Po vítězství nad Karvinou jsme si připsali další tři body. Tentokrát jsme po velmi dobrém výkonu vyhráli v Plzni

04.11.2023, 10:30
UMT Luční

FC Viktoria Plzeň

(0 : 1)

14. kolo, U19 - starší dorost A 2023/2024

FK Dukla Praha

Sestava domácí:

Sestava hosté:

Vácha – Káža, Čížek (70. Valentík), Pančev, Bárta, Prior – Svojsík, Kožený (58. Laredo), Babka (58. Müller T.) – Mikeš, Uher (78. Gruntorád)

• Branky: 29. Mikeš, 83. Müller T.
V Plzni, která byla v tabulce o bod před námi, jsme podali velmi vyspělý výkon. Domácí jsme s výjimkou jedné příležitosti před poločasem do vážnější šance nepustili a sami jsme byli velmi nebezpeční. K poločasovému vedení jsme přidali druhou branku v závěru a z Plzně vezeme zasloužené vítězství.

Hodnocení trenéra:

Po utkání trenér Tomáš Kulvajt řekl::

"Dnes jsme předvedli velmi koncentrovaný a vyzrálý týmový výkon, podložený velkou pracovitostí. Ta kluky odměnila dalším cenným vítězstvím, které bylo jednoznačně zasloužené. V utkání jsme byli nebezpečnějším týmem a krom jedné situace před koncem prvního poločasu jsme domácí do ničeho nepustili. Rezervy však stále vidím v přesnosti kombinace, která nám někdy chybí a díky které kontrolujeme hru méně, než bychom chtěli. V tomto vidím značný prostor pro zlepšení. V pátek hostíme v posledním podzimním mistrovském utkání Slovácko a věřím, že v zápase navážeme na dnešní kvalitní výkon. Nečeká nás však vůbec nic lehkého a bude třeba se na zápas připravit maximálně zodpovědně."