Po vítězství nad Pardubicemi jsme si připsali první tři body

12.08.2023, 10:15
AFK Libčice nad Vltavou

FK Dukla Praha

(1 : 0)

2. kolo, U19 - starší dorost A 2023/2024

FK Pardubice

Sestava domácí:

Váňa – Kolský, Pančev, Bárta, Valentík (86. Prior) - Svojsík, Lopatář, Svoboda (65. Uher), Sladovník (65. Laredo) – Conte (68. Špírek, Blokeš (86. Müller T.)

Sestava hosté:

• Branky: 6. Sladovník (Svoboda, Valentík) ŽK: , ČK: , Rozhodčí: .
Velmi cenné vítězství proti čtvrtému týmu loňské sezóny se zrodilo již v úvodu utkání, když skvělou přihrávku Svobody brankově zúročil Filip Sladovník

Hodnocení trenéra:

Hodnocení trenéra Tomáše Kulvajta:

"Pro nás velmi cenné vítězství po skvělém týmovém výkonu. Kluky velmi povzbudil vedoucí gól a přestože byl zápas spíše bojovný než pohledný, jednobrankové vedení kluky semklo a bylo na nich vidět, že si ho nechtějí nechat vzít. Základ jsme položili výrazně lepší defenzívou než v utkání s Olomoucí. Přesto jsme museli čelit na můj vkus přílišnému množství standardních situací, z nichž některé jsme darovali soupeři zbytečně. Na druhou stranu jsme je dokázali skvěle odbránit. V závěru při nás stála trochu smůla, když jsme dvakrát nastřelili břevno a nepřidali druhý pojišťovací gól. I tak jsme zvládli závěr velmi dobře. Věřím, že první vítězství v sezóně (včetně přípravných zápasů) vlije klukům do žil více sebevědomí a ve Zlíně zkusíme znovu bodovat."