PORTRÉTY Z JULISKYDaniel Kozma

FK DUKLA

U19: Po šancích na obou stranách se do listiny střelců zapsali jen hradečtí

úterý 21. 5. 2019 | Redakce

logo Starší dorostenci Dukly v předposledním utkání na domácím trávníku v Jirnech přivítali v 26. kole celostátní dorostenecké ligy U19 hosty z FC Hradec Králové, tradiční mládežnické základny, pod trenérským vedením bývalých prvoligových hráčů M. Kuliče a K. Podhajského. Dukla byla v tabulce před zápasem na 16. místě, s dvoubodovou ztrátou na předposlední Jihlavu a čtyřbodovou ztrátou na Mladou Boleslav na 14. místě. Na postavení Dukly se po zápase nic nezměnilo. Hosté z Hradce Králové po tříbodovém zisku zůstávají na pátém místě tabulky se ziskem 46 bodů. Hosté z Hradce Králové vycházeli ze zabezpečené obrany a z ní vyráželi do rychlých kontrů. Dukla se prezentovala kombinační hrou a výsledkem byl oboustranně svižný fotbal s množstvím gólových příležitostí na obou stranách, když svá mužstva "drželi nad vodou" oba brankáři, v brance Dukly Buchlák a v brance Hradce Králové to byl brankář Brát. Ze tří bodů se nakonec radovali hosté, kteří v poslední dvacetiminutovce přeci jenom své šance proměnili. Dukla korigovala skóre vlastním gólem hostí za stavu 0:4. Tři body nakonec, ve vyrovnaném zápase na gólové šance, díky přesnější koncovce, putují po zásluze do Hradce Králové. Dobře rozhodovala trojice rozhodčích, hlavní K. Hájek s asistenty na postranních čarách, P. Krupkou a P. Klupákem.

U15: Vyrovnané utkání se Spartou

úterý 21. 5. 2019 | Redakce

logo V dalším kole ligy se naše patnáctka utkala se Spartou. Zápas rozhodla jedna standardní situace, kterou soupeř dobře zahrál. Naši kluci se však snažili celý zápas.

U17: Upachtěné snažení

neděle 19. 5. 2019 | Redakce

logo Naše sedmnáctka se v dalším kole ligy utkala s Hradcem Králové. Celý zápas trvající urputná snaha dovedla míč dvakrát až na úroveň brankové čáry. Gólu zabránila v obou případech branková konstrukce.

U14: V oboustranně velmi dobrém utkání jsme prohráli se Spartou

neděle 19. 5. 2019 | Redakce

logo V první půli jsme hráli velmi dobře a měli jsme převahu. Vypracovali jsme si silné příležitosti, ovšem úspěšní jsme byli pouze jednou. Soupeř v závěru poločasu vyrovnal. Ve druhé půli se hra přelévala ze strany na stranu, Sparta i my jsme trefili brankovou konstrukci. Nakonec Spaťané využili dvou našich zaváhání v obraně. Přes snahu v závěru jsme už nedokázali reagovat.

Malí Dukláci a Nejlokomotivovatější lokomotiva podruhé

pátek 17. 5. 2019 | Redakce

logo Když na jaře loňského roku připravila Zuzana Maléřová pro naše nejmenší hráče a také hráčky "výlet" do netradičního divadla a oni shlédli první díl představení Nejlokomotivovatější lokomotiva, mělo takový úspěch, že jim musela na místě slíbit, že se zase po čase na hlavní nádraží vydají, aby mohli vidět pokračování. Slovo dodržela. A protože obě představení jsou koncipována jako samostatná, bylo jedno, jestli někdo předcházející díl viděl nebo nikoliv. Zájemců bylo i tentokrát tolik, že se pod vlajkou Dukly hrálo dvakrát.

U15: Hořká prohra v Plzni

pondělí 13. 5. 2019 | Redakce

logo V dalším kole ligy zavítala naše patnáctka na hřiště Viktorie Plzeň. Dukla sice v prvním poločase po krásné akci vedla, své vedení však udržet nedokázala. Plzeň se ještě do poločasu dostala do vedení 2:1 a ve druhé půli přidala ještě jednu branku. Všechny body tedy zůstávají v Plzni.

Další stránky
123456>>

WU18: Cenné vítězství z Plzně!

úterý 7. 5. 2019 | Redakce

logo V neděli v ranních hodinách v pěkném městečku v Dobřanech odehrála juniorka 3. kolo nadstavby proti Plzni. Po vyrovnaném průběhu vítězí vínovo-žluté barvy 1:0 po brance Fojtíkové.

Devátý dívčí turnaj škol vyhrála ZŠ Antonína Čermáka!

pondělí 29. 4. 2019 | Redakce

logo V neděli 28. dubna uspořádala Dukla Praha letošní první turnaj základních škol v dívčím fotbale a zájem byl obrovský. Stalo se již tradicí, že se snažíme propagovat dívčí fotbal také formou turnajů, které organizujeme pro základní školy, zejména z nejbližšího okolí. Letos jsme připravili turnaj poslední dubnovou neděli a dívky se skutečně bavily.

Zavítali jsme do další základní školy - ZŠ Věry Čáslavské

úterý 9. 4. 2019 | Redakce

logo V pondělí 8. dubna jsme navštívili základní školu Věry Čáslavské, kde proběhla sportovní akce a nábor mezi 1.-3. ročníky. Hrálo si s námi téměř 100 dětí, takže o radost z pohybu bylo postaráno.

WU18: Sparta byla nad naše síly

pondělí 8. 4. 2019 | Redakce

logo Poslední kolo základní části jsme odehráli proti Spartě, která v úvodu rozhodla o svém vítězství. Konečných 6:1 pro Spartu vydalo za další tři body a navýšení náskoku.

WU18: Smolný zápas v Plzni

středa 20. 3. 2019 | Redakce

logo V neděli 17.3. odehrály dorostenky další utkání v 1. lize. Jely na půdu souseda v tabulce Viktorie Plzeň a s jasným cílem zvítězit. Bohužel po 80-ti minutách skončilo utkání 2:1 a soupeř slavil 3 body.

WU15: První výhra v sezóně

úterý 12. 3. 2019 | Redakce

logo Juliska v dalším kole přivítala holky z Braníka.

Další stránky
123456>>

Aktuálně z kategorie

U8: Přátelské utkání

2. 10. Kategorie U8 odehraje u příležitosti výročí 70 let od založení Dukly Praha přátelské utkání s SK Český Brod. Zápas se bude konat v sobotu 6. října od 12.00 na hřišti v Českém Brodě, ulice Sokolská 895.

U11: Podzim 2008

3. 9. tréninkový plán