Mládež

ŽI(V)JE, Z.S.

U19 - v prvním přípravném utkání jsme remizovali na hřišti Meteoru 1 : 1

čtvrtek 13. 1. 2022 | Tomáš Kulvajt

logo Po náběhovém týdnu jsme absolvovali první přípravné utkání opět s Meteorem Praha. V zápase, ve kterém jsme si vytvořili větší množství šancí, jsme bohužel nepřidali kýžený druhý gól a v závěru naopak inkasovali na závěrečných 1:1.

V posledním zápase podzimu jsme podlehli Meteoru 1:2

pondělí 13. 12. 2021 | Tomáš Kulvajt

logo Po úspěchu přichází pád a stejně tak dopadl i náš zápas s Meteorem. Po úspěšném vystoupení se Slavií jsme tentokrát zaslouženě podlehli koncentrovanějšímu týmu domácích o jednu branku. Rozdíl však mohl být výraznější.

V krátkém sledu sehrála U19 dvě derby s pražskými "S"

čtvrtek 9. 12. 2021 | Tomáš Kulvajt

logo V rámci přípravného mezibloku sehrál náš dorost U19 dva zápasy s velice kvalitními soupeři. V pátek jsme odehráli na umělé trávě ve Střešovicích utkání proti Spartě, ve středu nás pak na Xaverově v Horních Počernicích přivítala Slavia. Proti týmům z vrchní části extraligové tabulky jsme herně jednoznačně obstáli. Se Spartou jsme po vyrovnaném průběhu nakonec prohráli 2:4, se Slavií jsme naopak 4:2 zvítězili.

Opatření na Julisce

středa 24. 11. 2021 | Klub

logo Od dnešního dne platí na Julisce nová opatření. Jedná se o vojenský areál a je nutné tyto nařízení respektovat a dodržet.

U 16 - na závěr sezony vezeme tři body z Roudnice

pondělí 1. 11. 2021 | Tomáš Hubáček

logo Naše U16 pokračovala ve kvalitních výkonech, kterými se prezentovala po celou podzimní část sezony a v Roudnici zvítězila 4 : 1. Svůj výborný výkon korunovala dvěma góly již v prvním poločase a další dvě branky připojila během druhé půle.

V přímém souboji o první místo v soutěži naše U18 neuspěla

pondělí 1. 11. 2021 | Tomáš Hubáček

logo Na hřišti vedoucí Roudnice jsme od 24. minuty utkání prohrávali 0 : 1 po zbytečném faulu jednoho z našich hráčů a následné penaltě. Roudnice o svém vítězství rozhodla 20 minut před koncem svým druhým gólem a upevnila si své vedení v tabulce ČDD po podzimní části sezony.

Další stránky
123456>>

Ohlédnutí za podzimní částí sezóny WU9 a WU11

pondělí 3. 1. 2022 | Lukáš Smrčka

logo Před koncem roku jsme vyzpovídali trenéra dívčích přípravek Honzu Zimu.

Jak se přípravky vydaly na Slovácko

úterý 14. 12. 2021 | Karolína Myslíková

WU13: Ve Statenicích se odehrálo malé pražské derby

úterý 2. 11. 2021 | Lukáš Redlich

logo Velmi kvalitní utkání od obou týmů.

WU18: V souboji prvního s druhým jsme vysoko zvítězili

úterý 2. 11. 2021 | Lukáš Smrčka

logo V souboji prvních dvou týmů v tabulce jsme vysoko porazili Liberec 5:0. Hattrickem se blýskla Holečková.

WU18: Z Třebeše si vezeme vysokou výhru

úterý 19. 10. 2021 | Lukáš Smrčka

logo Dva hattricky, celkem 13 branek a několik dalších zahozených šancí - to je sumář dalšího utkání dorostenek.

WU13: Ve vzdálené Třebeši se sehrálo velmi kvalitní utkání

středa 13. 10. 2021 | Lukáš Redlich

logo V nekompletní sestavě zasloužené tři body z venkovního hřiště.

Další stránky
123456>>