Skoblíková - Filipová, Posledníková, Lauková, Mocová - Köhlerová (60. Mlýnek), Řezníčková, Kubátová - Kanzelsbergerová (84. Jankovská), Janečková (66. Molova)

Smutná - Koblížková, Hlaváčová, Melounová, Burešová, Kubištová, Friedrichová, Vamberová (76. Vrabcová), Nechvílová (88. Pírková), Smejkalová, Chlupáčová

• Branky: 6. Kanzelsbergerová - 58. a 83. Koblížková
    Rozhodčí: Kovářová - Brzková, Josipovic
  • Diváci: 50

Do utkání lépe vstoupila Dukla a hned v 6. minutě, po trefě Kanzelsbergerové, se ujala vedení. Ve 12. minutě měla opět Kanzelsbergerová velkou šanci, ale brankářka Smutná se stačila přesunout na zadní tyč a střelu vykopla. Ve 21. minutě do třetice Kanzelsbergerová zakončovala útočnou akci nad bránu. První velká šance Pardubic přišla ve 42. minutě, když po rohu mířila nad bránu Nechvílová.

Do druhého poločasu vstoupily lépe Pardubice. V 48. minutě z úhlu trefila břevno Nechvílová. Pardubice se dočkaly vyrovnání v 58. minutě z pokutového kopu, když ve vápně zcela zbytečně faulovala Pelíšková. Po vyrovnání se Dukla probrala a hrálo se více na polovině hostů. V 67. minutě měly hosté obrovskou šanci, ale Friedrichová z blízkosti přestřelila. V 83. minutě přišel další aut do vápna a špatné postavení, propadení míče a nedůraz v soubojích zapříčinil otočení výsledku, 1:2. Žádná šance na vyrovnání už nepřišla a tak si Pardubice odvezly všechny 3 body.

Lukáš Smrčka, trenér: " V prvním poločase jsme byli lepším týmem, ale chyběla nám finální fáze. Soupeř nejvíce hrozil ze standartních situací. V druhém poločase jsme nezvládli dva dlouhé auty do vápna. V jednom případě jsme hodně hloupě faulovali na penaltu a v druhém se sešlo více chyb v jednom okamžiku. Další šance soupeře byly opět z vysokých míčů, protože se naše hráčky bojí hlavičkovat a uhýbají soubojům. Pokud se toto nezmění, tak takové branky budeme dostávat pořád."