clanek-1

Čtvrté vítězství v řadě: Domácí zápas proti Ustí končí výhrou 6:0

29.03.2024, 10:15
UMT Juliska

FK Dukla Praha

6:0

(2 : 0)

20. kolo, U18 - starší dorost B 2023/2024

FK Ústí nad Labem

Sestava domácí: Vácha – Pokorný M (60. Zachar)., Štěpán, Srba, Prior – Ungerman, Maneval (46. Nečas ), Bošek, Sladovník (60.Mára) – Pokorný T. , Skalník (46.Kulhavý)

Sestava hosté:

  • Branky: 35. a 72. Prior, 44. Skalnik, 48. Sladovník, 82. Pokorný, 84. Mára
I přes úvodní šance jsme v prvním poločase nedokázali skórovat. Nicméně v 35. minutě Prior a poté Sklanik posunuli náš tým do vedení. Druhý poločas patřil zcela nám, kdy jsme přidali další čtyři góly. Výsledných 6:0 ukazuje naši schopnost a týmovou práci.

V napínavém zápase na našem domácím hřišti proti Ústi jsme v prvním poločase ovládli hru a vytvořili mnoho šancí, avšak bohužel jsme nedokázali proměnit naše příležitosti na góly. Přestože hosté přijeli s jasnými taktickými cíli, aby udrželi remízu co nejdéle, prolomili jsme patovou situaci v 35. minutě, kdy Leo Prior otevřel skóre vstřelením prvního gólu. Krátce před poločasem zvýšil Skalník naše vedení krásným gólem a odcházeli jsme do přestávky s náskokem 2:0.V druhém poločase jsme provedli několik změn a Kulhavý nahradil Skalnika, Necas pak vystřídal Manevala. Druhá půle byla zcela v naší režii. Ve 3. minutě jsme zvýšili na 3:0, když se trefil Sladovnik. Poté jsme provedli další dvě střídání, kdy Sladovnika a Pokorného nahradili Mara a Zachar. Do konce zápasu jsme vstřelili další 3 góly. Pokorný zvyšuje na 4:0, Prior přidává další a Mára střílí svůj první gól v této části sezóny. Konečný hvizd rozhodčího potvrdil přesvědčivé vítězství našeho týmu 6:0, což je dokladem naší dovednosti, odhodlání a týmové práce.