(2:1)

8. kolo, U16 - mladší dorost B 2023/2024

FK Baník Sokolov

Pechar – Sklenský, Mellion, Slabý, Ježek – Novák, Kuntoš (46. Syneček), Tvrdý (62. Čvirk), Ford (69. Sixta) – Nový (75. Zavadil), Hovadík (62. Sharygo)

Přibys, Hrnčíř, Toth, Macht (62. Fiala), Košinár, Jelínek, Šághy, Hudlický (41. Mrázek), Jelínek Š., Běhůnek, Holovijčuk

• Branky: 9´, 31´, 46´, 74´ Nový, 61´ Ford - 44´ Šághy
Na těžkém terénu na Suchdole jsme odehráli velice dobré utkání proti týmu ze Sokolova.

Trenér Pavel Papež po zápase řekl: „Tentokrát se nám vstup do zápasu vydařil a do vedení jsme šli již v 9. minutě po pěkné kombinační akci. I když jsme vstřelili branku jako první, kluci ze Sokolova byli velice bojovným týmem, který nám nedal nic zadarmo. Po celou dobu utkání jsme měli více ze hry a dokázali kombinovat a víceméně soupeře jsme k ničemu nepustili. Bohužel před závěrečným hvizdem jsme inkasovali branku, kdy jsme udělali chybu v obranné fázi a do šaten jsme šli za stavu 2:1. Vstup do druhého poločasu se nám vydařil, skórovali jsme hned v první minutě, a to nám dodalo klid do naší kombinace. Kluci předvedli dobrý týmový výkon podpořený pěknými kombinačními akcemi, po nichž jsme se mohli radovat ze vstřeleného gólu.“