FC Slovan Liberec

3:2

(2:0)

9. kolo, 1. ČLŽ U15

Sestava domácí: 1 Ressler Matěj - 6 Hanzlík Vojtěch 2 Horník Jan 16 Oliver Miroslav Polák 8 Hrabák Radim 7 Hovorka Jaroslav 4 Tvaroh Vojtěch (K) 3 Franc Matěj 11 Vránek Michal 14 Bělka TobiášN 10 Grygo Szymon 30 Rajnoch Marek 13 Brzek Jakub 9 Žitňan Štěpán 5 Nekula Dominik 17 Palaščák Simon 12 Šimek Antonín

Sestava hosté: 30 Trávníček Martin - 8 Alberovský Jan 23 Gliganič Matyáš 2 Hájek Kryštof 3 Havelka Ondřej 22 Kijak AlexandrN 10030791 12 Nassir Samuel 15 Novák Adam (K) 18 Novoselov Vladimir 24 Pastorek Eduard 5 Volešák Ladislav 21 Zelenka Matyáš 10 Hnilička Martin 17 Kadlec Samuel 16 Šebor Jan 1 Pesl Jiří

• Góly: Šebor Jan, Volešák Ladislav

V sobotu jsme zavítali pod Ještěd kde jsme změřili síly se Slovanem Liberec.

První poločas nám vůbec nevyšel, byli jsme nepřesní, bez pohybu a nedůrazní. Domácí tak zaslouženě vedli 2:0. Do druhého poločasu jsme šli s jasným plánem a obraz hry se absolutně změnil. Šli jsme odhodlaně za vyrovnáním, což de nám i zásluhou standartní siruace povedlo. Dál jsme pokračovali v náporu a třetí gól visel ve vzduchu, ale bohužel se nám ho nepovedlo vstřelit a po jedné naší chybě domácí z brejku rozhodli utkání ve svůj prospěch.
Pozitivem je jak kluci vstoupili do druhého poločasu a dokázali zareagovat na vývoj utkání.