O vítězství nad Dynamem České Budějovice jsme přišli v první minutě nastavení

4. kolo, U19 - starší dorost A 2023/2024

SK Dynamo Č. Budějovice

Vácha – Kolský (79. Valentík), Pančev, Bárta, Prior – Lopatář, Svojsík (65. Kožený), Svoboda (46. Mikeš), Sladovník (65. Špírek), Uher (65. Laredo), Skalník

• Branky: 67. Mikeš (Lopatář), 79. Mikeš (PK) – 8. Zíka J., 90+1 Gantogtokh T.
V ofenzivně hraném utkání jsme dokázali zápas otočit z poločasového nepříznivého stavu 0:1 dvěma brankami Mikeše, v samém závěru jsme však o vítězství přišli.

Hodnocení trenéra Tomáše Kulvajta:

"Přijít o vítězství v nastavení je vždy hrozně nepříjemné a o to smutnější, když jsme dokázali otočit nepříznivý stav. Z předvedené hry mám však opět velmi dobrý pocit, protože jsme ji dokázali posunout. Dynamo bylo svou herní kvalitou dál, než náš předchozí soupeř ze Zllína. Přesto jsme budějovické dokázali přitlačit a měli velmi silné pasáže nejen v prvním, ale tentokrát i ve druhém poločasu. To se projevilo i brankově. Zároveň je ale třeba ocenit i soupeře, který hrál skvěle a dokázal si také vytvořit silné šance. Vzhledem k průběhu utkání remíza mrzí, bráno objektivní optikou je však dělba bodů spravedlivá."