1:1

(0:1)

11. kolo, U17 - mladší dorost A 2022/2023

FC Slovan Liberec

Sestava domácí: Macháček – Folprecht, Mellion (72. Sixta), Jirgl Jakub, Kuntoš – Pospíšil (62. Čvirk), Ledvinka, Čurda (72. Hájek), Ford – Weiss (62. Syneček), Nový

Sestava hosté: Dobeš, Hron (86.Chládek), Černý, Lexa, Tvrzník (69.Pytloun), Jungwirth (79. Netušil), Smetana, Kašpar, Sedláček, Malý (69. Januška), Přinda (79.Březský)

• Góly: 90. Folprecht; 19. Přinda
Na velmi těžkém terénu domácího hřiště v Satalicích jsme přivítali další tým z Libereckého kraje a byl jím samotný Liberec.

Trenér Pavel Sedláček po zápase řekl: „Utkání se hrálo na těžkém terénu a byli to velmi dobře silově připravení

liberečtí, kterým to více vyhovovalo. My jsme měli problémy hlavně v rozehrávce, prohrávali osobní souboje a
taky jsme nedokázali ovládnout střed pole. Po několika našich individuálních chybách v obraně nás soupeř po
zásluze potrestal a poločas tak skončil 0:1. Po přestávce začali kluci víc bojovat, hra se vyrovnala a postupem času
jsme začali mít navrch. Ke konci utkání jsme náš tlak vystupňovali, a nakonec se nám podařilo v poslední minutě
přece jen vyrovnat po rohovém kopu na konečných 1:1.“