U16 - povedený výkon v Karlových Varech

10. kolo, U16 - mladší dorost B 2023/2024

FK Dukla Praha

Sestava domácí:

Baranovský - Bartoš, Gruber, Tetur (74. Slepička), Drda, Pačíska (66. Batista), Štípek, Kapsa, Šuba, Jankovský (54. Vonšovský), Kuneš (54. Kolář)

Sestava hosté:

Pechar – Kuntoš, Sklenský, Slabý, Ježek – Čvirk (61. Sixta), Novák (68. Zavadil), Ford, Hovadík (46. Strnadel) – Šostarič (61. Mellion), Nový (83. Sharygo)

• Branky: 21. Štípek, 78. Kapsa - 7. Nový, 39., 67., 87. Ford
Za větrného počasí jsme sehráli další utkání naší soutěže, tentokrát na půdě Karlových Varů.

Hodnocení trenéra:

Trenér Pavel Papež po zápase řekl: „Hned od první minuty začal soupeř hrát nepříjemný nátlakový fotbal, nám se na to podařilo reagovat přesnou kombinací a také brzkým vstřelením branky. Po nešťastné rozehrávce soupeř srovnal, ale my jsme do konce poločasu dokázali přesnou kombinaci držet a vytěžit z ní další branku. V druhém poločase tempo zápasu z obou stran opadalo, ale více ze hry jsme měli stále my. Dovolili jsme sice klukům z Varů snížit znovu na rozdíl jedné branky, ale to na nás nemělo žádný vliv a dokázali jsme ještě jednu branku přidat. Utkání se odehrávalo v dobrém tempu a my jsme dokázali čelit nebezpečnému zahrávání standardních situací, kdy jsme všechny ubránili bez obdržené branky.“