V prvním mistrovském zápase jsme remizovali na Braníku

05.08.2023, 12:15
ABC Braník

1. kolo, U16 - mladší dorost B 2023/2024

FK Dukla Praha

Sestava domácí:

Sestava hosté:

Pechar (7. Šmidmajer) – Weiss (65. Sixta), Slabý, Kuntoš, Slatniský – Novák, Šostarič, Čvirk (65. Mellion), Ford (65. Syneček) – Nový (46. Hovadík), Ježek

• Branky: 43. Cilenti, 57. Fryš - 38. Šostarič, 67. Syneček
K prvnímu zápasu nové sezóny, kde se naši kluci budou měřit s hráči o rok staršími, jsme zavítali na hřiště Braníku.

Hodnocení trenéra:

Trenér Pavel Papež po zápase řekl: „Od začátku zápasu byla na hráčích vidět určitá nervozita, která se především projevovala nepřesnou kombinací. Tudíž jsme sami dostávali tým z Braníku do hry. Postupem času jsme přihrávky zpřesňovali a začali si vytvářet brankové příležitosti. Jednu z nich jsme dokázali proměnit, ale bohužel vedení jsme neudrželi dlouho, protože po pěti minutách jsme inkasovali z rychlého protiútoku soupeře. Ve druhém poločase se obraz hry o trochu zlepšil a začínali jsme mít mírně navrch. Bohužel jsme po naší nedůslednosti inkasovali podruhé a museli jsme tak dotahovat. Po prostřídání hráčů se hra oživili a již po dvou minutách na hřišti jeden ze střídajících hráčů proměnil svou šanci střelou na zadní tyč. V závěru zápasu jsme měli další dvě brankové příležitosti, bohužel neklid v koncovce nám zhatil jejich přesné zakončení. I tak si myslím, že kluci podali bojovný výkon.“