PORTRÉTY Z JULISKYDaniel Kozma

FK DUKLA

Naše působení ve Viareggiu ukončila Boloňa

úterý 19. 3. 2019 | Redakce

logo Dukla se v úterý večer utkala ve vyřazovací fázi turnaje ve Viareggiu s Boloňou. V prvním poločase byly síly vyrovnané, Boloňa ale ve druhém vstřelila dva góly, na které naši nedokázali zareagovat a prohráli 0:2. Svou účast na turnaji tak bohužel uzavírají.

U16: Na Bohemce rozhodla efektivita domácích v zakončení

pondělí 18. 3. 2019 | Redakce

logo Naše šestnáctka se v dalším kole ligy utkala s Bohemians. Dukla bohužel první poločas nezvládla a hned pětkrát inkasovala. I přes velikou snahu ve druhém poločase Dukla utkání s Bohemians prohrála.

U15: Domácí vítězství nad Bohemkou

pondělí 18. 3. 2019 | Redakce

logo V sobotním zápase na Julisce jsme se utkali s Bohemians. Zápas nabídl mnoho krásných akcí a naši kluci po velmi dobrém výkonu zaslouženě zvítězili.

U14: V prvním jarním utkání jsme prohráli v Mladé Boleslavi

pondělí 18. 3. 2019 | Redakce

logo Vložené středeční kolo přineslo náročné utkání s fyzicky vyspělým týmem Mladé Boleslavi. Domácí využili v prvním poločase dvou chyb v naší rozehrávce a šli do vedení. V druhém poločase jsme ještě dvakrát inkasovali a v závěru už pouze korigovali na 1:4.

U14: Na Julisce jsme v herně nezvládli zápas s Bohemkou

pondělí 18. 3. 2019 | Redakce

logo Zápas s Bohemians pro nás výborně začal, když jsme se hned ve 2. minutě dokázali prosadit z pokutového kopu. Postupem času ovšem Bohemáci vyrovnali hru a odměnou jim byly dva góly středem naší obrany. Přestože jsme ve druhém poločase vyvinuli velký tlak, nepodařilo se nám skórovat a prohráli jsme 1:2.

U19: Ve Viareggiu slavíme postup ze skupiny!

sobota 16. 3. 2019 | Redakce

logo Po výhře 3:1 nad Livornem oslavila Dukla v sobotu podvečer postup ze základní skupiny turnaje. Vítězství znamená postup do osmifinále, které se bude hrát v úterý.

Další stránky
123456>>

WU18: Smolný zápas v Plzni

středa 20. 3. 2019 | Redakce

logo V neděli 17.3. odehrály dorostenky další utkání v 1. lize. Jely na půdu souseda v tabulce Viktorie Plzeň a s jasným cílem zvítězit. Bohužel po 80-ti minutách skončilo utkání 2:1 a soupeř slavil 3 body.

WU15: První výhra v sezóně

úterý 12. 3. 2019 | Redakce

logo Juliska v dalším kole přivítala holky z Braníka.

WU18: Dorostenky vzdorovaly Slovácku do posledních minut

pondělí 11. 3. 2019 | Redakce

logo V neděli 10. března se druhé jarní kolo uzavíralo na Julisce, kde domácí Dukla přivítala Slovácko. Po bojovném průběhu nakonec všechny body odvezly soupeřky z Moravy po vítězství 0:2.

V pátek jsme navštívili ZŠ J.A.Komenského

sobota 9. 3. 2019 | Redakce

logo V pátek na mezinárodní den žen jsme přijeli rozdávat fotbalovou radost do ZŠ J.A.Komenského na Praze 6. Společně s děvčaty prvních až třetích tříd jsme si užili sportovní dopoledne.

WU15: S Teplicemi prohra o jednu branku

čtvrtek 7. 3. 2019 | Redakce

logo První jarní kolo měly žákyně na programu výlet do severočeských Teplic.

WU9: Dva turnaje - dva pocity - frustrace a vítězství - holky děkujme

úterý 5. 3. 2019 | Redakce

logo Po náročném víkendu plném fotbalu s kluky z Valašského Meziříčí jsme s týmem našich nadějí absolvovali ještě závěrečnou parádičku – nedělní odpolední turnaj v Milovicích. Dalo se tušit, že výkon nebude asi úplně top. Holky budou bojovat spíše s únavou a možná i fotbalovou přesyceností. Omyl!!! Výkon a předváděná hra nadchla. Hráli jsme opět bez brankáře, ve vysoké rychlosti, nápaditě a po většinu času v držení míče. Stoprocentní nasazení, fotbalové technické kousky a zdravá agresivita potěšili. O tom, že zlato poputuje jinam, rozhodl zbytečný gól s šikovnými mladoboleslavskými kluky. Po dlouhém desetiminutovém obléhání brány soupeře padl gól do naší sítě a v táboře Duklaček zavládla pravá sportovní frustrace, kterou jsme již do konce turnaje, i přes enormní snahu, nesetřásli. Konečné čtvrté místo bylo pro Nikču, Éčko, Sísu, Sárinku, Aničku a Alici velkým zklamáním, ale výborný výkon všech hráček byl nakonec odměněn alespoň individuální cenou pro Aničku Špejzlovou. Cenu si zasloužili všechny holky a to včetně nejmladší Sárinky – ta za statečnost. Nejhezčí a také poslední gól celého turnaje dalo naše Éčko po nahrávce Silvy. Ema předvedla náběh do volného prostoru, zpracování do rychlosti, v maximální nasazení vyhraný rychlostní souboj se soupeři a výborné zakončení nad nohou brankáře. Holky se pro mě a myslím, že i pro rodiče, staly vítězkami a nezbývá než jím poděkovat za předváděnou hru a nasazení, kterým nás opravdu nadchly.

Další stránky
123456>>

Aktuálně z kategorie

U8: Přátelské utkání

2. 10. Kategorie U8 odehraje u příležitosti výročí 70 let od založení Dukly Praha přátelské utkání s SK Český Brod. Zápas se bude konat v sobotu 6. října od 12.00 na hřišti v Českém Brodě, ulice Sokolská 895.

U11: Podzim 2008

3. 9. tréninkový plán