SKP České Budějovice

3:3

(1:2)

3. kolo, U17 - mladší dorost A 2022/2023

Sestava domácí: Maroušek - Krejčíček, Švejnoha, Soukup (46. Zeman), Zeman, Cháb (77. Peleška), Adamec, Filip, Sedláček (67. Říha), Vondra (77. Hruška), Bican (46. Sochna)

Sestava hosté: Pechar – Pospíšil, Mellion, Jirgl (83. Habrych), Kuntoš – Folprecht, Ledvinka, Čvirk (74. Sklenský) – Gubinov (83. Čurda), Weiss (46. Hájek), Nový (74. Syneček)

• Branky:43., 82. Zeman, 52. Vondra - 17. Ledvinka, 22. Gubinov, 90. Habrych-

V areálu na Složišti jsme odehráli další kolo Celostátní ligy mladšího dorostu.

V dalším kole Celostátíní igy jsme zajížděli na hřiště Českých Budějovic ⚫⚪. Zápas měl stejný vývoj, který jsme sehráli v rámci letní přípravy. Dostali jsme se do vedení o 2 branky, akorát jsme Budějovicím povolili korigovat o jednu branku již v prvním poločase. Vstup 🚪 do druhého poločasu se nám nepovedl, naše aktivita nebyla tak vysoká. Kluci z Budějovic dokázali srovnat a ke konci utkání skóre otočit 🔄 ve svůj prospěch ❗My jsme však nic nezabalili a dokázali vyrovnat v 90. minutě zápasu 💪. Utkání tak skončilo nerozhodným skórem 3:3 ⚖ a zásluhou tohoho výsledku jsme získali první bod do soutěže✅.