PORTRÉTY Z JULISKYLukáš Holík

FK DUKLA

U19: Naše devatenáctka na úvod přípravy zdolala Sněžku

čtvrtek 18. 7. 2019 | Redakce

logo Příprava před novou sezónou postupně začíná už i mládežnickým týmům. Trenéři dukleské U19 se rozhodli podpořit týmového ducha a se svými svěřenci zdolali nejvyšší horu České republiky - Sněžku.

9. ročník Duklakempů je v plném proudu

pátek 5. 7. 2019 | Redakce

logo 9. ročník Duklakempů již odstartoval. První turnus byl v pátek 5.7.2019 zdárně zakončen a hned v neděli se těšíme na další mladé fotbalisty v malebném údolí v Chotýšanech. Na následujícím třetím turnusu je opět vyčleněn prostor pro děvčata a opět proběhnou dva příměstské turnusy v Praze.

Günter Bittengel: Vychovávat děti je zodpovědné poslání

sobota 29. 6. 2019 | Redakce

logo V červnu skončil na pozici sportovního ředitele Dukly a přesunul se na post sportovního manažera dukelské mládeže. S mládeží úzce spolupracoval dlouhodobě, nyní ji bude moct věnovat veškerou energii. O směřování dukelské výchovy hráčů mluví Günter Bittengel v novém rozhovoru.

Dukla obhájila loňské prvenství na MINI CUPU

pátek 21. 6. 2019 | Redakce

logo Ve středu 19. června 2019 proběhl na Julisce již XVII. ročník fotbalového turnaje mladších přípravek DUKLA MINI CUP 2019. Domácí Dukla si vedla skvěle a základní skupinu s přehledem vyhrála. Kluci z Dukly nezaváhali ani v zápasech o medaile a turnaj ovládli.

U16: Skvělé 4. místo na All Stars Cupu

středa 19. 6. 2019 | Redakce

logo Klukům z dukelské U16 se podařil velký úspěch, na hvězdně obsazeném All Stars Cupu obsadili skvělé 4. místo, což je dosud nejlepší umístění Dukly na tomto turnaji. Utkali se např. i s týmy Atlético Madrid a Paris Saint-Germain.

U16: V posledním ligovém utkání jsme doma podlehli Hradci

čtvrtek 13. 6. 2019 | Redakce

logo Naše šestnáctka v posledním zápase sezóny přivítala na svém hřišti Hradec Králové. Dukla bohužel nezvládla především první poločas, a poslední ligový zápas tak prohrála poměrem 0:3.

Další stránky
123456>>

Dorostenky začaly přípravu na Julisce.

pondělí 22. 7. 2019 | Redakce

logo V pondělí 22.7. se poprvé sešly dorostenky k nové sezoně, ve které je čeká 2. liga dorostenek a soutěž v okresu Praha-západ s týmy chlapců.

WU18: Cenné vítězství z Plzně!

úterý 7. 5. 2019 | Redakce

logo V neděli v ranních hodinách v pěkném městečku v Dobřanech odehrála juniorka 3. kolo nadstavby proti Plzni. Po vyrovnaném průběhu vítězí vínovo-žluté barvy 1:0 po brance Fojtíkové.

Devátý dívčí turnaj škol vyhrála ZŠ Antonína Čermáka!

pondělí 29. 4. 2019 | Redakce

logo V neděli 28. dubna uspořádala Dukla Praha letošní první turnaj základních škol v dívčím fotbale a zájem byl obrovský. Stalo se již tradicí, že se snažíme propagovat dívčí fotbal také formou turnajů, které organizujeme pro základní školy, zejména z nejbližšího okolí. Letos jsme připravili turnaj poslední dubnovou neděli a dívky se skutečně bavily.

Zavítali jsme do další základní školy - ZŠ Věry Čáslavské

úterý 9. 4. 2019 | Redakce

logo V pondělí 8. dubna jsme navštívili základní školu Věry Čáslavské, kde proběhla sportovní akce a nábor mezi 1.-3. ročníky. Hrálo si s námi téměř 100 dětí, takže o radost z pohybu bylo postaráno.

WU18: Sparta byla nad naše síly

pondělí 8. 4. 2019 | Redakce

logo Poslední kolo základní části jsme odehráli proti Spartě, která v úvodu rozhodla o svém vítězství. Konečných 6:1 pro Spartu vydalo za další tři body a navýšení náskoku.

WU18: Smolný zápas v Plzni

středa 20. 3. 2019 | Redakce

logo V neděli 17.3. odehrály dorostenky další utkání v 1. lize. Jely na půdu souseda v tabulce Viktorie Plzeň a s jasným cílem zvítězit. Bohužel po 80-ti minutách skončilo utkání 2:1 a soupeř slavil 3 body.

Další stránky
123456>>

Aktuálně z kategorie

U12: Měsíční plán

9. 7. DU12 - 2019/2020

U8: Přátelské utkání

2. 10. Kategorie U8 odehraje u příležitosti výročí 70 let od založení Dukly Praha přátelské utkání s SK Český Brod. Zápas se bude konat v sobotu 6. října od 12.00 na hřišti v Českém Brodě, ulice Sokolská 895.

U11: Podzim 2008

3. 9. tréninkový plán