(0 : 1)

10. kolo, U19 - starší dorost A 2023/2024

Vácha – Valentík, Pančev, Bárta, Prior – Lopatář (85. Čížek), Svojsík (78. Laredo), Uher (67. Sladovník), Káža (78. Špírek) – Mikeš, Conte (67. Skalník)

• Branka DUKLY: 23. Defo Conte
Na šance vyrovnaný první poločas vyšel v náš prospěch díky proměněné šanci Defa Conteho. V tom druhém jsme byli nebezpečnější z brejků, přestože byli slávisté silnější v držení míče. Branka z prvního poločasu byla nakonec jediná a tak si z Horních Počernic odvážíme další cenné vítězství.

Trenér Tomáš Kulvajt po utkání řekl:

"Úvod zápasu jsme nezachytili úplně dobře a domácí měli 2, 3 dobré možnosti jít do vedení. Filip Vácha má ale aktuálně skvělou formu, kterou potvrdil i dnes. V dalším průběhu jsme si vytvořili šance i my a první poločas mohl skončit tak 4:4. My jednu z šancí proměnili, domácí ne… Druhý poločas byl charakterem jiný. Domácí si vytvořili herní převahu. My jsme kompaktně bránili a do větších šancí Slavii nepustili, nebyli jsme ale dostatečně klidní a přesní s míčem, abychom hru více kontrolovali. Přesto jsme z brejků byli nebezpečnější. Conte nastřelil tyč, z nájezdu mohl dát gól Mikeš. V kontextu celého zápasu je naše vítězství zasloužené, chceme naši hru ale dále posouvat, abychom zápas více kontrolovali."