V posledním kole jsme na Julisce podlehli Motorletu

15. kolo, U16 - mladší dorost B 2023/2024

Klíma – Sklenský, Mellion, Syneček, Ježek (59. Weiss) – Novák (70. Tvrdý), Slabý, Kuntoš, Ford (46. Šostarič) (56. Sixta), Hovadík (46. Slatinský) – Nový

Macháček - Rui (73. Jupa), Eliáš, Bredikhin, Nikl (68. Dočekal), Kryšpín (46. Pejsek), Petrák (45. Sopko), Kellev (50. Riccio), Bulíř, Kirakosjan, Lášek

• Branky: 25., 37. Nový, 27. Ježek - 14., 70. Kirakosjan, 16. Lášek, 45. Kellev, 83. Riccio
V sychravém počasí jsme na hřišti na Julisce přivítali tým Motorletu.

Trenér Pavel Papež po zápase řekl: „Do zápasu jsme nevstoupili vůbec dobře a byli jsme málo aktivní. Nechávali jsme soupeře hrát a pozdě jsme k němu přistupovali a během dvou minut jsme hned dvakrát inkasovali. Na tuto skutečnost jsme dokázali zareagovat velice dobře a skóre jsme během dvanácti minut otočili a mohli jsme přidat ještě jednu branku, ale bohužel jsme místo toho inkasovali. To byl okamžik, kdy jsme výhru v tomto zápase promarnili. Do šaten jsme tak šli za nerozhodného stavu. V druhém poločase jsme vstoupili dobře, ale nevytvořili jsme si žádnou větší gólovou situaci, a navíc jsme další dvě branky inkasovali. Tento zápas pro nás byl velkou zkušeností v tom smyslu, že je potřeba proměnit vytvořené šance, protože pokud bychom vstřelili branku na 4:2, věřím tomu, že bychom zápas dovedli do vítězného konce. “