Teď začne

DUKLAKEMPY
SPOLEK PŘÁTELÉ FK DUKLA RODINA DUKLA
ŽI(V)JE, Z.S.

Vítězství U19 v baráži - skvělý úspěch celé duklácké mládeže!

pondělí 27. 6. 2022 | Tomáš Kulvajt

logo I ve druhém barážovém utkání proti Bohemians, které se odehrálo v neděli dopoledne na našem domácím hřišti na Suchdole, naše U19 dokázala zvítězit bez obdržené branky a postupem do I.Celostátní ligy dorostu dosáhla fantastického úspěchu.

Slova Güntera Bittengela k uplynulé sezoně v mládeži

pondělí 27. 6. 2022 | Redakce

logo Manažer úseku mládeže Günter Bittengel vyjadřuje slova chvály a díků mládežnické sekci a všem jejím příznivcům.

Turnaj DUKLA MINI CUP ovládla domácí DUKLA

pátek 24. 6. 2022 | Tomáš Hubáček

logo Ve středu 22. června 2022 proběhl na Julisce již XX. ročník turnaje DUKLA MINI CUP 2022. Vítězem turnaje se stala domácí DUKLA před Motorletem a Meteorem.

U19: V prvním barážovém utkání jsme zvítězili na hřišti Bohemians 1 : 0

čtvrtek 23. 6. 2022 | Tomáš Kulvajt

logo Na skvěle připraveném trávníku v Uhříněvsi jsme rozhodli o našem vítězství tři minuty po přestávce brankou Bohatého.

DUKLA MINI CUP 2022

pondělí 20. 6. 2022 | Tomáš Hubáček

logo Ve středu 22. června 2022 se na Julisce uskuteční již XX. ročník turnaje přípravek kategorie U9 DUKLA MINI CUP 2022.

Program barážových zápasů

pondělí 20. 6. 2022 | Tomáš Hubáček

logo Naši dorostenci a žáci se v tomto týdnu utkají v barážových zápasech o postup do nejvyšších soutěží. Dorost má za soupeře CU Bohemians a žáci FA Jablonec.

Další stránky
123456>>

WU13: Mladší žákyně porazily holky z TJ Sokol Třebeš 6:1

úterý 3. 5. 2022 | Tomáš Zábojník

logo Mladší žákyně přivítaly na domácí půdě ve Statenicích soupeřky z TJ Sokol Třebeš a díky kvalitní předvedené hře vyhrály vysoko 6:1. Gajzlerová se blýskla hattrickem.

Ukázkové tréninky na ZŠ Dědina

čtvrtek 21. 4. 2022 | Lukáš Smrčka

logo V týdnu hned po jarních prázdninách, od 21.3. do 25.3., proběhly ukázkové tréninky v rámci vyučovacích hodin tělesné výchovy na Základní škole Dědina. Náš trenérský tým navštívil během celého týdne celkem 11 vyučovacích hodin.

WU13: Shrnutí dosavadního průběhu jarní části sezóny

čtvrtek 14. 4. 2022 | Tomáš Zábojník

logo Po velmi dobré přípravě a drobné změně v realizačním týmu zahájily mladší žákyně jarní část sezóny.

WU18: Shrnutí zimní přípravy dorostenek

úterý 5. 4. 2022 | Lukáš Smrčka

logo Dorostenky v neděli zahajují jarní část sezóny v Českých Budějovicích. V článku se dozvíte, jak probíhala jejich příprava.

Ohlédnutí za podzimní částí sezóny WU9 a WU11

pondělí 3. 1. 2022 | Lukáš Smrčka

logo Před koncem roku jsme vyzpovídali trenéra dívčích přípravek Honzu Zimu.

Jak se přípravky vydaly na Slovácko

úterý 14. 12. 2021 | Karolína Myslíková

Další stránky