Na půdě vedoucích Teplic jsme plně bodovali

04.11.2023, 12:45
UMT Anger

Teplice "B"

(1 : 3)

14. kolo, U16 - mladší dorost B 2023/2024

FK Dukla Praha

Sestava domácí:

Rabas - Vegricht, Šťovíček, Rezek (46. Šimek), Salák, Eiselt (58. Skála), Džuban, Souček (46. Kus), Bílek, Máca, Čejka

Sestava hosté:

Klíma – Syneček, Kuntoš, Sklenský, Ježek – Tvrdý (58. Sixta), Ford, Šostarič (63. Mellion), Slabý – Slatinský (72. Hovadík), Nový

• Branky: 35. Čejka - 24., 26. Nový, 40. Slatinský
V posledním venkovním zápase tohoto roku jsme zajížděli na hřiště vedoucích Teplic.

Hodnocení trenéra:

Trenér Pavel Papež po zápase řekl: „Začátek zápasu byl z obou stran aktivní a oba týmy se snažili kombinovat. Mírně měl navrch tým z Teplic, ale postupem času jsme otěže zápasu začali přebírat my. V rozmezí dvou minut jsme dokázali dvakrát skórovat, a to nám dodalo dostatečný klid do další kombinace. V prvním poločase jsme dovolili skórovat i soupeři, ale nijak nás to nepoznamenalo a vstřelili jsme ještě jednu branku. Ve druhém poločase se již skóre neměnilo, ovšem šance jsme si vypracovávali, ale nepovedlo se nám je proměnit. Kluci předvedli povedený výkon a zaslouženě jsme si odvezli z Teplic všechny body.“