PORTRÉTY Z JULISKYUroš Djuranovič

FK DUKLA

Dukla se zúčastní turnaje Viareggio Cup

čtvrtek 10. 1. 2019 | Redakce

logo Mládežnický tým Dukly Praha U19 se zúčastní již 71. ročníku tradičního mezinárodního juniorského turnaje v kopané Viareggio Cup 2019 „Coppa Carnevale“, který se uskuteční 11.-27. března 2019 v Itálii.

Antonín Barák přichází do sportovního úseku Dukly

středa 9. 1. 2019 | Redakce

logo Dukla se domluvila na spolupráci s Antonínem Barákem starším, který bude nově využívat své bohaté profesní zkušenosti u našich mládežnických kategorií.

Dívčí týmy mládeže reprezentovaly Duklu v Drážďanech

středa 9. 1. 2019 | Redakce

logo Od starší přípravky po dorostenky se všechny 4 týmy o víkendu 5.-6. ledna účastnily turnajového běhu v Drážďanech, kde se mládežnické týmy vůbec neztratily. Starší přípravka skončila těsně stříbrná, mladší žákyně přivezly bronzové medaile.

U19: Půltucet gólů je odrazem rozdílu ve hře a dění na hřišti

pondělí 19. 11. 2018 | Redakce

logo V posledním podzimním kole celostátní dorostenecké ligy zajížděl dorost U19 k zápasu 15. kola do tréninkového centra mládeže Zbrojovky Brno v Brněnských Ivanovicích. Utkal se první a poslední tým tabulky po polovině soutěže. Půltucet gólů v síti Dukly a navíc bez přímé střely hostí na branku Zbrojovky je stručná charakteristika odpovídající dění na hřišti. Na velké „umělce“ Zbrojovka zcela ovládla hru, když udeřila v začátku obou poločasů, přičemž první dva góly a poslední gól v síti Dukly byly „polovlastní“ a sebevětší snaha mladíků z Prahy o zvrat utkání vyšla gólově naprázdno. Domácí „studenti“ Fotbalové akademie FAČR předčili hosty „samouky“ ve všech směrech, a to ve fotbalových dovednostech, v rychlosti myšlení i provedení akcí, v soubojích, souhře i v taktické vyspělosti. Za zmínku stojí i to, že prvních pět branek vsítil Dukle jediný hráč - střední útočník Sedlák.

U16: Poctivý výkon s lídrem soutěže

pondělí 19. 11. 2018 | Redakce

logo Naše šestnáctka se v posledním zápase podzimu utkala s U17 z Liberce. Zápas přinesl pěkné akce i góly. Dukla však neudržela vedení a nakonec s Libercem prohrála 1:3.

U17: Když trenér křičet nemusí

pondělí 19. 11. 2018 | Redakce

logo Jakkoliv se ve sváteční odpoledne dohrávalo téměř za soumraku, o soumrak fotbalu se ani v nejmenším nejednalo. Oba celky dělaly v podzimní derniéře čest svému jménu.

Další stránky
123456>>

WU18: Druhé modelové utkání skončilo remízou 3:3!

pátek 18. 1. 2019 | Redakce

logo Ve čtvrtek místo tréninku odehrály modelové utkání dorostenky proti ženskému B-týmu. Tradiční utkání skončilo po dlouhé době remízou, když na obou stranách bylo k vidění několik zajímavých akcí.

Milovické zlato vyhrály baletky pražské Dukly

čtvrtek 17. 1. 2019 | Redakce

logo První turnaj roku 2019 zvládla naše děvčata nad očekávání. Po skvělé páteční tréninkové sněhové koulovačce nám osmička z nich v sobotu od samého rána předváděla nápaditou hru s výborným napadáním a to vše znovu při hře bez brankářky.

WU15: Žákyním se podařil vstup do nového roku

neděle 13. 1. 2019 | Redakce

logo V neděli odpoledne přijel na Julisku tým z Brandýsku. Ten stejný tým se kterým holky hrály na podzim.

WU18: Modelové utkání vyšlo lépe oranžovým

neděle 13. 1. 2019 | Redakce

logo V neděli 13. ledna 2019 se po obědě sešly dorostenky k modelovému utkání, které odehrály hráčky mezi sebou. Kádr doplnilo několik starších žákyň a všechny přítomné se rozdělily do dvou týmů – modrého a oranžového. Druhý jmenovaný tým byl úspěšnější a po konečném výsledku 8:2 zvítězil.

Ve středu proběhl nábor v ZŠ Na Dlouhém Lánu

čtvrtek 10. 1. 2019 | Redakce

logo Ve středu 9. ledna se trenéři Dukly poprvé v novém roce sjeli k ZŠ Na Dlouhém Lánu, kam si přichystali ukázkový trénink a závěrečný turnaj mezi děvčaty. Prostředí této školy velmi dobře znali, protože zde probíhají tréninky starší přípravky WU11.

WU18: Dorostenky začaly přípravu na jarní část

úterý 8. 1. 2019 | Redakce

logo V pondělí 7. ledna se k prvnímu tréninku sešly všechny dorostenky. V tréninkovém centru mládeže na Ruzyni byl pro ně připraven první program, kterým zahájily zimní přípravu v roce 2019.

Další stránky
123456>>

Aktuálně z kategorie

U8: Přátelské utkání

2. 10. Kategorie U8 odehraje u příležitosti výročí 70 let od založení Dukly Praha přátelské utkání s SK Český Brod. Zápas se bude konat v sobotu 6. října od 12.00 na hřišti v Českém Brodě, ulice Sokolská 895.

U11: Podzim 2008

3. 9. tréninkový plán