Utkání s Boleslaví jsme rozhodli v závěru po standardní situaci.

21.09.2024, 10:15
Satalice

FK Dukla Praha

7. kolo, U19 - starší dorost A 2024/2025

FK Mladá Boleslav

Sestava domácí: Mencl – Tuček, Štěpán, Leidl - Zajíček (60. Korbel), Sedláček, Zamazal, Svojsík (46. Skalník), Pokorný – Váňa (60. Jinoch , 89. Maneval), Regal (80. Patik)

Sestava hosté:

• Góly: Tuček
Důležité body s Mladou Boleslaví

Úvod uttkání se nám celkem povedl. Celkem slušné jsme kombinovali i na težším terénu a vytvořili

jsme si i dvě silné příležitosti, které jsme ale neproměnili. Vyloučení hostujícího hráče ke konci
poločasu utkání spíše uškodilo, než by nám pomohlo. Ve II. poločase se hra hodně přerušovala,
bylo spoustu standardek na obou stranách. My jsme některé situace neřešili s potřebným klidem a
precizností, a ve finální třetině nám scházel větší důraz a ochota jít silně za brankou. Když jme se už
dostali k dobré příležitosti nezvolili jsme uplně nejlepší řešení a často jsme zbytečně hledali ještě
něco navíc. Utkání rozhodla situace po „kratším rohu“, kde jsme byli ve správném prostoru a po
chybě hostů v obraně jsme míč dotlačili do brány.

o středečním odloženém zápase v Jihlavě jsme v na domácím hřišti v Satalicích přivítali soupeře z Mladé Boleslavi. V sobotním dopolední se hrál vyrovnaný zápas, ve kterém znovu padla červená karta v prvním poločase, tentokráte ale pro našeho soupeře. Bohužel nám ale přečíslení nějak výrazně nepomohlo a tak jsme ve výsledku byli rádi, když jsme proměnili jednu ze standardních situaci. Střelcem se stal David Tuček, kapitán naší U18, který byl povolán z důvodu absence našeho kapitána po vyloučení v posledním zápase. Jsme nesmírně rádi za tři vybojované body, které nám přinesou relativní klid, ale zároveň se již koncentrujeme na další zápas s Pardubicemi.