Sklenářová - Sluková (58. Sedláková), Málková, Fialová, Černá, Henychová (81. Fliegerová), Kadlečková (58. Čápová), Šandová, Saláková, Vyčichlová (70. Dvořáková), Dvořáková (70. Bielyová)

Ruprechtová - Jankovská (77. Štěchová), Posledníková, Blechová (54. Vojáčková), Mocová - Kubátová, Machytková (60. Köhlerová), Řezníčková - Filipová, Pelíšková, Lauková (71. Kanzelsbergerová)

• Branky: 34. Henychová - 12. Řezníčková, 37. a 62. Kubátová, 67. Pelíšková
    ŽK: 21. Kadlečková, 46. Sklenářová - 50. Filipová
    Rozhodčí: Strejcová - Marušinová, Lábusová
  • Diváci: 55

Od začátku utkání se více hrálo na polovině domácích. Byly k vidění náznaky šancí na obou stranách. První branka padla ve 12.minutě, kdy do brány dotlačila míč Řezníčková, 0:1. Řezníčková byla dále při chuti a ve 14. minutě střílela z výhodné pozice přímo do rukou brankářky. Ve 27. minutě se řítila sama na brankářku domácí Málková, ale Ruprechtová předvedla výborný zákrok. Ve 34. minutě po nepřesné rozehrávce se domácí napodruhé prosadili a srovnali stav na 1:1. Hned za 3 minuty si Dukla vzala vedení zpět, když centr Pelíškové vypadl brankářce z rukou a dobíhající Kubátová měla již snadnou práci, 1:2. Těsně před koncem poločasu se ještě dostali domácí k jednomu zakončení, ale střelu vyrazila brankářka na roh.

Hned na začátku druhé půle domácí brankářka chytila míč mimo pokutové území, nejprve obdržela červenou kartu, která byla po protestech domácích změněna na žlutou. Z následného přímého kopu Pelíšková sice mířila mezi tři tyče, ale brankářka Sklenářová napravila svoji chybu. V 50. minutě měla Dukla obrovské šance, nejprve Lauková nedokázala prostřelit bloky domácích a poté měla Filipová zcela odkrytou bránu, ale trefila pouze domácí brankářku. V 58. minutě přízemní centr Laukové nedokázaly trefit dvě hráčky a tak míč proletěl celým malým vápnem domácích. V 62. minutě se k odraženému míči dostala Kubátová a zvýšila na 3:1 pro Duklu. V 67. minutě se prosadila střelou z dálky Pelíšková. V 80. minutě měla Kubátová možnost uzavřít hattrick, ale její střelu vyrazila brankářka na roh. Za dvě minuty přišla další šance Kubátové, ale opět neúspěšné zakončení. O minutu později mířila Filipová z malého vápna vysoko nad bránu. V 89. minutě se ještě do šance dostali domácí, ale Ruprechtová tuto šanci zneškodnila.

Lukáš Smrčka, trenér: " Utkání se hrálo na velmi těžkém terénu. Rychlá a přesná kombinace byla velmi obtížná a tak branky padaly především po odražených míčích. V utkání jsme byli lepším týmem, určovali jsme tempo hry a vypracovali jsme si více brankových příležitostí.

Tímto utkání jsme zakončili základní část na 7. místě a do nadstavby jdeme s tím, že chceme naše umístění ještě zlepšit."