Zápas s Meteorem byl plný zvratů

09.09.2023, 12:30
Slavoj Suchdol

FK Dukla Praha

(1 : 2)

6. kolo, U16 - mladší dorost B 2023/2024

Meteor Praha

Sestava domácí:

Pechar – Sklenský, Habrych, Weiss (46. Ježek) – Mellion (46. Novák), Kuntoš, Sixta, Slabý (46. Ford) Slatinský – Šostarič (57. Hovadík), Strnadel (46. Nový)

Sestava hosté:

Marandici - Šebek, Sadovskyi, Přenosil (62. Dvořáček), Slavíček (67. Kalfiřt), Kuta (67. Smutný), Tychtl (55. Březina), Kadlec, Bigolet, Jackl, Tarka (55. Babynets)

• Branky: 30´ Šostarič, 52. Ford, 57., 62. Nový, 66. Kuntoš - 10. Sadovskyi, 38. Bigolet, 50. Sadovskyi, 73. Kadlec, 86. Sadovskyi, 89. Bigolet, ŽK: , ČK: , Rozhodčí: .
V dalším domácím zápase jsme přivítali tým Meteoru. O vítězi se rozhodlo až v úplném závěru.

Hodnocení trenéra:

Trenér Pavel Papež po zápase řekl: „Do zápasu jsme nevstoupili vůbec dobře, soupeř byl od první minuty aktivnější a také to potvrdil vstřelenou brankou v 10. minutě zápasu. Celý zápas se nám nedařilo včas přistupovat k soupeři, což bylo důsledkem branek, které jsme obdrželi. Ve druhém poločase se nám podařilo nepříznivý vývoj zápasu otočit na naši stranu a kontrolovat hru. Bohužel jsme byli v obranné činnosti nedůslední a dovolili jsme Meteoru opět znovu srovnat krok. Bohužel více štěstí stálo na straně hostujícího týmu a v předposlední minutě dokázal překlopit utkání na svou stranu a zvítězit. Tento zápas nám udělil lekci především v defenzivní činnosti. Z pohledu diváka si myslím, že to byl zápas atraktivní, kdy se o jeho vítězi rozhodovalo až do úplného závěru.“