Utkání dvou rozdílných poločasů jsme na Julisce odehráli proti České Lípě

13. kolo, U16 - mladší dorost B 2023/2024

Arsenal Česká Lípa

Pechar – Sklenský, Mellion (46. Tvrdý), Slatinský (46. Syneček), Ježek – Novák, Sixta (46. Čvirk), Zavadil (46. Šostarič) – Hovadík, Nový (46. Strnadel)

Chaloupka (85. Benda) - Paulus, Rývora, Jandík (85. Sláma), Eder, Benedikt (46. Bartoš), Dániš, Holický, Zítko, Bohatý (78. Hofman), Holuška

• Branky: 58. Šostarič, 60., 82. Strnadel - 2. Eder, 20., 35. Benedikt
První poločas jsme 0:3 prohráli a ten druhý stejným rozdílem vyhráli. Pro diváka určitě atraktivní zápas.

Trenér Pavel Papež po zápase řekl: „Soupeř z České Lípy na nás nastoupil s velkým presinkem a my jsme se s tímto nemohli vůbec srovnat, a navíc jsme byli u míče vždy pozdě. V obranné fázi jsme udělali chyby, ze kterých pramenily branky, které jsme obdrželi. Do druhého poločasu jsme vstoupili jako jiný tým a byli jsme lepším celkem, který si vypracoval své vstřelené branky kombinacemi a dobrou nabídkou hráčů. Skóre jsme dokázali srovnat, ale bohužel se nám vítězství naklonit na svoji stranu nepodařilo, i když jsme k tomu příležitosti měli. Za nasazení v druhém poločase si kluci zaslouží pochválit a věřím, že je to pro ně další cenná zkušenost do budoucna.“