(0 : 2)

23. kolo, U15 - starší žáci A 2022/2023

Mikeš - Hes (41.Džuban), Hes (41. Červenka), Rezek (68. Zaťko), Kasl, Gedeon, Štanglica, Titlbach, Penk, Podzimek (60. Kučera), Belák (41. Hek)

Hladík – Weiss, Novák, Sixta – Mellion (41. Čvirk), Zavadil – Syneček, Čurda, Ford (41. Tretyakov), Nový – Kindl

• Branky: 14. Nový, 40. Ford, 55. Čurda, 57. Nový, 80. Čvirk ŽK: , ČK: , Rozhodčí: .
V Chomutově jsme odehráli náročný zápas z pohledu počasí. Ze zimy jsme skočili rovnou do letních teplot a na výkonu týmu se to podepsalo.

Utkání očima hráčů Matěje Hladíka a Tobiáše Sixty: Do utkání jsme nenastoupili úplně dobře. Nedávali jsme si vůbec přesné přihrávky a taky jsme hodně předržovali balon. Byla na nás vidět snaha, ale síly, které jsme využili ke zběsilému běhání za balónem bychom potřebovali jinde. Měli jsme několik šancí, ale neproměňovali jsme je. V tomto poločasu dali góly jen Ondřej Nový a Taylor Ford. První poločas skončil 0:2. Druhý poločas jsme začali v tempu a na rozdíl od konce prvního poločasu jsme dokázali i dobře kombinovat. Z kombinací pramenily šance, které skončily góly. Na konci utkání tempo znovu opadlo, ale vyhráli jsme 5:0.

Trenér Pavel Papež po zápase řekl: „Kombinace se nám od začátku zápasu moc nedařila, protože jsme svoje síly utápěli v osobních soubojích místo toho, abychom si přihráli a hráli aktivně. Nakonec se nám v zápase určité pasáže podařily a pramenily z toho vstřelené branky. Myslím si, že kluky překvapilo i teplé počasí, se kterým se v prvních minutách zápasu srovnávali.“