Hodnocení trenéra:
Jakub Kowolowski, trenér: "Zklamání lehce cítím, avšak remíza byla spravedlivá. Druhou půli nás soupeřky přehrávaly, byly daleko odvážnější a klidnější na míči. Začali jsme mít strach a zbavovat se míče zbytečně, škoda, že nám nevydržela herní pohoda z prvního poločasu. Za poslední 3 týdny jsme odehráli výborné první poločasy a ten druhý byl tentokrát nejhorší. Je to 3. rok stejná situace a není to samozřejmě vůbec jednoduché hrát z naší pozice, ovšem nyní musíme cítit, že jsme více než vyrovnaným soupeřem, ne-li lepší v několika pasážích utkání. Prvního bodu si cením, budeme ještě silnější. Stále nás trápí menší klid a kvalita řešení situací v útočné třetině, doufám, že se nám střelecky někdo probudí a pomůže týmu k dalším bodům."
V živě přenášeném utkání mezi Duklačkami a Plzní se hrálo 6. kolo, do kterého lépe vstoupil náš tým. Fotbalistky z Julisky začaly lépe v prvním poločase, kdy několika skvělými pasážemi zatopily domácím hráčkám, zejména v první části poločasu. Zápas se odehrával převážně mezi oběma vápny, kde lepší v kombinaci byly naše hráčky. Ovšem bez gólového efektu, Nedvědová mířila těsně vedle, mezi tři tyče nemířila ani Skálová. Větší šanci diváci neviděli, a tak oba týmy šly do kabin za stavu 0:0.
Druhá půle začala lépe domácí Viktorce, která se daleko více tlačila do zakončení. Nejprve Němcová trefila boční síť, poté Kubíková vytěsnila hlavičku Mrázové. Tlak Plzně v průběhu druhé půle sílil, hodně rohových kopů však dopadlo opět bez gólového efektu. Když už to vypadalo, že nakonec Dukla ustojí tlak Plzně, mohla v závěru rozhodnout, dvakrát se do úniku dostala Prošková, tak však míč do branky Holíkové dostat nedokázala. Ženy tak získaly první bod sezony.