PORTRÉTY Z JULISKYPetr Malý

FK DUKLA

U19: Stále bez ztráty bodu. V pražském derby jsme porazili Tempo

úterý 29. 9. 2020 | Redakce

logo Vítězná šňůra našeho nejstaršího dorostu pokračuje. U19 si připsala už šestou výhru v řadě, když v neděli vyhrála v pražském derby na hřišti Tempa. Zápas se kvůli dešti odehrál na umělé trávě. Dukla o svém triumfu rozhodla už v prvním poločase.

B-tým už v pátek doma, ženy na Julisce proti Plzni

pátek 25. 9. 2020 | Lukáš Šonský

logo Dalšími zápasy pokračují v pátek a o víkendu fotbalové soutěže. Kdy hraje Dukla? Rozpis utkání všech našich kategorií najdete v tomto tradičním předvíkendovém souhrnu.

U17: Porážka s Libercem na penalty

pondělí 21. 9. 2020 | Redakce

logo Naše U17 sehrála o víkendu vyrovnané utkání s Libercem, které musely rozhodnout až pokutové kopy. V nich byl úspěšnější soupeř ze severu Čech. Jedinou branku Dukly ze hry vstřelil Oleksandr Magdi.

U16: Rakovníku jsme vstřelili deset branek

pondělí 21. 9. 2020 | Redakce

logo Po desetidenní karanténě zavítal tým kategorie U16 do Rakovníka, kde si s přehledem došel pro vítězství. Kluci vstřelili celkem deset branek a po celou dobu hry měli utkání pevně v rukou.

U13: Lepší pohyb a devět vstřelených gólů Roudnici

pondělí 21. 9. 2020 | Redakce

logo Další vysoká výhra naši U13. Kluci nadělili Roudnici devět branek a pokračují na vítězné vlně.

U19: Další výhra. Ve šlágru kola jsme porazili Liberec

pondělí 21. 9. 2020 | Redakce

logo Fantastickou formu má náš tým do 19 let. V nedělním šlágru kola porazili kluci vrstevníky z Liberce po třech proměněných penaltách 4:2 a vyšvihli se do čela tabulky. Po pěti odehraných zápasech má zatím U19 plný počet bodů a skóre 20:8.

Další stránky
123456>>

WU15: Žákyně porazily Jihlavu a Braník čtyřmi góly

úterý 29. 9. 2020 | Redakce

Dukla se účastnila Sousedského festivalu v Horoměřicích!

úterý 22. 9. 2020 | Redakce

logo V neděli se v Horoměřicích konal Sousedský festival na nádvoří horoměřického zámku. Od 11 do 17 hod. mohli lidé navštívit a vidět, jak moc jsou šikovní občané Horoměřic a jeho okolí. Své místo tam poprvé měla i Dukla, která měla připravené sportovní aktivity pro děti. Festival navštívilo 690 lidí!

WU18: Mladší tým vyhrál s Trutnovem

úterý 22. 9. 2020 | Redakce

logo V utkání s Trutnovem nastoupil daleko mladší tým než v minulých zápasech, hráčky, které dostaly v utkáních prostor, zápas skvěle zvládly. Dorostenky společně vyhrály nad Trutnovem 4:0.

WU18: Nízká efektivita držela otevřené utkání!

úterý 15. 9. 2020 | Redakce

logo Dorostenky zajížděly ke druhému utkání do Mělníka a po vydřeném výkonu si odváží důležité 3 body za výhru 5:2.

WU15: Starší žákyně doma podlehly Pardubicím

úterý 15. 9. 2020 | Redakce

logo Starší žákyně přivítaly v neděli na domácí půdě ve Statenicích soupeřky z Pardubic, po brzy inkasovaných gólech a neproměněných šancích ve druhém poločase jen korigovaly stav na konečných 2:5 i přesto, že fotbalově byly po většinu zápasu lepším týmem.

Dívčí týmy mládeže v nové sezoně!

úterý 8. 9. 2020 | Redakce

logo Po dlouhé pauze se nám vrátil zpět školní i fotbalový svět, tak jak jsme ho znali. Ačkoliv nevíme nikdo, na jak dlouho to bude, přinášíme vám informace k dívčím týmům na Dukle. Jak se změnili trenéři a jaké soutěže budou hrát?

Další stránky
123456>>