Jílková - Kovaliková, Raušová (31. Jordánková), Haklová, Příkaská, Chlápková, Setničková (45. Lišková), Malatová, Dianišková, Ruslerová (90. Janečková), Ježková

Kubíková - Pražienková, Dozier, Potůčková, Prošková (89. Machačová) - Beránková, Kavalová - Hlouchová (89. Machálková), Dvorská, Nováková (55. Stadlerová) - Ajazi (45. Hrobská)

• Branky: 3. Malatová, 87. Ježková
    Rozhodčí: Jílková - Koryčanská, Žáková

V úvodu utkání sehrálo Brno skvělou akci po autovém vhazování, Malatová mířila přesně - 1:0. Zápas přinášel šance na obou stranách, nejprve Hlochovou vychytala Jílková, ve velké šanci mířila následně Nováková vedle. Brno bylo malinko přesnější, střelu do tyče odvrátily následně fotbalistky Julisky pryč. Zápas v prvním poločase ještě nabídl dvě velké šance Dukly a Brna, ovšem ani na jedné straně nemířily hráčky přesně, a tak za deštivého počasí se šlo do kabin za stavu 1:0 pro domácí.

Druhý poločas přinesl dvě střídání, na obou stranách došlo ke změnám. Brno utkání kontrovalo, vytvářelo si příležitosti ze standardních situací, kdy bylo nebezpečné, několik slibných zakončení polapila Kubíková. Na druhé straně svou velkou příležitost měly hráčky ve žlutém, slibnou situaci však nedohrály do gólového konce. Druhý gól utkání do branky Dukly padl v samotném závěru, kdy se Ježková dostala k odraženému míči ve vápně nekompromisně proměnila na 2:0. Dukla prohrála v prvním utkání nadstavbové skupiny 2:0 v Brně.

Jakub Kowolowski, trenér: "V prvním poločase jsme své šance měli a nevyužili je, přesto utkání je pro mě zklamáním. Některé věci nechci říkat, protože patří do kabiny, buď všem nebo jednotlivým hráčkám. Pokud se podívám na průběh utkání, hodně situací jsme řešili zbrkle, v přípravné fázi nám chybělo pokračování v kombinaci, nabídka ofenzivních hráček byla malá, nebylo takových možností. Narážet musím i na aktivitu krajních hráček, kde nám chyběl cílený pohyb za obranu, snaha o schování se záda, proběhy za linii. Na druhou stranu, Brno velmi dobře dostupovalo a stačilo jim se chovat správně v organizaci hry bez míče. Navazovalo nás velmi dobře, v tom byl zásadní rozdíl mezi naším týmem a jejich.. Bohužel zaslouženě body zůstávají v Brně."