PORTRÉTY Z JULISKYRoman Skuhravý

FK DUKLA

Program mistrovských utkání mládežnických družstev DUKLY - 17.- 18.11.2018

středa 14. 11. 2018 | Redakce

logo Mládežnické celky DUKLY čekají poslední zápasy podzimní části sezony. Jejich pořad o tomto víkendu je následující.

U19: Výsledková „houpačka“ na Julisce přinesla zasloužené body

úterý 13. 11. 2018 | Redakce

logo Ve 14. kole celostátní dorostenecké ligy přivítali domácí dorostenci na umělé trávě na Julisce před pěknou návštěvou své vrstevníky z Viktorie Plzeň. Hosté před třemi dny odehráli vyrovnaný soutěžní zápas UEFA Youth League s celkem Realu Madrid, s nímž doma prohráli 1:2 gólem v poslední minutě nastaveného času. V tabulce celostátní ligy dorostu po třináctém kole patřila Viktorii Plzeň čtvrtá příčka, kterou po prohře na Julisce přenechali Sigmě Olomouc a Spartě Praha. Dukla ve svižném zápase plném zvratů a pěkných výkonů hráčů obou mužstev dvakrát otáčela nepříznivé skóre, aby se v závěru dostala do dvougólového vedení, které hosté v nastaveném čase pouze stačili snížit na rozdíl jednoho gólu. Dukla si tak připsala po odpovědném výkonu všech řad zasloužené, vybojované tři body.

U17: Genius loci

pondělí 12. 11. 2018 | Redakce

logo Jediné domácí utkání podzimní části odehrané přímo na Julisce s sebou přineslo vzácnou energii. Vítězný pokřik zažila obě naše mužstva. U19 v normální hrací době, U17 po penaltách.

U15: Prohra s Boleslaví

pondělí 12. 11. 2018 | Redakce

logo Naše patnáctka se v neděli utkala s Mladou Boleslaví. Kluky srazilo především neproměňování vytvořených příležitostí a neefektivita v zakončení. Soupeř naopak dokázal využít své příležitosti a v každém poločase vstřelit jednu branku.

U16: Zasloužené vítězství domácích

pondělí 12. 11. 2018 | Redakce

logo V dalším kole ligy narazila naše šestnáctka na velmi silného soupeře. Dukla v obou poločasech inkasovala 3 branky, sama nedokázala proměnit své šance a na hřišti Hradce Králové prohrála.

U14: Juliska viděla velmi pěkný výkon naší čtrnáctky

pondělí 12. 11. 2018 | Redakce

logo V dynamickém utkání s Mladou Boleslaví se příležitosti a pěkné akce střídaly na obou stranách. Oba týmy neproměnily pokutový kop. Ve vytváření příležitostí jsme byli více nebezpeční, bohužel jsme proměnili pouze jednu ze silných situací a Boleslav v poslední minutě vyrovnala. V následných penaltách byli úspěšnější hosté.

Další stránky
123456>>

WU18: Domácí propadák s Pardubicemi

pondělí 29. 10. 2018 | Redakce

logo V sobotu odpoledne načal 9. kolo po reprezentační přestávce zápas dvou sousedů v tabulce, ovšem na hřišti to vypadalo velmi naopak. Hosté deklasovali Duklu 5 góly.

WU11: Naše dívky oslavily 70 let Dukly a ze Slovenska přivezly zlato

neděle 21. 10. 2018 | Redakce

logo Dukla v rámci oslav 70 let organizovala fotbalový kemp na východu Slovenska. Naše hráčky si přivezly spoustu krásných zážitků, ale medaile za přední příčky v turnaji.

WU11: Fotbalistky Dukly po podzimu ve skupině druhé

sobota 20. 10. 2018 | Redakce

logo Fotbalistky starší přípravky mají za sebou podzimní část celorepublikového turnaje dívčích starších přípravek. Ve své skupině přezimují druhé, těsně za Spartou. Hráčky Dukly předvedly krásný fotbal a druhé místo si právem zaslouží.

WU18: Souboj s Plzní dospěl až do penaltového rozstřelu!

pondělí 1. 10. 2018 | Redakce

logo Důležité utkání s Plzní rozhodovaly až pokutové kopy, ve kterých byly šťastnější hostující hráčky.

WU18: Dorostenky padly s týmem Slovácka

pondělí 24. 9. 2018 | Redakce

logo V 5. kole 1. ligy dorostenek čekala na hráčky Dukly nejdelší cesta k zápasu v sezóně.

Další úspěšný dívčí turnaj škol za námi

pondělí 24. 9. 2018 | Redakce

logo V sobotu 22. září 2018 uspořádala Dukla Praha letošní druhý turnaj základních škol v dívčím fotbale a zájem byl obrovský. Stalo se již tradicí, že se snažíme propagovat dívčí fotbal také formou turnajů, které organizujeme pro základní školy, zejména z nejbližšího okolí. Letos jsme si pospíšili a připravili fotbalový turnaj hned třetí zářijovou sobotu. Dívky se skutečně bavily!

Další stránky
123456>>

Aktuálně z kategorie

U8: Přátelské utkání

2. 10. Kategorie U8 odehraje u příležitosti výročí 70 let od založení Dukly Praha přátelské utkání s SK Český Brod. Zápas se bude konat v sobotu 6. října od 12.00 na hřišti v Českém Brodě, ulice Sokolská 895.

U11: Podzim 2008

3. 9. tréninkový plán