(0 : 4)

9. kolo, U14 - starší žáci B 2022/2023

Veselý - Kozelský, Korbel, Mital' (41. Štěrba), Zuskin, Šnýdr, Kuneš, Král, Holub, Prokop (41. Kavka), Cibulka

• Branky: 59. Kroupa - 25., 28. a 31. Král, 40. Korbel ŽK: , ČK: , Rozhodčí: .
Naše čtrnáctka udržela svoji neporazitelnost a v zápase dvou různých poločasů nakonec v Neratovicích zvítězila 4 : 1.

Velmi podnětné utkání jsme odehráli v Byškovicích, kde své domácí zápasy hrají FK Neratovice. Na těžkém, bahnitém terénu jsme sice od úvodu dominovali, ale v zakončení jsme nebyli vůbec efektivní. Asi od 20.minuty jsme přestali předržovat míče, hru zrychlili, zvýšili tlak na domácí obranu a výsledkem byly 4 vstřelené branky. V druhé půli došlo k totálnímu "zatmění" celého týmu. Tolik přihrávek dozadu a technických chyb při přihrávce, přebírání míče, zakončení, jsme neudělali za celou podzimní část dohromady. Domácí si na nás v klidu počkali v bloku a svým nasazením nám nedovolili se ve druhém poločase prosadit. Nevěděli jsme si rady s finální fází, jak překonat neratovickou řadu a když se to už povedlo, nedokázali jsme kvalitně zakončit. Naopak to byli domácí, kdo vstřelil jedinou branku druhého poločasu po jedné z našich zbytečných přihrávek dozadu. Neratovicím děkujeme, že nám po celý zápas srdnatě vzdorovali a utkání nedali zadarmo.