neděle 15. 9. 2019 | Redakce

logo Letos se konal již 5. ročník sportovně - charitativní akce Teribear hýbe Prahou. I po přesunu z Letné zůstaka dukelská mládež věrná a i letos dorazila v hojném počtu na Vítkov.

U17: Po silně dohraných akcích jsme zvítězili v domácím utkání s Libercem

čtvrtek 12. 9. 2019 | Redakce

logo Naše sedmnáctka se ve víkendovém mistrovském zápase utkala s Libercem. Kluci předvedli skvělý výkon a soupeře porazili.

SZP: V prvním soutěžním utkání "céčko" starších žáků zvítězilo s Vršovicemi

pondělí 9. 9. 2019 | Redakce

logo Po celou dobu hry jsme měli herní převahu, kterou kluci dokázali využít i střelecky. V prvním poločasu jsme se prosadili celkem třikrát a ve druhé půli další tři branky přidali. Soupeř korigoval dvěma zásahy v závěru utkání.

U15: V těžkém utkání jsme prohráli s Cidlinou

logo Přes optickou převahu a mnohem vyšší držení míče tým nedokázal vstřelit gól a naopak po dvou chybách v obraně inkasoval po jednom gólu v každém z poločasů. Utkání tak skončilo naší prohrou v poměru 0:2.

U19: Zápas s Libercem jsme nezvládli a po divokém průběhu doma prohráli

logo Naše devatenáctka se v dalším kole ligy utkala s Libercem. Kluci sice po prvním poločase vedli 2:1, vedení však udržet nedokázali a body získal soupeř.

U16: Rakovnická lekce z produktivity

logo Naše šestnáctka se o víkendu utkala s Rakovníkem. Soupeř proměnil více šancí a Duklu porazil.

Další stránky
123456>>

WU18: Vítězství v malém pražském derby!

pondělí 2. 9. 2019 | Redakce

logo V neděli v poledne nastoupily dorostenky Dukly ke svému prvnímu utkání ve 2. lize dorostenek a povedlo se jim to úspěšně.

WU18: Příprava zakončená společným víkendem v Ostravě

pátek 23. 8. 2019 | Redakce

logo Pět týdnů přípravného období mají dorostenky za sebou, nyní je již čeká vstup do 2. ligy. V neděli od 12:45 nastoupí v Uhřiněvsi v malém pražském derby proti Bohemians 1905.

WU18: Těsná prohra s Pardubicemi

pondělí 12. 8. 2019 | Redakce

logo Zápas proti FK Pardubice na miniturnaji podlehly dorostenky 3:4 v poslední minutě.

WU18: Hubená výhra nad Olomoucí

neděle 11. 8. 2019 | Redakce

logo Zápas proti Sigmě Olomouc na miniturnaji vyhrály dorostenky 2:1.

WU18: První přípravné utkání vítězně

pondělí 5. 8. 2019 | Redakce

logo Dorostenky odehrály první přípravné utkání proti Minerva FF vítězně. Za 90 minut padlo 8 branek v poměru 6:2 pro Duklu.

Dorostenky začaly přípravu na Julisce.

pondělí 22. 7. 2019 | Redakce

logo V pondělí 22.7. se poprvé sešly dorostenky k nové sezoně, ve které je čeká 2. liga dorostenek a soutěž v okresu Praha-západ s týmy chlapců.