Mládež

DUKLAKEMPY
SPOLEK PŘÁTELÉ FK DUKLA RODINA DUKLA
ŽI(V)JE, Z.S.

Ve druhém přípravném utkání mezibloku jsme zvítězili nad divizním Českým Brodem

neděle 4. 12. 2022 | Tomáš Kulvajt

logo Další zápas proti týmu dospělých jsme sehráli na umělé trávě v Satalicích. Zápas zkomplikovalo sněžení, ale i přes to se hrál oboustranně ofenzivní fotbal, ve kterém jsme svého soupeře přestříleli a zaslouženě vyhráli.

U19: Výhra v prvním utkání přípravného mezibloku na hřišti přeborového Tempa

středa 30. 11. 2022 | Tomáš Kulvajt

logo Zápas proti čtvrtému týmu Pražského přeboru se výsledkově přeléval, o našem vítězství jsme nakonec rozhodli v samém závěru utkání.

Také poslední utkání podzimu zvládla U14 vítězně

středa 16. 11. 2022 | Patrik Zeidler

logo Vítězstvím v Roudnici potvrdila naše U14 svou suverenitu ve své soutěži a po podzimu vede tabulku bez ztráty jediného bodu.

U18 uzavřela podzim vítězstvím

úterý 15. 11. 2022 | Adam Lukáš

logo Závěrečné utkání podzimní části soutěže sehrála naše osmnáctka v Karlových Varech, když z organizačních důvodů bylo nutné vyměnit pořadatelství zápasu.

V posledním kole podzimní části jsme remizovali na hřišti Roudnice nad Labem

pondělí 14. 11. 2022 | Pavel Papež

logo Za mlhavého počasí jsme vyrazili sehrát poslední zápas první části sezóny. Na domácím hřišti nás přivítal tým z Roudnice nad Labem.

Na závěr podzimní části sezóny jsme vybojovali velmi cenné vítězství s loňským mistrem – Slavií Praha

neděle 13. 11. 2022 | Tomáš Kulvajt

logo Zápas, který začal kvůli husté mlze s téměř půlhodinovým zpožděním, jsme zvládli skvěle. K dobré defenzívě jsme přidali těsně před poločasem gól po rohovém kopu a odvážíme si z Horních Počernic tři body.

Další stránky
123456>>

Sportovní akce na ZŠ Rudná, 5. května

čtvrtek 1. 12. 2022 | Lukáš Smrčka

logo V listopadu pokračují Sportovní akce pro dívky 1.-3. tříd na základních školách. Ve středu 16. listopadu jsme navštívili další ZŠ v Rudné.

WU18: Vysoká výhra v Ostravě

středa 30. 11. 2022 | Redakce

logo Poslední ligové kolo podzimu bylo jasně v režii Dukly. Domácí Baník si nevypracoval žádnou velkou šanci ke skórování.

Sportovní akce na ZŠ Rudná

pondělí 28. 11. 2022 | Lukáš Smrčka

logo ​V listopadu pokračují Sportovní akce pro dívky 1.-3. tříd na základních školách. V pondělí 14. listopadu jsme navštívili ZŠ Rudná.

WU18: Plzeň v druhém poločase otočila utkaní

pondělí 21. 11. 2022 | Redakce

logo Velmi špatný druhý poločas připravil Duklu o 3 body, navíc přišla o Douderovou, která byla vyloučena.

Sportovní akce na ZŠ Bronzová

pátek 11. 11. 2022 | Lukáš Smrčka

logo V měsíci říjnu se rozběhly Sportovní akce pro dívky 1.-3. tříd základních školách. Ve čtvrtek 20. října jsme navštívili ZŠ Bronzovou ve Stodůlkách.

WU18: Ze Slovácka odjíždíme bez bodu i vstřelené branky

čtvrtek 10. 11. 2022 | Redakce

logo Dlouhá cesta do Dolního Němčí, kde Slovácko hraje své domácí zápasy, nám body nepřinesla. Podruhé v sezóně jsme na favorita soutěže nestačili.

Další stránky
123456>>