PORTRÉTY Z JULISKYŠtěpán Krunert

FK DUKLA

Nový tematický týden mládeže

úterý 31. 3. 2020 | Redakce

logo Tento týden se ponese pod heslem "Celá Dukla vstává a skáče s úsměvem". Přidáte se?

Mládežnické kategorie nelení

čtvrtek 26. 3. 2020 | Redakce

logo Tento týden celá mládežnická Dukla - žongluje rukama i nohama a cvičí jógu i s rodiči.

U17: První jarní utkání jsme odehráli v Satalicích

pondělí 9. 3. 2020 | Redakce

logo Naše sedmnáctka vstoupila do jarní části soutěže vítězně. V Satalicích porazila Chrudim poměrem 4:2.

U19: Jasná výhra na úvod jara

pondělí 9. 3. 2020 | Redakce

logo Starší dorost vstoupil suverénně do druhé poloviny sezóny, když v domácím prostředí vysoko porazil Chrudim.

U16: Vítězství nad Chomutovem

pondělí 9. 3. 2020 | Redakce

logo V prvním jarním mistrovském utkání naše šestnáctka přivítala celek z Chomutova. Kluci utkání zvládli a zaslouženě zvítězili poměrem 4:2.

U19: Generálku proti divizním mužům Tatranu Rakovník jsme zvládli skvěle

úterý 3. 3. 2020 | Redakce

logo Tatran Rakovník, vedený bývalým českým reprezentantem Radimem Nečasem, ukončil své krátké soustředění v Blšanech zápasem proti naší U19. Utkání, hrané na velmi dobře připravené trávě naše devatenáctka zvládla po velmi dobrém výkonu vítězně.

Další stránky
123456>>

WU18: První mistrovské utkání dorostenek za 3 body!

úterý 10. 3. 2020 | Redakce

logo V neděli v podvečer hrály dorostenky první jarní kolo v předehrávce 12. kola. Proti houževnatému soupeři nakonec zvítězily 9:1 a posunuly se v neúplné tabulce na pomyslné čelo ligy.

WU18: Vítězná generálka proti Baníku Ostrava

středa 4. 3. 2020 | Redakce

logo V neděli v 15:00 naposledy v zimní přípravě nastoupily dorostenky Dukly do přípravného utkání. Soupeřem před soutěží jim byl Baník Ostrava, se kterým si děvčata poradila a zvítězila 5:0.

WU18: Výbuch proti Vítkovicím

neděle 23. 2. 2020 | Redakce

logo V neděli v poledne dorazily do Prahy Vítkovice, které se utkaly proti dorostenkám Dukly. Našim barvám chyběla pouze Lišková, která byla s A týmem žen, šanci dostaly také hráčky širšího výběru.

WU18: Postup v poháru dorostenek!

středa 19. 2. 2020 | Redakce

logo V neděli večer dorostenky nastoupily ke čtvrtfinále poháru s Plzní. Po vyrovnaném průběhu a otočení výsledku zvítězily žluté-vínové fotbalistky 2:1 a postoupily do semifinále proti Slavii Praha.

WU13: Stříbrná medaile z turnaje v Augsburgu

úterý 18. 2. 2020 | Redakce

logo Celodenní turnaj v Augsburgu vyhrál bundesligový Essen. Naše mladé naděje skončily na krásném druhém místě.

Na ZŠ v Horoměřicích proběhla sportovní náborová akce!

neděle 9. 2. 2020 | Redakce

logo Ve čtvrtek 6. února 2020 se trenéři Dukly poprvé v novém roce sjeli k ZŠ Horoměřice, kam si přichystali ukázkový trénink a závěrečný turnaj mezi děvčaty. Akce proběhla v rámci ženského fotbalu.

Další stránky
123456>>