(0 : 1)

17. kolo, U17 - mladší dorost A 2022/2023

Medenica - Matěj Pokorný, Štěpán, Leidl, Muller - Regal, Maneval (Sandev), Kulhavý (Krames) - Mára, Skalník (Nečas), Torejev (Tomáš Pokorný)

• Branky: Mára 2 ŽK: , ČK: , Rozhodčí: .
Na těžkém zasněženém terénu se naše sedmnáctka dokázala s povětrnostními podmínkami vyrovnat lépe než domácí a zaslouženě zvítězila.

Hodnocení hráče Ondřeje Máry:

V sobotu 11.3. jsme odehráli naše druhé mistrovské utkání jarní části na hřišti soupeře z Karviné. Utkání se hrálo v náročných podmínkách. Hustě sněžilo a hrací plochu během zápasu pokryla vrstva sněhu. Do zápasu jsme, ale vstoupili skvěle a ve 3. minutě jsme po penaltě, která byla nařízena za hraní rukou ve vápně, šli do brzkého vedení. Po vstřelené brance jsme se trochu zatáhli, což vedlo k největší šanci domácích v prvním poločase. Naštěstí nás podržel brankář, který předvedl famózní zákrok proti střele jednoho z domácích hráčů. I my jsme si vytvořili ještě dvě dobré šance, ale chyběla nám přesnost a potřebné štěstí v koncovce. Ke konci poločasu se počasí zhoršilo a začalo hustě sněžit, ale na výsledek to nakonec žádný vliv nemělo a tak se šlo o půli do kabin za stavu 0:1.

Do druhého poločasu jsme nastoupili již na zasněžené hřiště a s tím souvisel i obraz hry v druhém poločase. Souvislá kombinace byla na těžkém terénu dost náročná, takže jsme si my i soupeř museli pomoci dlouhými nákopy. V osobních soubojích jsme pak následně byli úspěšnější a hra se odehrávala více na půlce soupeře. Tento tlak se nám nakonec povedlo využít a po necelé hodině hry jsme po povedeném presinku dali druhou branku. Konec zápasu jsme zvládli a udrželi čisté konto. Díky tomu si vezeme z Karviné důležité, a opravdu cenné, 3 body.