PORTRÉTY Z JULISKYRóbert Kovaľ

Novinky - Starší dorost U18

kolodatumdomácíhosté
8. so 10. 10. 2020 Dukla Praha Junior Děčín5:0(3:0)
11. so 31. 10. 2020 Dukla Praha Teplice10:15

U18: O naší výhře nad Děčínem rozhodl už první poločas

pondělí 12. 10. 2020 | Redakce

logoČtvrtá vysoká výhra v řadě. Náš dorost do 18 let vstřelil už počtvrté minimálně pět branek a znovu zvítězil. Tentokrát si bez problému poradil s Juniorem Děčín, posledním týmem tabulky.

B-tým vyzve doma Liberec, ženy čeká zápas na Spartě

pátek 9. 10. 2020 | Lukáš Šonský

logoJeště před tím, než se (nejen) fotbalové soutěže minimálně na dva týdny zastaví, odehrají týmy Dukly na nějakou dobu své poslední soutěžní zápasy. Hraje se bez diváku, tak našim klukům a holkám držte palce alespoň na dálku!

U18: Třetí výhra v sedmi dnech pro naši osmnáctku

úterý 6. 10. 2020 | Lukáš Šonský

logoNáš tým do 18 let se rozstřílel do dobré formy. Po středeční šestigólové nadílce Jablonci dali kluci Chomutovu na jeho hřišti dokonce branek sedm a zapsali třetí výhru během sedmi dnů.

U18: Vítězství o pět branek nad Jabloncem

pondělí 5. 10. 2020 | Redakce

logoV dohrávce 4. kola ČDD U19 B naše „osmnáctka“ porazila FA Jablonec. Utkání přineslo dvě velmi odlišné půle a zvýraznilo téma vyrovnanosti týmového výkonu.

B-tým ve Velvarech, nejstarší dorost chce doma natáhnout vítěznou sérii

pátek 2. 10. 2020 | Lukáš Šonský

logoV pátek a o nadcházejícím víkendu to bude na nějakou dobu naposledy, kdy můžeme mít na stadionech vaši podporu. Tak nám přijďte fandit! Rozpis zápasů našich týmů najdete jako již tradičně v tomto rozpisu.

U18: Osm vstřelených gólů. V deštivém dopoledni jsme porazili Motorlet

úterý 29. 9. 2020 | Redakce

logoPo dvou porážkách naš tým do 18 let zabral a v pražském derby porazil Motorlet. K vítězství jsme nakročili už v prvním poločase, ve druhém jsme triumf potvrdili a celkově soupeři nasázeli osm branek.

Další stránky
123456>>