S Vyšehradem jsme dokázali zvítězit

4. kolo, U16 - mladší dorost B 2023/2024

FC Slavoj Vyšehrad

Sestava domácí:

Pechar – Sklenský), Habrych, Slatniský (46. Čvirk) – Novák, Kuntoš (67. Sixta), Slabý, Ford (63. Mellion) – Ježek, Šostarič (59. Sharygo), Nový (63. Strnadel)

Sestava hosté:

Tozbey, Belcou, D´Ambrosio (63. Nguyen), Phung (63. Grýgera), Strach (57. Aslanov), Holubovský, Frank (46. Krpeš), Uhryn, Štěpánek (31. Nguyen), Dobiaš, Steinabuer

• Branky: 14. Ježek, 40. Habrych, 45. 46., 61.(penalta) Nový - -39. Belcou, 41. Strach ŽK: , ČK: , Rozhodčí: .
V dalším zápase dorostenecké divize jsme tentokrát hráli s Vyšehradem. Vítězství se nerodilo úplně lehce.

Hodnocení trenéra:

Trenér Pavel Papež po zápase řekl: „Soupeř byl v prvním poločase velice nepříjemný a rychle k nám dokázal přistupovat, takže jsme neměli klid na míči a naše rozehrávka byla neustále pod tlakem. I přes tento tlak jsme dokázali vstřelit první branku, ale soupeř v tlaku nadále pokračoval. Jeho nátlaková hra vedla ke vstřelení branky a srovnání stavu. Na tuto branku jsme dokázali velice rychle zareagovat a vzali si vedení znovu zpět, které nevydrželo dlouho. Hned na to jsme totiž inkasovali a stav byl opět srovnán. V úplném závěru jsme měli velice silný tlak a dokázali jsme z něj vytěžit dvě vstřelené branky. Druhý poločas měl menší herní kvalitu a hra byla rozkouskovaná auty a fauly na obou stranách. Měli jsme ještě několik možností vstřelit branku, ale branková konstrukce byla proti. Myslím si, že v zápase bylo vidět spoustu dobrých věcí, ale také faktorů, na kterých je potřeba pracovat.“