Přípravné zápasy 2022/2023 B tým

Spilka, Mládek, Löffler, Kozojed, Nikl, Ulman, Douděra, Lehký, Čížek, Krenciv, Hudec.

Střídali ve druhém pločase: Novotný, Bačinský, Helík

• Branky: Lehký 3, Hudec, Bačinský, ŽK: , ČK: , Rozhodčí: .
V prvním únorovém přípravném zápase v roce 2023 rezerva Dukly remizovala za stálé chumelenice v Žilině s místním rezervním týmem MŠK Žilina 5:5 (2:4).

K dalšímu přípravnému zápasu zavítal B-tým Dukly v pátek 3. února 2023 na umělku slovenského druholigového týmu, rezervy MŠK Žilina, kde sehrál další ze série přípravných zápasů.

Zápas se hrál za stálé, husté a neustávající chumelenice a jen to, že dukláci vážili tak dlouhou cestu, bylo důvodem, že se utkání vůbec na hřištěm neustále pokrývaném přibývající sněhovou nadílkou uskutečnilo. I přes maximální snahu pořadatelů, kteří těsně před utkáním shrnuli sníh z hrací plochy a během přestávky ještě odklidili sníh alespoň z prostoru brankového území, připadlo během první půle 7 centimetrů sněhu a v průběhu druhé půle stejná sněhová porce. Těžký terén byl také důvodem divokého závěrečného skóre 5:5.

Potěšila i podpora fanoušků Dukly, kteří přijeli podpořit mladé týmy Dukly ve dvojzápase B-týmů a dorostu U-19.