2:6

(2:2)

Přípravné zápasy 2022/2023 A tým

• Branky Dukly: 11. a 14. Matějka, 52. a 74. Hodek, 71. a 79. Moulis.
Poslední přípravné utkání v roce 2022 jsme zvládli. Proti rezervě Bohemians jsme v Uhříněvsi zvítězili 6:2.

Přípravné utkání v Uhříněvsi začalo pro Duklu velmi vydařeně. V 11. minutě nás do vedení poslal Lukáš Matějka a nejlepší střelec našeho týmu v ligové sezóně nenechal dlouho čekat ani na svůj druhý gól v utkání. Ve 14. minutě totiž další přesnou střelou zvýšil už na 2:0. Rezerva Bohemians se ale v domácím prostředí vzchopila a do poločasu vyrovnala skóre. U vyrovnávajícího gólu na 2:2 dokázali hráči v zelenobílých dresech využít pro ně příhodný odraz od našeho skluzujícího hráče.

Do druhého poločasu nastoupila ve žlutých dresech kompletní nová jedenáctka hráčů, zápas však pokračoval stejným stylem. Dukla se opět chopila vedení, které zařídil jednadvacetiletý útočník Jakub Hodek. V rozmezí 71. a 79. jsme byli svědky hned tří našich branek. Na 4:2 zvýšil v 71. minutě dobře postavený Pavel Moulis, v 74. minutě přidal svůj druhý gólový zásah Jakub Hodek a na konečných 6:2 upravil opět Pavel Moulis.

Poslední utkání roku 2022 jsme tak zvládli vítězně a rok končíme výhrou. Na začátku ledna hráčům pokračuje příprava před jarní částí, její součástí je také soustředění zpestřené přípravnými zápasy. O detailech přípravných utkání vás budeme včas informovat.