1:1

(0:1)

B-tým 2024/2025 - ČFL Skupina A

FC Chomutov

Sestava domácí: Za FK Dukla Praha B nastoupili v prvním poločase tito hráči: Gothard, Kolský, Kocman, Bárta, Prior, Bačinský, %Selicha, Babka, Hübl, Mikeš, Káža. Do druhého poločasu pak trenér M. Kolomazník poslal tuto jedenáctku: Vácha, Krejčí, Pančev, Babka, Valentík, Bačinský, Lopatář (47. Šelicha), Kožený, Uher, Jelínek, Magdi.

• B: vlastní Kubík.

B- tým Dukly si na soustředění v Blšanech pozval nového účastníka ČFL, sk. A FC Chomutov a ve vyrovnaném přípravném utkání se soupeři rozešli smírně 1:1.

Uprostřed soustředění v Blšanech sehrál ve středu 24. červnece 2024 B-tým FK Dukla Praha přípravné utkání s účastníkem ČFL, sk. A, týmem FC Chomutov a po prohraném prvním poločase 0 :1, skončil vyrovnaný zápas smírně 1:1.

Obě mužstva využila možnost přípravy maximálního počtu hráčů a tak v přípravném utkání za příjemného letního počasí Dukla vystřídala v průběhu zápasu devatenáct, hosté z Chomutova využili k prověrce celkem 18 hráčů.

V přípravném zápase na sebe narazil zkušenější hostující tým proti mládí Dukly. Přestože mladíci Dukly začali lépe a již v 7. minutě hostující brankář vyrážel dobrou střelu Ch. Bačinského ze 7 metrůa v 15. min. nastřelil H. Hübl střelou z voleje ze 14 m tyč branky hostí, dostali se do vedení hosté z Chomutova ve 24. min. když po přízemním centru z levé strany od záložníka Černého se gólově prosadil po náběhu Kopta střelou z 10 metrů.

Hned o tři minuty později si hosté vypracovali brankovou příležitost pravým záložníkem, ale jeho střela z 9 metrů skončila vedle branky Dukly.Dukla kontrolovala průnikem F. Mikeše přes tři hráče, ale nakonec byl úspěšnější brankář hostí.

Když ve 42. min. vypustil ostrou ránu z 28 metrů jen těsně nad A. Kocman, skončil první poločas naší jednogólovou prohrou.

Po prostřídání dukelského týmu o poločase došlo hned ve 47. min. ke zranění J. Lopatáře, který musel být vystřídán M. Šelichou. H se pak odehrávala většinou uprostřed hřiště vinou nepřesností ve hře obou týmů Hosté pak v 56. minutě prostřídali šestici hráčů.

O vzruch se postarala střela M. Šelichy ve 77. min., kterou ale hostující brankář stačil vyrazit.

O další dvě minuty později se prosadil v levém křídle agilní A. Magdi, jehož křížnou střelu stačil hostující brankář jen lehce tečovat a míč směřující k levé tyči hostující branky stačil ještě vracející se stoper hostí z brankové čáry vyhlavičkovat.

V 85. minutě pak naopak se zaskvěl dobrým zákrokem F. Vácha v brance Dukly, když kryl prudkou ránu ze 17 metrů.

Nakonec Dukla se přece jenom radovala ze vstřeleného gólu, když po pasu K. Pančeva se v levém křídle prosadil A. Magdi, který poslal střílený centr na malé vápno, kde před nabíhajícím O. Jelínkem si vstřelil vlastní branku hostující obránce Kubík.

Obě mužstva se tak rozešla smírně 1:1.