PORTRÉTY Z JULISKYMohamed Doumbia

ŽI(V)JE, Z.S.

U19: V další konfrontaci s dospělými jsme zvítězili nad divizním Kladnem

čtvrtek 29. 7. 2021 | Redakce

logo Na hřišti v Unhošti po herně vydařeném utkání zvládla naše devatenáctka zápas i výsledkově a po obratu ve druhém poločasu jsme nad divizním Kladnem zvítězili 2:1.

Ještě máme volná místa... Přidáš se?

úterý 27. 7. 2021 | Redakce

logo V srpnu pořádá náš klub v mládežnickém areálu TJ Ruzyně příměstský kemp. Přihlášky jsou stále otevřené.

U19: Na závěr soustředění jsme těsně padli s Tatranem Rakovník

pondělí 26. 7. 2021 | Redakce

logo Naše devatenáctka sehrála na závěr svého soustředění před novou sezonou přátelské utkání s divizním mužstvem mužů Tatran Rakovník. Ve velkém vedru jsme soupeře přestříleli, efektivita však byla na straně zkušenějších rakovnických hráčů, kteří díky tomu zaslouženě zvítězili.

B-tým zakončil soustředění dvěma výhrami nad třetiligovými soupeři

pondělí 26. 7. 2021 | Redakce

logo Náš B-tým má za sebou soustředění v Blšanech, kde sehrál také dva zápasy s třetiligovými soupeři. Nejprve porazil Baník Sokolov 4:1, pak Slavii Karlovy Vary 2:0. Sezonu startujeme 1. srpna v Zápech.

Vítězem turnaje DUKLA MINI CUP 2021 se stalo FC Tempo Praha

pátek 25. 6. 2021 | Klub

logo Ve středu 23. června 2021 se na Julisce uskutečnil již XIX. ročník fotbalového turnaje mladších přípravek DUKLA MINI CUP 2021, jehož spolupořadatelem byl vedle UNIASK ČR a ASC DUKLA i náš klub. Turnaje se zúčastnilo 8 družstev rozdělených do dvou základních skupin, z nichž první dvě postupovala do semifinále, ostatní sehrála zápasy o 5. až 8. místo.

Na Julisce proběhne další ročník Dukla Mini Cupu

čtvrtek 17. 6. 2021 | Redakce

logo Ve středu 23. června 2021 proběhne na Julisce již XIX. ročník tradičního turnaje mladších přípravek DUKLA MINI CUP 2021. Pořadateli turnaje jsou Unie armádních sportovních klubů ČR, Armádní sportovní centrum DUKLA a Fotbalový klub DUKLA Praha, spolek.

Další stránky
123456>>

WU18: Dorostenky zahájily letní přípravu

středa 21. 7. 2021 | Redakce

logo Dorostenky společně s ženami B zahájily první týden letní přípravy na novou sezónu, který zakončí v neděli utkáním v Pardubicích.

Dětský den v ZŠ Horoměřice

úterý 8. 6. 2021 | Redakce

logo Klub Dukla Praha již nějakou dobu spolupracuje se ZŠ Horoměřice a teď přišla společná myšlenka na dětský den. Trenéři si pro žáky prvního stupně v Horoměřicích připravili sportovní program.

Zacvič si jógu s Duklou

středa 10. 2. 2021 | Redakce

logo Pojďte si společně s námi po dlouhém týdnu, po škole i po práci zacvičit ONLINE jógu a bavit se! S naší trenérkou Kačkou se protáhneme, uvolníme, stejně tak, jako cvičí i naše holky!

WU11+WU9: Jak jsme zvládli podzim a jak to bude dál ...

středa 13. 1. 2021 | Redakce

WU9: Nouzový stav nás nezastaví!

čtvrtek 26. 11. 2020 | Redakce

WU11: Přípravky v „nouzovém režimu“

pondělí 2. 11. 2020 | Redakce

logo Po těžkém konci loňské sezóny vypadal začátek školního roku velmi nadějně. Přípravu jsme zahájili úspěšným soustředěním už v polovině srpna a od září jsme naskočili do plného tréninkového a zápasového režimu. Jenže netrvalo dlouho a sen o „normální“ sezóně se začal rozplývat.

Další stránky
123456>>