Naše vítězství nad Roudnicí - fotbal plný vášně a pěkných akcí a podívaná pro všechny fotbalové nadšence

27.04.2024, 10:15
hř. Suchdol

1:0

(0 : 0)

24. kolo, U18 - starší dorost B 2023/2024

SK Roudnice nad Labem

Sestava domácí: Váňa – Pokorný M, Štěpán, Srba, Pokorný T. (19. Muller J) – Ungerman, Maneval (66. Mára), Bošek (76. Zachar), Regal – Kulhavý, Skalník

• Branka: 62. Skalnik
V utkání výborné úrovně s řadou pěkných akcí na obou stranách se nakonec střelecky prosadila jen DUKLA a zaslouženě, i když jen těsně zvítězila.

Dnešní utkání proti Roudnici bylo vysoce očekávané, zejména vzhledem k tomu, že se hrálo na našem hřišti. Byli jsme plni nadšení, že se utkáme s týmem jako je Roudnice, který je známý svou pevnou strategií a talentovanými hráči. Počasí bylo ideální, když jsme začali v 10:15 ráno, a od samého začátku jsme drželi hru pevně v naší režii. Přestože jsme odehráli mnoho přihrávek, šance na útok byly spíše omezené.

V 40. minutě došlo k kontroverznímu okamžiku, kdy se Maneval zdánlivě dostal do souboje v pokutovém území, avšak rozhodčí hru nezastavil. I přesto jsme si udrželi klid a soustředění. Roudnice nedostávala mnoho příležitostí k ohrožení naší branky, díky naší pevné obraně. První poločas skončil nerozhodně 0:0 a žádné střídání nebylo provedeno v poločase.

Druhý poločas byl pokračováním naší dominance, s Roudnicí bojující o průnik naši obranou. V 62. minutě následovala brilantní přihrávka a centr do pokutového území, kde Skalník skvěle hlavou zakončil do sítě, posílajíc míč za záda soupeřova brankáře.

Po utkání trenér Zoran Šupič řekl:

"Týmový výkon dnešního utkání proti Roudnici byl skvělý. Hráči předvedli vynikající nasazení a disciplínu na hřišti, což nám umožnilo kontrolovat průběh hry a nakonec získat zasloužené vítězství. Oceňuji trpělivost našich hráčů, kteří si dokázali poradit se silným soupeřem a udržet čisté konto. Naše kombinační hra a týmová práce byly dnes opravdu na vysoké úrovni. Jsem hrdý na celý tým za jejich výkon a odhodlání vybojovat tři body. Musíme pokračovat v tvrdé práci a udržovat tuto formu do dalších zápasů."