Petrovice "B" v boji o 3. místo. Po prvním poločase jsme vedli 3:0 a nakonec jsme zvítězili 5:0.

U18: První zápas turnaje v Kovářově jsme prohráli na penalty

logoV hezkém prostředí na turnaji v Kovářově jsme se v přípravných zápasech nejdříve setkali s týmem z Táborska U18. Po prvním i druhém poločase to bylo nerozhodně 1:1 a zápas jsme bohužel prohráli na penalty 1:2.

U18: Naše osmnáctka v přípravě opět vyhrála

sobota 27. 7. 2019 | Redakce

logoV hezkém prostředí na soustředění v Blšanech jsme v přípravném zápase přivítali tým ze Sokolova. Po prvním poločase jsme vedli 4:0 a zápas jsme také dotáhli do vítězného konce.

U18: V prvním přípravném utkání kluci porazili Jablonec

úterý 23. 7. 2019 | Redakce

logoV prvním přípravném zápase přivítal náš starší dorost U18 v Jirnech tým z Jablonce. Po nerozhodném prvním poločase 1:1, kde hrál náš soupeř velmi dobře, jsme nakonec dokázali zvítězit 6:1.