Baníku jsme podlehli o jednu branku

17.08.2024, 15:15
Satalice

FC Baník Ostrava

2. kolo, U17 - mladší dorost A 2022/2023

FK Dukla Praha

Sestava domácí: Pechar – Pospíšil, Sklenský, Jirgl, Kuntoš – Novák – Ledvinka, Čvirk (87. Novotný), Čurda (46. Weiss), Šoštarič (46. Nový) – Gubinov (75. Mellion)

Sestava hosté: Jelínek - Řehák, Saulich, Hruška, Rajčan, Škrkoň (87. Palčík), Jurásek, Knotek (55. Hruška František), Stoszek (55. Baroš), Cahlík (60. Ulbrich), Tončík

• Branka: 80. Rajčan
Ve druhém kole dorostenecké ligy jsme poprvé na domácím hřišti v Satalicích přivítali tým Baníku Ostrava.

Trenér Pavel Papež po zápase řekl: „S Baníkem jsme odehráli velice náročný zápas. Bohužel jsme se nedokázali střelecky prosadit. Do finální fáze jsme se dokázali dostat, avšak naše řešení bylo zbrklé a tím pádem nepřesné. V závěru utkání jsme udělali chybu na hranici velkého vápna soupeře a ten nás z následného brejku potrestal vstřeleným gólem. Za předvedenou hru a nasazení by si určitě kluci bod určitě zasloužili.“