Na Strahově rozhodli domácí brankou v závěru utkání

AC Sparta Praha

1:0

(0:0)

4. kolo, U19 - starší dorost A 2024/2025

Sestava hosté: Mencl – Leidl, Ungerman, Štěpán – Pokorný, Zamazal, Sedláček (74. Maneval), Regal (74. Svojsík), Zajíček (62. Korbel) – Váňa (46. Skalník), Kulhavý (46. Jinoch)

Již podruhé U19 obdržela rozhodující branku v samém závěru utkání. A tak po Baníku prohrála těsně 0 : 1 i se Spartou.

V první polovice úvodního poločasu jsme měli několik nadějných zisku na polovině domácích i několik dobrých vykombinovaných akcí do zakončení, bohužel jsme nebyli dostatečně efektivní a kvalitní ve finální fázi. Domácí byli více na míči, ale kromě nesmyslné penalty, kterou ale neproměnili, jsme je I. poločas do větších šanci nepouštěli. II. poločas se odehrával v podobném duchu. Domácí více na míči, my poctivá defenziva, bohužel nám ale často chybí po dobrém zisku míče rychlejší a hlavně kvalitnější přechod až do finální třetiny. Často místo přihrávky směrem dopředu volíme radši jednodušší variantu směrem k vlastní brance a naše náběhová aktivita za obranu soupeře byla bohužel minimální. Utkání rozhodla rychlá akce domácích na konci utkání, kde jsme malinko polevili v koncentraci, a sparťané dotlačili míč silou vůle do naší branky.