21. kolo, U15 - starší žáci A 2022/2023

Svítek -  Fleischman, Conynec (48. Sklenář), Nguyen, Kotlár (41. Foršt), Čermák (69. Čmejrek), Rusník (48. Niš), Straňánek, Faigl (52. Kříž), Dobiáš, Hoang

Hladík – Kuntoš, Habrych, Sixta – Mellion, Novák, Tvrdý (41. Ford), Čvirk – Tretyakov (41. Kindl), Čurda, Nový (41. Syneček)

• Branky: 39. Čurda, 52. Ford ŽK: , ČK: , Rozhodčí: .
Na pěkném trávníku jsme sehráli v Mostu další kolo divize, kde se nám herně úplně nedařilo.

Utkání očima hráčů Jakuba Nováka a Patrika Kuntoše: Začátek prvního poločasu se nám moc nedařil. Dlouho jsme se rozkoukávali, ale podtupem času jsme si vytvořili hodně gólových šancí, ze kterých jsme bohužel nedali góly. Na konci prvního poločasu dal gól Tomáš Čurda po nahrávce Ondřeje Nového. Po prvním poločase to bylo 0:1. Do druhého poločasu jsme nevstoupili dobře, nedařilo se nám přesně nahrávat a zbytečně jsme ztráceli míče. Podařilo se nám vstřelit pouze jeden gól. Soupeře jsme sice tlačili, ale více gólů jsme nepřidali. Druhý poločas jsme hráli ještě hůře než první, ale přes to všechno se nám podařilo 2:0 zvítězit a do příštího zápasu máme co zlepšovat.

Trenér Pavel Papež po zápase řekl: „Dnes se nám zápas úplně herně nevydařil. Škoda, že kluci nevyužili příležitost zahrát si kombinační fotbal, který by jim soupeř z Mostu dovolil. Celkově byl zápas ospalý a plný nepřesností. Věřím tomu, že v dalším zápase kluci podají koncentrovanější výkon.“