5:3

(3:1)

2. kolo, 1. ČLŽ U15

CU Bohemians Praha

Sestava domácí: 1 Trávníček Martin - 8 Alberovský Jan 6 Dejdar Rudolf 5 Volešák Ladislav (K) 2 Hájek Kryštof 3 Havelka Ondřej 10 Hnilička Martin 22 Kijak Alexandr 12 Nassir Samuel 18 Novoselov Vladimir 16 Šebor Jan 23 Gliganič Matyáš 21 Zelenka Matyáš 17 Kadlec Samuel 15 Novák Adam 24 Pastorek Eduard

Sestava hosté: 1 Polák Matyáš - 11 Hlavatý Petr 2 Hrubeš Pavel 4 Chodura Šimon 6 Vlk Jan (K) 8 Gilca Marin 10 Skřidlovský Matyáš 5 Špak Jakub 9 Hlavatý Ondřej 3 Knapp Jakub 7 Maduxa William Obiora 12 Zhukov Kyrylo 14 Sklenář Michael 15 Liubka Serhii 16 Sekerka Lukáš 17 Holub Petr 31 Vlček Matyáš

• Góly: Nassir Samuel 3x Volešák Ladislav Dejdar Rudolf

Ve středu odpoledne k nám na Ruzyň dorazil soused z Prahy 10 🦘 k dohrávce odloženého utkání. Od začátku jsme byli aktivnější, pohyblivější a víc na míči. Bohemka hrozila z dlouhých nakopávaných míčů, se kterými jsme si dokázali poradit. Odměnou za aktivitu nám bylo rychlé vedení 3:0 po krásně sehraných akcích. Hosté dokázali snížit a do druhéjo poločasu se šlo za stavu 3:1.

V úvodu druhé půle jsme neproměnili několik vyložených šancí a přišel trest v podobě kontaktního gólu. Což s námi trochu otřáslo. V hlavách jsme měli víkendový závěr utkání s ČB. Kluci se však poučili a nyní žádý obrat nedopustili, přidali další góly a rozhodli utkání ve svůj prospěch.